Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS zapowiada swój program wyborczy

PiS zapowiada swój program wyborczy

Money.pl / 2013-05-24 08:56
Komentarze do wiadomości: PiS zapowiada swój program wyborczy.
Wyświetlaj:
Smerfik / 109.173.197.* / 2013-05-25 07:34
Przyznaję, wręcz kocham polityków, którzy w momencie, gdy kraj jest tak zadłużony i najprawdobniej trzeba będzie znowelizować budżet przez rosnący deficyt składają hurtowo kosztowne obietnice.

Nic nie mówią o cięciach czy podwyżkach podatków. Zadziwiające. Ciekawe, co oprócz podwyżki VAT na wzór Orbana do 27% potrzeba na sfinansowanie tej serii pomysłów?
as_as / 89.75.94.* / 2013-05-26 13:59
Trzeba tak nie wiele: kochać Polskę i dbać o jej interesy, być pracowitym, pracowitym, pracowitym...
Watchtower / 83.238.95.* / 2013-05-28 10:40
No to raczej nikogo spełniającego te warunki na Wiejskiej nie widzę.
oryginał / 94.42.189.* / 2013-05-24 12:38
/./
paliokot z lateksowym penisem w ręku na konferncji prasowej. Ikona liberalizmu wyhodowana w lonie PO.
PAOLA727 / 212.106.9.* / 2013-05-24 10:50
puste obietnice nic nie kosztują - specjalność PIS. wszystko zrobią, cuda dziwy - tylko pytanie ZA CO I JAKIM CUDEM ??? Prezes zapowiedział 200 tys urodzeń - CHYBA ŻE SAM ZACZNIE RODZIĆ!!!
KULT JEDNOSTKI / 94.42.189.* / 2013-05-24 11:07
w 2008 roku na rozpoczecie roku szkolengo tusk obiecywał dzieciom laptopy do szkoł

w roku 2011 na rozpoczęcie roku szkolnego obiecywal dzieciom tablety do szkół

co dostały szkoły - NIC !

pisac wiecej ?
jam to ekonomista / 2013-05-24 12:00 / Bywalec forum
Panie PIS w swoich obietnicach już dawno i grubo przekroczył 100mld rocznie (do rozdania). Jak to się ma do laptopów/tabletów?
KULT JEDNOSTKI / 94.42.189.* / 2013-05-24 12:35
to ile przypadnie na głowę ? jestem zainteresowanym.

te bajki o PiS-ie juz kupują tylko z waszej ferajny, ktora na szczęście topnieje.
Młodzi juz wiedzą co dostali od tuska i co ich czeka.
kto rozsądnie myśłący będzie chciał kontynuacji dyktatury ?
jam to ekonomista / 2013-05-24 12:40 / Bywalec forum

to ile przypadnie na głowę ?

pytaj Jara


te bajki o PiS-ie

które konkretnie?

juz kupują tylko z waszej ferajny, ktora na szczęście topnieje.

z waszej? Masz jakiś nawyk z dawnych lat że do pojedynczej osoby zwracasz się per WY?
KULT JEDNOSTKI / 94.42.189.* / 2013-05-24 10:33
jak i z czego ?

odpowiedźcie najpierw na to pytanie ?
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:45

jak i z czego ?

Liczby w oczach ci chłopie rosną. A do tego jeszcze ci się waluty mylą biedaku.
KULT JEDNOSTKI / 94.42.189.* / 2013-05-24 11:05
dług publiczny 1 bilion 100 miliardów złotych
dług ZUS 2,3 biliona złotych /oficjalne dane ZUS/
razem 3,4 biliony złotych = 1000 miliardów usd biedaku !

roczna obsługa długu publicznego 46 miliardów zł. biedaku !

masz jakiś problem z wiedza debos ?
jam to ekonomista / 2013-05-24 12:02 / Bywalec forum
już ci mówiłem, jak liczysz przyszłe zobowiązanie to licz też przyszłe przychody, chyba że jesteś manipulantem na zleceniu to rozumiem wtedy twoje wpisy
KULT JEDNOSTKI / 94.42.189.* / 2013-05-24 12:32
zal mi ciebie i tych którzy ciebie czytaja bo moze jeszcze uwierzą.

dochody maleja, w I kw wkorzystaliśmy juz 80% zakłądanego deficytu na rok 2013

dla 5 milionów Polaków nie ma pracy w kraju

dług bedzie jeszcze bardziej rósł, juz się sam nakręca, bo koszt jego obsługi rośnie dynamicznie, juz dziś to 46 miliardów zł. rocznie.

