Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS pyta o powódź: Czy w budżecie brakuje 9 mld zł?

PiS pyta o powódź: Czy w budżecie brakuje 9 mld zł?

Wyświetlaj:
Annegi / 2010-11-10 12:02
Możliwe odszkodowania dla powodzian:
1. Odszkodowania dla powodzian mających ubezpieczenie.
Odszkodowania z tytułu zniszczenia mienia najczęściej są zaniżane przez ubezpieczyciela, a
wypłacane kwoty, to najczęściej 30-40% wartości.
2. Odszkodowania dla powodzian od Skarbu Państwa
Jeśli zniszczenie mienia nastąpiło na skutek zbyt późnego poinformowania mieszkańców o zagrożeniu
powodzią (np. samochody i inne mienie które można było bezpiecznie wywieźć poza tereny zagrożone)
wówczas można wystąpić z roszczeniem (proszę nie mylić z 6tys.).
Mogę pomóc. Dla zainteresowanych podaję możliwe kontakty: tel. 512 610 442 lub annegi@interia.pl lub
oczywiście forum.
Krzysiek8888 / 83.30.88.* / 2010-09-09 20:59
Złodzieje

Ja mieszkam w miejscu gdzie nie ma powodzi, mieszkam w mądrze wybranym miejscu, czemu z podatków mam płacić za tych którzy kupili tanio mieszkania, domy ziemie w terenach zalewowych a teraz płaczą o pieniądze od reszty ludzi?

Jak już to powinno im się pomóc w przesiedleniu się na bezpieczne tereny, anie nie dawać kasy, ani nic, może jedynie na kredyt sprzedać im ziemię należącą do państwa.
@@@@ / 195.90.107.* / 2010-09-09 21:32

...kupili tanio mieszkania, domy ziemie w terenach zalewowych...

Piszesz o tych z Bogatyni?
Jesli tak to pretensje do Niemcow ktorzy nad rzeka zbudowali te domy 100 lat temu.

Z drugiej strony ci na ktorych teraz plujesz beda mowic to samo jak jakies tornado przejdzie przez Twoja madrze wybrana dzialke i zdmuchnie ci Twoj bezpieczny dom z nad glowy.

Najnowsze wpisy