Forum Polityka, aktualnościKraj

Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

Money.pl / 2010-07-27 11:07
Wyświetlaj:
loopes / 62.87.214.* / 2011-03-18 22:10
Szanowni Państwo,
nie bierzcie prawnika, z którym na piśmie w umowie -( załącznik do ich standardowego zlecenia na obsługę prawną) nie określicie dokładnie:
- ile będzie to Was kosztować, jeżeli będzie tylko jedna rozprawa, a ile zapłacicie jeżeli będzie 5 lub więcej !!!
Najczęściej za kupowane usługi płaci się po wykonaniu usługi (np.: fryzjer) ale prawnicy niestety chcą kasę z góry, a potem jak już im zapłacicie to możecie tylko wierzyć w to, że będzie się starał - dlatego moja rada jeżeli nie chcecie żałować swojego wyboru to zanim wybierzecie prawnika i mu zapłacicie - MUSICIE określić w umowie płatność w częściach - tak abyście mogli wcześniej zrezygnować, gdyby jego postawa była inna niż Wasze oczekiwania.
TO JEST MINIMUM !

P.S. 1
Oczywiście ideałem była by pełna pisemna umowa pomiędzy klientem a prawnikiem (jak przy zakupie innych usług na rynku) z określeniem praw i obowiązków stron, ale oni prędzej zrezygnują z prowadzenia Waszej sprawy niż się do czegokolwiek zobowiążą pisemnie :)
Ena59 / 87.206.171.* / 2010-07-27 11:07
Jakże czułe na swoim punkcie jawi się środowisko prawnicze!!! Znamienna wypowiedź anonimowa (!?!?)pewnego prawnika z Wrocławia wypowiadającego się negatywnie o anonimowych wypowiedziach klientów prawników!!!! Wszelkie moje osobiste kontakty z prawnikami w życiu, a mam 51 lat i nie jestem z marginesu społecznego to popis arogancji, bufonady , braku empatii i zwyczajnego braku kultury albo chamstwa i cwaniactwa w stopniu najwyższym. I to wszystko w majestacie zwanym prawem , sprawiedliwością. Wyjątkowe z Was środowisko, tak ie samo jak i lekarskie! Nie ma takiej niegodziwości której by nie dopuścił się prawnik lub lekarz dla własnego interesu, poklasku i korzyści wszelakich! Najgorszemu wrogowi nie życzę kontaktu z Wami!
Izabellllla / 93.199.82.* / 2010-10-19 12:13
swieta racja prosze Pana!!!!!!cwaniacy,chamy,aroganci

Najnowsze wpisy