Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS chce zwiększyć limit wydatków z budżetu

PiS chce zwiększyć limit wydatków z budżetu

Wyświetlaj:
aga953 / 83.7.241.* / 2015-12-08 01:47
Ten kolejny gag z całej serii nawet by mnie bawił, gdyby nie fakt, żem coraz bardziej przestraszona. I nie jest to żart. Jeszcze niedawno smiałam się beztrosko na fali spodziewanych od pół roku jaj, jednak natężenie tych jest tak solidne, że zaczynam się autentycznie bać. Te 4 lata to chyba będziemy odrabiać dłużej, niż cały PRL ;)... Wtedy chociaz bloki wybudowali i ludziska klity z bieżącą wodą i wc zasiedlali, ale teraz chyba jedyne dobra trwałe to będą pomniki i takie duże obiekty na parę tysięcy ludzi używane w sumie raz w tygodniu.
ABcv / 83.10.79.* / 2015-12-04 22:42
No to inflacja poleci pięknie w górę. Giełda ledwo dyszy. PIS jak na razie same sukcesy święci. W awanturach jest mistrzem też i ogłupianiu ludzi. Tak jest jak banda głupków dorwie się do koryta.
no? / 146.185.31.* / 2015-12-04 19:58
czy w tej kwestii Palkikot-BIS czyli Petru Słońce Karpat się już wypowiedział, jako oczywiście niezależny ekspert?
ktos sie wypowiedzial / 88.156.227.* / 2015-12-05 01:51
byles pewnie za glupi aby do czegos dojsc jak petru... a teraz glupi zazdrosci, ze ktos do czegos doszedl... a na to prosta rada, nawet jak sie urodziles w rodzinie 3ciego podgatunku czlowieka, to bylo nie balowac i sie uczyc, to z wiekiem mozna podniesc swoje marne iq i dojsc do czegos... w ramach ciekawostki to udowodniono definitywnie, ze im jednostka glupsza, mniej wyksztalcona i mniej ma, to jest tym bardziej roszczeniowa i pozbawiona samokrytycyzmu... (jak ktos chce podyskutowac, ze sie nie da, to mi sie udalo skonczyc kilka kierunkow scislych i nawet pare zmywakowych, do tego mam juz 15 lat udokumentowanej pracy skladkowej, a mam 36 lat i rodzine takze, wiec sie da)
babuleńska / 83.21.140.* / 2015-12-04 20:31
do "no?": Gdybyś miał w głowie chociaż 10% tego co ma Petru - to i ty mógłbyś wyrażać swoje opinie. A tak gadasz takie głupoty że przykro słuchać
NIE głosowałem na PIS / 195.191.181.* / 2015-12-04 19:12
Jednorazowo i tymczasowo może mieć potrzeby Ojciec Dyrektor.

Najnowsze wpisy