Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Zasady przyznawania rent strukturalnych do Trybunału

PiS: Zasady przyznawania rent strukturalnych do Trybunału

Wyświetlaj:
Ceneo / 83.22.175.* / 2011-07-21 21:15
A kto i kiedy ujmie się za tymi, którzy są ofiarami nacjonalizacji na etapie reformy emerytalnej i obliczania słynnego Kapitału Początkowego? Prawo zadziałało w tej sprawie wstecz [ogranicznik wysokości składek mimo że pobrano je faktycznie w znacznie wyższej wysokości], dyskryminacja żołnierzy przymusowej służby zasadniczej etc. Czy to nie narusza konstytucyjnej gwarancji równości wobec prawa? Kto ujmie się za rażącymi dysproporcjami w wysokości składek emerytalnych w systemie powszechnym, a beneficjentami KRUS?
Nikt, a bynajmniej nie współczesna partiokracja.

Szerzej na temat partiokracji na: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
praktyczny / 188.125.32.* / 2011-07-21 20:26
To wierzchołek przysłowiowej góry lodowej.

Hitem może się okazać zbadanie niektórych dopłat do inwestycji rolniczych, które były podobno LOSOWANE z grona uprawnionych do ich otrzymania.

Losowanie kojarzy mi się z ruletką lub "sierotką" wyciągającą swoją rączyną szczęśliwe losy.


Może ktoś zna więcej szczegółów tych kuriozalnych poczynań odnośnych władz?

Pozdrawiam
USA to szatan i cowboy / 87.204.173.* / 2011-07-21 18:56
Takie akcje to tylko w POlsce! rencista bigamista-płodziciel - żona z wykształceniem wyższym (nie chce pracować, bo żeruje na kasię mężusia). Stawia chatę i rentę chapie. Niby taki nie sprawny, a samochody rozbija pijany! Skarbówka nie siada (do czasu?). Istny łamacz prawa i przykładna rodzina na pozór. Rozpity cham i napasiony jak knur dresiarz! Buja się jak gangster, a wszyscy się z niego śmieją! Druga akcja to student po socjologii i przemytas w okularkach! Dokucza słabszym na monitoringu, bo wie, ze w papę nie zarobi przy swoich kolesiach (z rozpitym bydłem w nocy kroczy). POlska to jedna wielka patologia jest!
maciekkkk / 2011-07-21 18:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale się posłowie PiS rozhuśtali. Wybory tuż tuż. Trzeba było myśleć jak ustawa powstawał i dobrze nad nią pracować, to nie trzeba było teraz do TK iść.
zwolennik PiS / 83.31.41.* / 2011-07-21 22:20
Ty wiesz co inni powinni. Pewnieś polityk z plemienia Tuscu-Tuscu. Masz chilijską czapeczkę i trawkę? A grasz w piłkę? Tylko nie kop po kostkach.
maciekkkk / 2011-07-22 21:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jeśli ja z plemienia Tuscu-Tuscu to Ty prawdopodobnie z plemienia PiSu-PiSu.
ROLNICZKA 2,65 ha.... / 77.255.241.* / 2011-07-31 09:36
Co to za rolnik np 2ha , dać im rente strukturalna bo ani kombajnu ani żadnego sprzętu , tylko biedę klepią,choć są po 50-ce, zanoszą zwolnienia L4 do KRUS-u aby było na składki i dalej wegetują.Jak mi wiadomo było od 1 ha w woj.świętokrzyskim.W Urzędzie Pracy nie przyjmią bo są za starzy niech sprzedadza i niech gospodarzy młody prawdziwy rolnik.Skończy się L4.
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii / 77.255.241.* / 2011-07-31 09:50
Uważam że powinny być skasowane gospodarstwa 2-5ha a powinny być na wsi te z prawdziwego zdarzenia po 50-100ha.Najlepiej tym co maja te 2ha i 5 ha przyznac renty strykuturlne jak tacy rolnicy maja przykladowo po 57 lat bo maja swoj wiek i wlasciwie maja nikle szanse na doczekanie renty rolniczej lub chorobowej...wiem na wlasnym przykladzie gdyz maz chorowal , nie otrzymal renty nawet chorobowej a mial raka trzustki i "zjadl go" za 3 miesiace...takich przykladow jest wiele...to co mowic do wieku 65....

Najnowsze wpisy