W tym roku wejdzie na rynek kolejna grupa młodych bezrobotnych, kolejne 200 tysiecy młodych Polaków bezie szukało pracy, której nie znajdzie i tak będzie co roku sie powtarzać , ąz skończy sie kadencja tuska.
Gdyby nie eksport, to juz byśmy leżeli na łopatkach. Konsumpcja krajowa maleje i będzie jeszcze bardziej malała, bo koszty bytowe wycągna ludzi ze sklepów.
jam to ekonomista / 2013-05-24 12:45 / Bywalec forum

zal mi ciebie i tych którzy ciebie czytaja bo moze jeszcze uwierzą.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Pisz bardziej merytorycznie. Czyli odnieś się do tego dlaczego wyliczasz przyszłe zobowiązania a nie bierzesz uwagi przyszłych dochodów?
Widziałeś kiedyś firmę, w której budżetowanie polega tylko na zestawieniu kosztów nie uwzględniając przychodów?
To może zrób na odwrót zamiast przyszłych zobowiązań policz same przyszłe przychody, skoro według ciebie można tak to od siebie oddzielać. Tak przedstawione wyliczenia w obu przypadkach to oczywiście manipulacja, ale widzę że ty jesteś z manipulacją na TY
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 11:33

dług publiczny 1 bilion 100 miliardów złotych

Muszę powtórzyć. Liczby ci się mnożą albo kłamiesz bo nie kochasz prawdy. Pisiaki tak mają.. Dług publiczny nie jest duży. To już nie do ciebie piszę a do tych biedaków którzy mogliby ci uwierzyć żeby się nie martwili.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:22

PiS chce też uruchomić program stypendialny im. Mikołaja Kopernika.

Najpierw radziłbym, tak na wszelki wypadek ustalić jak to było właściwie z Polskością Kopernika. No i określić jednoznacznie czy Kopernik, jak sugerują niektóre źródła nie była kobietą. A jak była to mogła być przecież lesbijką. A wtedy to by dopiero była zawierucha. To jest robota albo raczej misja dla Macierewicza.
grześ jablko zielone ^^ / 212.14.47.* / 2013-05-24 10:08
To jest jedyne co potrafią robić.Cała reszta to obietnice dla biednych, durnych, bezmuzgowców.
Ryszarw / 46.170.14.* / 2013-05-24 10:52
jestem zaskoczo0ny tym okresileniem o szc zuciu. zapomniałes co mówił kolega Tuska , poseł Niesiołowski dla pieniedfzy, a prezydent komorowski z zgniłego serca o prezydencie Kaczynskim. Polacy jednak maja wade ;- intelektualna.
USA_man / 178.23.108.* / 2013-05-24 09:25
Fakt jest taki, że obecne pokolenie 18-29 jest mądrzejsze niż pokolenie 30+ które głosowało na Donalda i Partię Obiecywaczy (PO).
Nie dają sobie już żenić takich kitów jak:
- ACTA
- Kredyt do końca życia na klitkę w bloku
- Nie pracują też na zmywakach, bo zwykle są lepiej przygotowani niż pierwsze PO-kolenie emigrantów.
- Nie dają się też nabierać na PR platformy.
awangarda / 94.42.189.* / 2013-05-24 10:03
tusk mając do dyspozycji olbrzymie pieniądze jakie trafiły do Polski po negocjhacjach Rządu PiS-u, ta pieniądze tusk zamienil na gigantyczne bezrobocie i gigantyczny dług,

tak więc ten geniusz z Sopotu dla młodego pokolenia Polaków przygotował wagony na roboty do Raichu i dług do spłącenia, którego nawet dwa pokolenia nie spłacą !

to jest geniusz tuska i troska o Polske i Polaków !

