Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS poda zarobki Tuska w odpowiedzi na spot PO

PiS poda zarobki Tuska w odpowiedzi na spot PO

Money.pl / 2007-06-28 07:50
Wyświetlaj:
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-24 12:05
to lajdacka zagrywka tem bardziej ze nie prawdziwa , ale to tylko potwierdza obawy ze w PIS zle sie dzieje szkoda
zla / 24.13.132.* / 2007-11-22 17:41
banda zlodzieji i darmozjadow nic wiecej szkoda tylko ze czlowiek sie urodzil w takim zaje...... kraju wstyd sie przyznac czasami ze jest sie polakiem .A jak dalej krajem beda zadzic tak jak teraz bo te darmozjady ;patrza tylko na siebie aby oni sie napasli.Swinie pieprzone.a wogole to z warszawiakami powinien ktos porzadek zrobic warszawiak to sie pomylil jak sie urodzil
banda zlodzieji i darmozjadow nic wiecej szkoda tylko ze czlowiek sie urodzil w takim zaje...... kraju wstyd sie przyznac czasami ze jest sie polakiem .A jak dalej krajem beda zadzic tak jak teraz bo te darmozjady ;patrza tylko na siebie aby oni sie napasli.Swinie pieprzone.a wogole to z warszawiakami powinien ktos porzadek zrobic warszawiak to sie pomylil jak sie urodzil
Cspostrzegawczy / 2007-06-29 11:23 / Tysiącznik na forum
wicej na: http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/
Prawa Strona / 83.6.20.* / 2007-06-28 12:13
A TOW. GOMUŁKA JEST ZADOWOLONY, ŻE WŁADZA W POLSCE POZOSTAŁA W RĘKACH WŁAŚCIWYCH LUDZI. HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO I ZAMIAST JEDNEGO GNOMA - TOW. WIESŁAWA , MAMY DWA KLONY.
ll / 83.31.225.* / 2007-06-28 20:05
Nie wiele nasz gościu do powiedzenia
(LeniN) / 83.238.240.* / 2007-06-28 21:20
daj głos! - powiedz więcej
jack1952 / 2007-06-28 11:41
Zarabiać każdy może, tylko niech sobie wypracuje, a nie z moich podatków. Gdyby działalność polityczna była zaszczytem i działalnościa społeczną (po kosztach - non profit), to nie byłoby tylu karierowiczów i kolesiów w sejmie i senacie, którzy w przerwach między wojażami nieraz zaszczycą swą obecnością ławy by zagłosować bezmyślnie pod dyktando Guru.
Sam byłem kiedyś członkiem Unii Wolności ale jak zobaczyłem jak to wygląda od kuchni to szybko zaniechałem działalności politycznej. Nikt nie myśli o tym żeby coś zrobić, tylko jak wejść wyżej i zarobić. Wolę inwestować skromne środki mojej oszczędnej żony na giełdzie.
Żądna władzy (wysokich zarobków jak większość naszych polityków) Platforma kompromituje się ostatecznie. Obawiam się, że niedługo straci całkiem poparcie.
W Unii Wolności , PO i tym podobnych zgoda; atmosfera jak na GPW o 16,10 - kto komu i ile wyrwie. SLD - tudzież. Moje gwarancje - w PiS tego nie ma, w powietrzu wisi atmosfera pracy.
QAD / 87.206.200.* / 2007-06-29 11:37
Bardzo chetnie sie dowiem jakie ma dochody przedstawiciel klasy próżniaczej Tusk.Ale tak na serio.Po kiego diabla idioci z PO wyskakuja z tymi zarobkami.Moim zdaniem kirewnictwo PO to środowisko niedorozwinietych typow,inaczej juz dawno trzymali by władzę.Myślą,ze kazdy kit spoleczeństwo kupi.
leiho / 2007-06-28 10:03 / "Tu Ne Cede Malis"
to jest jaakas paranoja. Polityk powinien zarabiać BARDZO dużo , zeby być nieprzekupnym. Inna sprawa jest jak te pieniadze zarabia, ale jesli legalnie - nic tym .... do tego. Kolejna nagonka w stylu "bolszewika goń goń goń" , a bolszewikiem dziś jest bogatszy, no super, świetnie... oby tak dalej, a nikt na pewno nie bedzie ukrywał swoich dochodów...
