Pierwszy "milion"...

patryk1412 / 2008-07-25 15:15
Witam serdecznie,

Jestem młodym człowiekiem, jednak już myślę o swojej przyszłości. Chcę regularnie odkładać pewną ilość pieniędzy, by za parę lat zgromadzić sporą sumkę. Taka złota rezerwa. Ten tytułowy milion to tylko taka przenośnia. Oczywiście może być mniej. Czytam równe artykuły na temat tego, jak uzbierać pierwszy milion bez ryzyka. Możecie mi doradzić jaki fundusz inwestycyjny wybrać by był wysoko oprocentowany, ryzyko utraty pieniędzy żadne i długo terminowy oraz taki do którego można wciąż dopłacać? A jak nie fundusz to może coś innego. Nie zbyt dobrze znam się na tych sprawach, proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Patryk
Wyświetlaj:
mbielu / 2010-12-06 19:34 / Bywalec forum
Witam,
Co do gry na giełdzie i inwestowania to najwazniejsze jest to aby dobrze poznac sprawe z
którą bedziemy mieli do czynienia GIEŁDĘ i cały mechanizm rynków kapitałowych. Ja na poczatku grałem bez wiedzy licząc na łud szczescia i nawet dobrze mi szło ale na dłuższą metę jestem w plecy, bo bez wiedzy daleko nie zajedziesz... Najważniejsze to wiedza dlatego polecam publikacje które zblizyły mi temat, jest to naprawde nie wielki wydatek, który moze zwrócic sie tysiąckrotnie w ciagu niedługiego czasu. Wystarczy skopiowac linki i wkleić do swojej przegladarki. Miłej lektury:

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z inwestycjami:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2129/

Pozdrawiam
bielu
farfałJacek / 109.243.37.* / 2010-09-16 12:35
Sprawdź też tutaj:

http://dobra-lokata.blogspot.com
kati / 91.94.75.* / 2008-09-11 12:26
By zdobyć pierwszy milion masz możesz: wygrać w Totolotka, ukraść lub tak jak założyłeś systematycznie oszczędzać. Powiem szczerze, że dwa pierwsze wymagają dużego nakładu pracy a ten trzeci jest moim skromnym zdaniem najłatwiejszy choć wymagający przebycia długiej drogi. Sama dla siebie także szukałam rozwiązania, które pomoże mi zrealizować dokładnie taki sam cel. Skorzystałam z informacji zamieszczonej na www.dtsfinance.pl jak również z pomocy tychże doradców. Jestem zadowolona bo w przeciwieństwie do innych, wyjaśnili mi wszystko krok po kroku, nie patrząc na zegarek. Ze wskazówek jakie może Ci dać początkująca inwestorka, to warto moim zdaniem wybrać taki instrument by miał możliwość swobodnego zarządzania kapitałem i maksimum możliwości zainwestowania go. Ja rozpoczęłam od funduszy inwestycyjnych i mam możliwość inwestycji poza Polską giełdą praktycznie w każdej części świata oraz przeniesienia kapitału na fundusze inwestujące w surowce. Nie czuje się jeszcze ekspertką ale polecam Ci stronkę www.dtsfinance.pl, na pewno znajdziesz tam wiele przydatnych informacji bez zbędnego "lania wody".
Powodzenia
Zibid / 70.81.91.* / 2008-09-04 03:18
Do Patryk !
Jak chcesz zrobić ten pierwszy przedewszystkim musisz być zdeterminowany, umiejący robić kontakty, czyli znajomości i operatywny czyli pracowity.,nie bojący sie rezyka, optymista.
Teraz sposoby jak mnożyć pieniądze, jak masz charakter socjalisty to ci zajmie 30 lat (jak mnie), jak jesteś bezwzglendny to 15-20 lat.A jak jesteś cwaniaczek bezwzglendny co potrafi wyrolować kogo się da to 5-10 lat.
Przede wszystkim zastanów się kim jesteś to ci bedzie łatwiej zrobić plan.Pozdrowienia
tatazzz / 2008-09-03 01:29 / Bywalec forum
Jak to nie wiecie,spójrzcie na naszych milionerów.
Żeby zarobić pierwszy milion nalezy go po prostu :
1.Wyłudzić.
2.Ukraść.
3.Zakombinować.
4.Kogos oszukać.
5.Oszukiwać pracowników.
6.Oszukać Panstwo na podatkach i innych tematach.
7.Utworzyć Zakład Pracy Chronionej -bardzo szybko zarabiamy kase.
8.Dostać w spadku od rodziny z zagranicy.
9.Zostać politykiem.
10.Założyć spółke i oszukać współników.
11.Zostać komornikiem,sedzią,adwokatem.
12.Zostac wysokim urzednikiem państwowym/np.gmina/
13.Najważniejsze--to mieć jakieś pieniądze do pomnażania./giełda/.