Po chce wam mlodym ODEBRAC OJCZYZNĘ !
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 11:27

tusk mając do dyspozycji olbrzymie pieniądze jakie trafiły do Polski

Tusk za te pieniądze które były przez PIS negocjowane ale trafiły do Polski dzięki ustalonym przy wejściu do Unii zasadom przyznawania środków z różnych unijnych funduszy zmienił Polskę. Ona dzisiaj inaczej wyglada niż jeszcze pięć lat temu. Każdy kto nie jest niewidomy albo niesprawny intelektualnie to musi przyznać. Ale ja wiem wy nigdy nie przyznacie, że zacytuję waszego guru, że białe jest białe a czarne jest czarne. Ale to wasza pisiaków rzeczywistość i nie nasz reszty narodu problem
dług do spłącenia, którego nawet dwa pokolenia nie spłacą !


Ten dług który wcale nie jest taki duży jak dałeś sobie wmówić pisowskim kłamcom i demagogom był przeznaczony miedzy innymi na budowę infrastruktury, absorpcji srodków unijnych. On bedzie spłacany z bieżących przychodów. Również z dochodów ze zbudowanej infrastruktury i dochodów które przy okazji posiadania tej infrastruktury będą. I to spłacanie nie bedzie wcale takie dolegliwe A im będzie większa gospodarka ( a ona jest i bedzie coraz większa ) tym spłacanie tego zadłuzenia bżdzie lżejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Więc bratku nie słuchaj pisowskich kłamców bo oni z ciebie i takich jak ty kpią. Zadłuzenie Polski nie jest duże. Powinieneś o tym wiedzieć. Głowa do góry. Damy radę.
jam to ekonomista / 2013-05-24 09:41 / Bywalec forum

Nie dają sobie już żenić takich kitów jak

teraz wystarczy im kit, że Jaro obieca 100mld rocznie na dzieci i już są kupieni - w sumie całkiem drogo się sprzedają. Innymi słowy co wybory to co raz więcej trzeba obiecać żeby wygrać...
bonzur / 2013-05-24 10:14
no niestety, taka mentalnosc polakow jest ze w wyborach zaglosuja na MNIEJSZE zlo. ktore notabene wcale nie bedize mneijsze. a glosowanie na zlosc PO to tez nie jest dobre rozwaizanie. Brakuje w polsce alternatywy dzieki ktorej mozna by miec calkkowicie inna wladze
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:30

