Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

PIT STOP WARSZAWA - OSTRZEGAM

PIT STOP WARSZAWA - OSTRZEGAM

Reb / 2012-08-02 15:09
Nie dość, że napełnili mi klimatyzację, która jak potem w innym serwisie okazało, była kompletnie skorodowana (dziurawa), to samochód nie nadawał się do jazdy. Z niewiadomych przyczyn zaczął strasznie szarpać - oczywiście Panowie rozłożyli ręce i do dziś nie byli łaskawi zwrócić pieniędzy.
Proszę aby oszukane przez tę firmę osoby pisały do mnie, bo ja tego tak nie zostawię.
Wyświetlaj:
pitstop / 79.191.181.* / 2012-10-04 22:09
Wypadałoby przed napisaniem negatywnych opinii zasięgnąć porady specjalisty, rzeczoznawcy. Klientka została poinformowana, że praca silnika jest niestabilna co nie ma nic wspólnego z obsługą klimatyzacji. Kupon zakupów grupowych przeznaczony jest do sprawnego układu klimatyzacji, którego producent przewiduje dwuletnią konserwację układu. Obsługa klimatyzacji polega wyłącznie na wymianie oleju i na uzupełnieniu czynnika (jeżeli zachodzi taka potrzeba).
marek 1967 / 77.222.254.* / 2012-11-27 11:13
Jak ktoś kupuje na gruponie czy innym zakupie grupowym, wydaje kilkadziesiąt złotych, ma starego sprowadzonego rzęcha i pewnie jeszcze jeździ na taksówce - i za to oczekuje usługi i obsługi jak w najlepszym salonie, nie dziwię się, że jest rozżalony. Dziwię się tez firmom, które decydują się na taką formę promocji, gdzie połowę oddają firmie z zakupów grupowych i dużo traca na wizerunku przez takich pseudo klientów.
Edu / 46.113.252.* / 2012-08-17 12:50
Mi też oszukali!

Najnowsze wpisy