Cała sztuka polega na tym,żeby w trakcie zarabiania pierwszego miliona miec układy koleżeńskie.

Tak w Polsce robi sie milony.
netrider / 83.16.190.* / 2008-09-02 20:26
Myślenie o przyszłości godne naśladowania.
Aby odkładać trzeba zarabiać.
Znam Gościa co postanowił w ciągu 1-go roku zarobić
autentycznie MILION.
Pod poniższym linkiem można zobaczyć jak Jemu to idzie.
skopiuj i wklej do przeglądarki:
http://tinyurl.com/6ol9fj
sdffv / 79.186.19.* / 2008-09-02 21:25
naciągacz z linkiem partnerskim...
netrider / 83.16.190.* / 2008-09-03 05:41
Kto jeszcze chce zarabiać duże pieniądze w Internecie i się przy tym nie męczyć?- tu jest link do " naciagania"
http://www.cnebpoints.com/?t=21432
emptyman / 217.113.228.* / 2008-09-02 17:32
pracowac, pracowac i jeszcze raz pracowac...
tatazzz / 2008-09-03 01:31 / Bywalec forum
A garb ci sam wyrośnie...
bonusik / 83.26.172.* / 2008-09-02 09:42
10zl w pol godziny (spr. link to nic nie kosztuje)
http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=48bbf9879a3bd
mich@l / 83.22.151.* / 2008-09-02 09:29
Ja proponuję Skandię i troszkę podstawowych informacji o giełdzie.

Pozdrawiam
w razie czego pisz i pytaj
Balrog1 / 2008-08-31 19:57 / Bywalec forum
Najpierw musisz okreslić kwoty wpłat i ten okres ile to będzie lat. potem ryzyko jakie jesteś w stanie podjąć. Czy chcesz inwestować łagodnie bezpiecznie ale zarobić mniej lub agresywnie z dużym ryzykiem niepowodzenia. Czy chcesz inwestować samodzielnie czy wolisz aby ktoś opiekował się twoimi srodkami. Ja polecam indywidualny tryb przez mBank bądź Unisieć. Informacje na serwisach finansowych pomogą ci w rozpoczęciu swojej przygody z inwestowaniem.
0d / 83.9.162.* / 2008-08-16 14:29

fundusz inwestycyjny wybrać by był wysoko oprocentowany, ryzyko utraty pieniędzy żadne


Brak ryzyka ≠ Wysokie oprocentowanie
Buzo1984 / 2008-08-16 04:43
Witam,

ja rowniez jestem mlody i rowniez marzy mi sie kiedys byc mlodym i bogatym :)
Jednak poki co to bez pracy nic nie bedzie. Pomysl o inwestowaniu pieniedzy w fundusze krajowe, jest to najpewniejsza inwestycja gdyz Rzad zawsze ma pieniadze i zawsze bedzie placil. Poki co rozejzyj sie na rynkach wzrostu takich jak Azja, ameryka Poludniowa czy nawet afryka. Ja za miesiac wyjezdzam do Nigerii i tam bede slono zarabial, na DEPOZYT STALY (rok czasu) ACCESS Bank oferuje 13% rocznie. Nie chcem nikogo namawiac ale mozna wziasc kredyt tutaj i wplacic tam. Roznica w % to twoj czysty zarobek, bez duzego wysilku... jedynie troche biegania.

Jesli jestes zaintersowany skontaktuj sie ze mna.

Pozdrowienia,
Artur
Tel.: +49-179-8434517
miklip / 2008-08-15 14:03
Zależy ile będziesz wkładał i ile wyniesie wkład początkowy. Z 900 tys. łatwiej zrobic milion niż z tysiąca ;)
goblin / 2008-09-01 19:10
a ja gdzies slyszalem, ze pierwszy milion to trzeba ukrasc :P
brulion / 89.206.21.* / 2008-09-02 20:09
ktoś cię oszukał :)
goblin / 2008-09-05 17:09
oszukali mnie... :( banda decydentow!
tatazzz / 2008-09-03 01:33 / Bywalec forum
Na oszukiwaniu też można zarobić ...
waitingFORsexONtheBEACH / 89.230.84.* / 2010-04-27 15:42
2008-09-03 01:33:50 | tatazzz [ Bywalec forum ]
Na oszukiwaniu też można zarobić ...

To ty k..tasie w końcu Cie złapałam na naciąganiu ludzi na kase obiecując gruszki na wierzbie za granicą : x !!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy