Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS liczył na lepszy wynik. Winny rozłam

PiS liczył na lepszy wynik. Winny rozłam

Money.pl / 2010-12-06 08:30
Komentarze do wiadomości: PiS liczył na lepszy wynik. Winny rozłam.
Wyświetlaj:
zdumiony / 81.85.205.* / 2010-12-06 17:47
a o czym tu gadać. Mamy za sobą niezły cyrk, w ktorym złodziej zostaje prezydentem Sopotu. No cóż, jest zapotrzebowanie na złodziei i porostytutki i są tacy co ten popyt zaspokajają. Cóż zatem za zdziwienie. Czyżby złodziej lub łapówkarz wyrażał kiedykolwiek zapotrzebowanie na prawo lub sprawiedliwość.
rembert2 / 2010-12-06 10:02 / Tysiącznik na forum
Lipinski widzi drzazge w oku blizniego ale belki w swoim nie dostrzega-dzialacze odeszli bo mieli dosc fanaberii guru,traktowania jak szmaty po latach dzialalnosci dla partii.Do tego Donald pierwszy wykombinowal ze bez koalicji rzadzic sie nie da a obrotowe PSL bylo do dyspozycji i PIS za burta nawet jesli gdzies wygralo.A ze polityka milosci PISu szybko sie skonczyla to POpaprancy na dlugie lata niezaleznie od afer,lenistwa rzadu i nieudolnosci premiera
jake 1 / 93.105.64.* / 2010-12-06 09:26
Oraz kosmici, masoni, obce służby? A czescy deputowani nie mówili wcześniej ziobrze, że pisuary osiągną tak słaby wynik?
de0 / 81.219.167.* / 2010-12-06 08:48
po raz kolejny niedobrze mie się robi, gdy czytam o poszukiwaniach winnych porażki pisu. zgadzam się, że gdyby nie to, co się wokół pisu dzieje wynik mógłby byc lepszy. ale za porażkę winni są sami członkowie tej partii a nie ci, którzy z niej odeszli.
to nie czasy średniowiecza gdzie "wódz" wskazywał czarną owcę i naród w to wierzył. żyjemy w XXI wieku i ludzie nie są głupi, mamy media: prasę, radio, tv, nternet...
społeczeństwo samo dziś decydujekogo poprzeć, komu zaufać i komu oddać swój głos czy to się panom z pisu podoba czy nie.
a jeśli nie, to zastanawiam się co oni jeszcze w ogóle robią na scenie politycznej.
pozdrawiam
tesa1959 / 2010-12-06 08:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czy oni kiedyś zrozumieją, że to nie odejście kilkunastu osób z partii sprawiło, że przegrali? W wyborach samorządowych nie liczy się zbytnio partia, ale człowiek, który ją reprezentuje. Ja na liście wyborczej nie zwracałam uwagi na przynależność partyjną, tylko na to, czy ktoś jest godny zaufania czy nie. Gmina, powiat , województwo trochę mniej, to tereny, gdzie ludzie się znają i wiedzą komu można zaufać.
klapki / 79.188.238.* / 2010-12-06 09:47
co ty bredzisz, to bajki że znasz tych ludzi !!
tesa1959 / 2010-12-06 10:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A Ty znasz mnie, że wiesz lepiej. Właśnie, że znam większość osobiście i miałam ten komfort wybierania z nich najlepszych. Gmina 10 tys. mieszkańców (miasto 8 tys.) to większa wiocha. Tu p[rawie wszyscy się znają, a ja mam możliwość znać nie tylko w mieście, ale i na wsiach, bo znam rodziców dzieci, które uczę.

Najnowsze wpisy