Sabre / 2007-06-28 09:35 / Tysiącznik na forum
Dość kiepska riposta - ale czego się spodziewać po pośle z opuszczonymi do kolan spodniami, czy wreczającemu ryngrafy ludobójcom. PO powinien teraz przygotować personalny atak na Kaczynsky Brathers, to dopiero byłaby jazda. Może zacytować fragmenty ich prac doktorskich?
(LeniN) / 83.238.240.* / 2007-06-28 21:22
ich? -to obaj mają prace doktorskie - a moze jedną wspólną?
Komodo / 2007-06-28 08:58
23tysiące to ma być dużo?? Przecież połowę z tego dostaje za bycie posłem, a drugie tyle może mieć za przewodnictwo partii itp. Jakby wyskoczyli z kwotą powyżej 50tys to można by coś pomyśleć, ale sorry, pewnie połowa posłów zarabia podobne pieniądze.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-06-28 09:52
Dokładnie tak, Kolesie Kaczorków zarabiają co najmniej po dwa razy tyle w obstawionych przez nich chociażby spółkach. Tak, że nie powalili tą informacją - no przynajmniej mnie:)
Floyd / 2007-06-28 10:09 / Tysiącznik na forum
I dlatego PO tak spieszno do tych stołków. Kadry przecież trzeba wymienić (na bardziej kompetentne, to chyba jasne).
carina / 83.17.92.* / 2007-06-28 09:30
włóaśnie "za bycie posłem" on juz od 18 lat jest posłem i to wszystko. Za samo bycie to o wiel za duzo. Przykroi mi ale gdy się zastanawiam co po 1989 roku zrobił dla Polski Tusk, to niestety nie mogę nic wskazać. Podobnie zreszta jak Komorowski. poza byciem posłami to na prawdę nic.Gadulstwo przed kamerami i nic więcej !
jliber / 212.180.147.* / 2007-06-28 10:43
Uratował nas przecież Tusk przed meteorytem w samym skafandrze kosmicznym wlasnymi rekami/rekoma. W tym samym czasie Kaczynski wychwalal Lenina na swoich wykladach. Jedna z tych dwoch informacji jest prawdziwa. Poszukaj mozgu i zdecyduj.
maly jasiu / 149.156.197.* / 2007-06-28 08:12
Jak w tym kawale o amerykanskiej wizycie w dawny Zwiazku Radzieckim. Na pytanie "ile zarabia u was robotnik?" padla odpowiedz "a u was bija Murzynow".
jliber / 91.94.131.* / 2007-06-28 08:11
PiS jak zwykle zrozumialo wszystko po swojemu, ze zarabiac duzo w ogole jest zle. Spot PO pokazywal przyklad dzialaczy PiS ktorzy mimo calkowitego braku przygotowania merytorycznego, dostali swietne platne stolki w najwiekszych firmach i organizacjach panstwowych. Znamy przeciez duzo wiecej takich przykladow niz ze spotu PO. I zrodlo dochodow bylo wyjasnione w spocie PO. W PiSowskim nie, bo i po co, przeciez wedlug nich zarabiac duzo to czyste ZLO (oczywiscie nie dotyczy ich samych).
abb / 193.201.167.* / 2007-06-28 07:51
cała Polska...a jeżeli nawet zarabia to co z tego....wielkie halo...
.....mentalność polska..ja nie ma inny też nie będzie miał...
TaS / 2007-06-28 10:43 / Tysiącznik na forum
spot platformy był ostry i też wybiórczy... pokazali rekordzistów, a nie zwykłych ludzi z partii - to tez pewna manipulacja i granie na nastrojach

teraz pis im odpowie tak jak tylko potrafi - nieudolna manipulacją...

potem znów po odpowie...

DO CHOLERY KAMPANII WYBORCZEJ JESZCE NIE MA!!!

a te durnie to z naszej kasy finansuja - dofinansowan dla partii...

Najnowsze wpisy