Forum Polityka, aktualnościKraj

Pijany kierowca potrącił policjanta

Pijany kierowca potrącił policjanta

Money.pl / 2010-11-02 08:11
Komentarze do wiadomości: Pijany kierowca potrącił policjanta.
Wyświetlaj:
T. / 81.190.70.* / 2010-11-02 22:10
Jak z powyższego wynika , policjant podbiegł do malucha (już widzę na Jego twarzy wypieki furii) , urwał kawałek szyby , w wyniku czego zranił się. A więc napaść na milicjanta.
No , cóż . Bezwzględnie wina kierowcy . Jechał z otwartą szybą.
X.X.X. / 195.238.227.* / 2010-11-02 08:11
Jak mnie to irytuje, "czynna napaść na policjanta" po co sie za szybe dekiel łapał? Tak samo widze policjanci i politycy przesadzają jak piłkarze naboisku przy pseudo faulach.
cobain / 83.7.4.* / 2010-11-02 12:03

po co sie za szybe dekiel łapał?

Dokładnie! Pchał łapy, to ma. Nie można zrozumieć takiej prostej sprawy, ze ludzie widzą sie tylko raz do roku (1listopada) i muszą razem wypić? A potem co? Pieszo na drugi koniec Polski? W normalnych krajach nie po takim pijaku jeżdżą i jakoś nic się dzieje. jak gliny nie łapią to pijak nie ucieka, przecież proste nie? druga sprawa: jak za komuny pojazdy mechaniczne osiągały ok. 120km/h to ograniczenie predkości było do 60. A teraz jak osiągają pow. 200 km/h to teraz nagle do 50???!!! Nie po to płacę za samochód z takim osiągiem, żeby jexdzić 50. Alkochol tez jest dal ludzi po to żeby sprawiać im radość (chociażby z szybkiej jazdy samochodem). Jak ja jadę pijany z prędkością ok. 200km/h między miastem A a mistem B pomiędzy którymi jest tylko pszenica i buraki, to co ja tam komu mogę zrobić jaką krzywdę pytam sie! a sobie nic nie zrobie, bo jestem znakomitym kierowcą. Ponatto jak jadę pijany w terenie zabudowanym to zwalniam nawet do 30, mnie alkochol nie odbiera rozumu. Nasze polskie prawo niestety odbiera człowiekowi choćby odrobinę wolności. Ale wiadomo - platworma żądzi! Wybraliście to macie! Tylko dlaczego ja przez was cierpię matoły?
ździcho / 77.253.127.* / 2010-11-02 20:48
Cobain, czyjaś rażąca niekompetencja doprowadziła do tego, ze jesteś szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy. Życzę Ci z całego serca, aby odebrano Ci je jak najszybciej. Dla Twego dobra.
cobain / 83.7.7.* / 2010-11-03 10:16
Mogłem być kierowcą rajdowym demagogu od siedmiu boleści. ale nie chciałem. nie jestem spragniony sławy. A jak mi je nawet zabiorą to i tak będę jeździł, a wtedy lepiej uważaj!

Najnowsze wpisy