no niestety, taka mentalnosc polakow jest ze w wyborach zaglosuja na MNIEJSZE

To chyba mądrzej jest zagłosować na mniejsze zło. Lepiej głosować na większe?
Ale tak realnie czy głosowanie na partię która również ma zasługę w tym, że Polska cały czas rośnie , zmienia, modernizuje, zachowuje w dobrym stanie finanse publiczne, cieszy się zaufaniem inwestorów, ma coraz większe znaczenie na arenie międzynarodowej to jest wybór mniejszego zła?
Adam1960 / 37.30.254.* / 2013-05-24 09:19
... jeżeli młodzi ludzie wybierają PiS z jego socjalistyczną retoryką i kosmicznymi pomysłami na bezrobocie i "wieczną szczęśliwość" to ten kraj nie ma przyszłości!!! Scenariusz grecki puka do drzwi!!!
Dunadan / 83.12.242.* / 2013-05-24 10:28
Zapomniałeś tylko dodać, że scenariusz greckocypryjski zafundowało Polsce PO właśnie po kilku latach rządzenia. To "rząd" PO doprowadził do najwiekszego w historii zadłużenia Państwa Polskiego nie budując Nic co by przynosiło dochód i podnosiło PKB kraju.
Piszesz o obietnicach z kosmosu PISu a zapominasz dodać o niespełnionych obietnicach (73 tylko z pierwszych wyborów) i "pełnych szufladach ustaw" sprzed tych właśnie wyborów.
Za PISu przynajmniej ludzie mieli prace, były miejsca pracy i zaczęli czyścić najwyższe organa państwa z "czerwonych kolesi przechrzt" i z ze spółek skarbu państwa zaczęli usuwać cwaniaków z czasów jeszcze Postmagdalenkowych.
Prośba do moderatora.
Nie usuwaj postów nieprzychylnych PO w którym forumowicze wskazują fakty a nie mity.
wolne słowo / 94.42.189.* / 2013-05-24 10:13
ale ty jestes zaslepiony tezami wyborczej i tvn-u. człowieku Grację top juz tusk tobie zafudował. tylko dywany u rostowskiego juz dalej nie sa w stanie przykryć jego wirtualnej ksiegowosci.
Cały dług POlski wynosi 1000 miliardów usd, słyszałes o tym w TVN-ie ? nie oczywiście że nie bo tam wciąz karnawał na zielonej wyspie a to jest oficjalny podawany dług /razem z Zusem/ i nie SZANS NA JEGO SPŁACENIE !
tUSK RÓENIEŻ ZAFUNDOWĄŁ WAM MŁODYM BEZROBOCIE, ZA PiS-U URUCHOMINO PROGRAM DLA 1,2 MLN MIEJSC PRACY I TO SIE STAŁO. skąd ty o tym mozesz wiedzieć, kto o tym ci powie ? Chyba że właczysz TV TRWAM. tam jest prawda i juz dzisiaj pełno fachowców rynkowych, elita akademiocka też. Ludzie przestają się już bać że będa sekowani bo tusk już ich ekonomicznie wysekował.

a teraz uruchom swoje myślenie:
dlaczego przez setki lat kraje europy sie rozwijały, wolniej, szybciej a gdy tylko niemcy wymyśliły projekt swojej UE zaczynają BANKRUTOWAĆ ? włosi, grecy, irlandczycy, cypryjczyce, portugalczycy, hiszpanie, itd wszyscy to lenie i kombinatorzy jak tobie wmówili ? Myśl samodzielnie człowieku !
jam to ekonomista / 2013-05-24 11:02 / Bywalec forum

Myśl samodzielnie człowieku !

oo i właśnie dlatego nie należy cię słuchać.

a swoją drogą jak można podawać dług licząc przyszłe zobowiązania ZUS a nie brać pod uwagę przyszłych przychodów? To się nazywa po prostu manipulacja.


dlaczego przez setki lat kraje europy sie rozwijały, wolniej, szybciej a gdy tylko niemcy wymyśliły projekt swojej UE zaczynają BANKRUTOWAĆ ?

hmm a jak się rozwinęła Europa/Świat przez ostatnie 50 lat, a jak np. w przedziale lat 1800-1850? Jesteś w stanie to rzetelnie porównać, gdzie rozwój przebiegał szybciej?
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:10

to ten kraj nie ma przyszłości!!!

Gdyby pisiaki doszli do władzy do rzeczywiście czarne chmury nad naszą kochaną Ojczyzną. Ale oni do władzy się nie dorwą. Więc zachowajmy spokój. " Jeszcze Polska nie zginęła..."
tadek22 / 2013-05-24 11:15
po czym stwierdzasz ze sie nie dorwa?? widzisz co sie dzieje w kraju. po bedize chcailo uciekac do europarlamentu zeby euro pensje miec a nie jakies tandetne zlotowki
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 11:58

po czym stwierdzasz ze sie nie dorwa

No na tym, że jak pewnie zauważyłeś pisiaki mają ciągle takie same poparcie. Im nie rośnie. A jak sobie wyobrażasz dorwanie się do władzy mając dwadzieścia parę procent głosów?
PO ja powinieneś zauważyć odpuścili politykę PRową. Nie komunikują się ze społeczeństwem. Może specjalnie odpuścili na jakiś czas. Daja się pisiakom wyszumieć. A ponieważ pisiaki tę swoją czarną propagandę uprawiają bardzo intensywnie od rana do ciemnej nocy, kazdego dnia no to jakieś efekty to przynieść musiało. Czy taki jest prawdziwy obraz Polski jak by to wynikało z czarnej propagandy, że w Polsce nic się nie robi, nic się nie buduje a rząd czego się nie dotnie to wszystko źle a własciwie to Polski już tak na prawdę nie ma a jeśli jest to w ogóle się nie zmienia a w najlepszym razie wyglada tak jak wtedy kiedy Tusk obejmował władzę?
Przecież specjaliści sobie z tym poradzą. Odwróca sytuację i to łatwo i diametralnie. Ludzie wolą normalną Polskę bez tej pisowskiej paranoi. Mogę postawić jakieś pieniądze, że w przyszłych wyborach PO bedzie miała ze 40% poparcia. Bo to nie jest tak, że tylko władza się zużywa. Opozycja też. Poparcie dla PIS wynoszące dwadzieścia kilka procent jes moim zdaniem porażką jeśli się zważy w jak trudnej sytuacji w związku ze światowym kryzysem jest Polska i nami rządzący. Odnoszę wrażenie, że PIS po następnych wyborach zacznie zjazd do poparcia takiego jakie powinna mieć taka partia w cywilizowanym kraju w srodku Europy w drugiej dekadzie XXIw. czyli powiedzmy 5%.
jt / 78.10.110.* / 2013-05-24 12:19

Mogę postawić jakieś pieniądze, że w przyszłych wyborach PO bedzie miała ze 40% poparcia.

Bucha,cha.Komuchy w 1989 też tak życzeniowo myśleli,a jak było?,i teraz będzie podobnie.PO zjeżdża po równi POchyłej,i nic Twoje życzeniowe myślenie nie POmoże.
Polacy już mają dość rządów ściemniaczy i krętaczy.
A Twoje wpisy psu na budę,ale produkuj się,produkuj.

Odnoszę wrażenie, że PIS po następnych wyborach zacznie zjazd do poparcia takiego jakie powinna mieć taka partia w cywilizowanym kraju w srodku Europy w drugiej dekadzie XXIw. czyli powiedzmy 5%.

Wieścisz to już od lat,i jakoś się nie sprawdza.
Myślisz życzeniowo,a to nie ma nic wspólnego z realiami.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 12:50

A Twoje wpisy psu na budę,ale produkuj się,produkuj.


A przypadkiem przy okazji poprzednich wydorów kiedy tak wielkie miałeś oczekiwanie zwycięstwa pisowskiej czeredy nie wieszczyłem, że PO będzie miała poparcie ok. 40%? Że wygra z przewagą 10% nad pisiakami? Czy taka była dokładnie moja prognoza którą kierowałem konkretnie do ciebie? Tak trudno ci przyznać rację? Docenić analityczny umysł?
Jak będzie blisko następnych wyborów to znowu dokładnie określę z jaką przewagą PO wygra. A porażka PISu zanosi się, że bedzie druzgocąca. Za dwa lata już będzie po kryzysie. Już drugi kwartał tego roku pewnie bedzie lepszy bo niższa jest baza do porównania. Za dwa lata naród będzie kochał Platformę za to, że uchroniła Polskę przed zapaścią i kryzysem. Ci uczciwi co dali się sprowadzić na manowce i wieszali psy na rządzie naszym i partii naszej oraz osobiście naszym premierze panu Donaldzie Tusku będą się, mam nadzieję żle czuli. Z naszej strony mogą liczyć na chrześcijańskie miłosierdzie i wybaczenie. Przygarniemy was biedaki i spróbujemy wciągnąć do wspólnej budowy potęgi naszej kochanej ojczyzny. A jak nie, jak wy tylko jesteście od burzenia to sami damy radę. Tak jak dotychczas.
KULT JEDNOSTKI / 94.42.189.* / 2013-05-24 10:28
czaren chmury nad UBEKISTANEM !
nad Polską już sa czarne chmury, przeiez jej praktycznie juz nie ma, wystarczy abyście jeszcze tuska wyslali na komisarza do brukseli i temat Polski sie skończy. Polskośc to nienormalność przecież.

Polska z takim długiem 1000 miliardów usd juz nigdy nie wstanie z kolan, nie ma szans na spłacenie tego tuskowego długu, nawet kilka pokoleń nie podoła temu bo odsetki będą dorzynac Polaków.
Mega bezrobocie (5 mln Polaków nie znajdzie pracy w kraju) skasowana gospodarka.
wy myślicie, że karnawał trwa na Zielonej Wyspie
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:36

przeiez jej praktycznie juz nie ma, wystarczy abyście jeszcze tuska wyslali na komisarza do brukseli i temat Polski sie skończy. Polskośc to nienormalność przecież.

Polski już nie ma? To gdzie ja jestem. Czy ja coś przespałem? Przecież jak jeszcze wczoraj kładłem się spać to nic nie zapowiadało jakiegoś kataklizmu.
mmar / 149.156.205.* / 2013-05-24 09:08
mlodzi nie pamietaja co robil pis rzadzac, pzresluchania przez CBA calego spoleczenstwa, wszyscy podejrzania jak w Kafce, Kaczka nie lata samolotami wiec co nam zalatwi za granica, obrazil Merkel i Putina wiec nie ma co szukac za granica, to co wygaduje Pawlowicz pokazuje ze cofniemy sie mentalnie do sredniowiecza, kto chce Polski w sredniowieczu w 21 wieku gratuluje rozumu
wolne słowo-prawda / 94.42.189.* / 2013-05-24 10:20
co ty bredzisz cżłowieku, co ty bredzisz.
Największa inwigilacja społczeństwa jest za czasów tuska.
Przeciez trafił za to do eurostatu. To teraz o 6 rano 8 w kominiarkach z kałachami do młodziaka blogera wpada o 6 rano. Co ty , skąd się zerwałes z tymi p********* ?
co już nie pamiętasz ACTY i jak policja walczyła z wami młodymi na ulicach.
SAWICKA niewinna
Pruszków niewinny
Bloger skazany
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:24

Przeciez trafił za to do eurostatu.

A co to za pomieszczenie ten eurostat?
facet100lica / 77.255.240.* / 2013-05-24 10:17
Szkoda, ze ciebie ni przymkneli, za gadanie glupot.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:41

Szkoda, ze ciebie ni przymkneli, za gadanie glupot.

Gdybyście dorwali się do władzy to może byście dorobili taki paragraf. Ale z drugiej strony gdybyście pozamykali takich jak ja co zatrudniają ludzi kto by dał wam żreć?
Chociaz was stać na wszystko. Nawet na podcinanie gałęzi na której siedzicie. Takie główeczki.
457 / 88.199.162.* / 2013-05-24 09:05
Młodzież ma to do siebie że nie ma jeszcze pojęcia o życiu i łatwo daje się manipulować czy to zbóje i złodzieje z PO (od afery z info PGNiG Tusk już oficjalnie jest dla mnie przestępcą) czy z PiSu dlatego jestem zwolennikiem drakońskiego cenzusu: głosować powinni ludzie po 25 roku życia TYLKO pracujący i to TYLKO pracujący poza budżetówką + gospodynie domowe - służba w strukturach administracyjnych państwa nie powinna być łączona z prawem do wyboru rewprezentacji parlamentarnej.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 09:30

(od afery z info PGNiG Tusk już oficjalnie jest dla mnie przestępcą

Dla noszących pisowskie główki wszystko jest aferą.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 09:03

PiS koncentruje się na walce o głosy młodych i elektoratu wiejskiego.

Szczególnie na elektorat wiejski mogą liczyć. I to im wyższe spożycie okowity przez taki, za przeproszeniem elektorat tym silniejsze poparcie.
Dla nas sytuacja młodych ludzi, olbrzymie bezrobocie w tej grupie, jest kluczowym problemem do rozwiązania -

Tylko jak znam pisiaków to z konkretami i racjonalnym, dającym widoki na powodzenie programem to już będzie znacznie gorzej. Chyba, że mają cynk od pana Boga, że jak dorwaliby się do władzy to stwórca ześle im znowu bajeczną koniunkturę. Ale ja myślę, że jesli Bóg istnieje to pisiaków nie kocha. Są w naszym kraju tacy co bardziej niż pisiaki na miłość i opiekę Jezusa zasługują.
87 Irene / 178.23.108.* / 2013-05-24 09:27
DEbos ty naganiaczu platformy, po wyborach ta cała SB'cka partyjka będzie spłukana w sedesie historii tak jak kiedyś UW, AWS a ostatnio Kwaśniewski. Jeszcze tego nie rozumiesz?

NA PO nie głosowali ludzie intelgentni, tylko łatwi do manipulacji.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 09:32

NA PO nie głosowali ludzie intelgentni, tylko łatwi do manipulacji.

Na PO głosują ludzie wykształceni. A oni lepiej wiedza na kogo głosować niż nieuki.
facet100lica / 77.255.240.* / 2013-05-24 10:19
Wykształceni inaczej, po sobotnio nedzielnych kursach.
grześ jablko zielone ^^ / 212.14.47.* / 2013-05-24 08:57
Priorytety PiS:
1. Rozpętanie wojny propagandowej z Rosją w temacie katastrofy TU-154A, zgodnie z zasadą że jak jesteś winny to atakój pierwszy.
2. Powrót na stanowiska w służbach specjalnych, starych zaslużonych w boju towarzyszy.
3. Budowa pomników Prezydenta Tysiąclecia Lecha K.
4. Budowa nowej Świątyni Opatrzności [miejsc kultu nigdy nie jest za wiele a Polska to b.bogaty kraj dla nielicznych].
4. Zwiększone wydatki budżetowe na służby specjalne oraz wojsko.
5. Dotacje na Radio Maryja i TV Trwam.
7. Rozkręcenie kampani propagandowej antyWalęsowskiej.
8. Kampanie propagandowe anty: - in vitro, gejowskie, lesbijskie, lewicowe, socjalne.
9. wzmożona aktywność CBA wobec ministrów ekipy Tuska wobec których PiS był w stanie nawet teraz rozkręcić kampanie fałszywych oskarżeń i pomówień a du..a Tusk nie potrafił w podobnym tonie zneutralizować działań PiS.
10. Puszczenie w niepamięć wszystkich obietnic dotyczących poprawy socjalnej i wzrostu wynagrodzeń dla obywateli RP.
etc., etc.
JKM imperator sarmacki / 62.111.149.* / 2013-05-24 10:08
8. kampanie propagandowe antysocjalne???
Pis jest najbardziej SOCJALNA partią w tym kraju i na tym nieszczęście polega, zniszczą gospodarkę.

Co do in vitro maja rację i nie chodzi tu o religię jak lewactwo mawia tylko o logikę: człowiek powstaje PRZY poczęciu innej granicy nie sposób ustalić znając elementarną biologię.

Małżeństwa gejów? A czemu tylko gejów? czemu muzułmanin nie może mieć 4 żon? Tu nie chodzi o wolność tylko kolejny skok lewactwa na kasę podatników
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 10:14

Tu nie chodzi o wolność tylko kolejny skok lewactwa na kasę podatników

A co to jest lewactwo kolega chociaż wie? Założę się, że nie. Bo gdyby kolega wiedział i rozumiał to by kolega nie napisał tego co napisał. Jak się chcesz chłopie komunikować z ludźmi to dobrze byłoby abyś najpierw Ty sam rozumiał co piszesz.
debos / 83.6.51.* / 2013-05-24 09:24

etc., etc.

11. Skazanie Tuska na dożywotnie pozbawienie wolności z ewentualną zamianą na banicję.
12. Nacjonalizacja majątków Kulczyka i innych bezczelnie dorabiających się.
13. Zbudowanie świątyni dla smoleńskiej sterty złomu świadectwa męczeńskiej śmierci prezydenta tysiąclecia.
14. Walka ze zwolennikami PO jako spełnienie postulatów
pisowskiego elektoratu.
15. Przyznanie swoim wyznawcom certyfikatów jedynych prawdziwych Polaków, prawdziwych patriotów.
etc. etc.

Najnowsze wpisy