Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

PIT-y z biur maklerskich mają błędy

PIT-y z biur maklerskich mają błędy

Money.pl / 2008-03-06 10:12
Komentarze do wiadomości: PIT-y z biur maklerskich mają błędy.
Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.143.* / 2008-03-07 06:14
To fakt. Jak kiedyś dostałem PIT z biura maklerskiego, to nie wiedziałem, czy dotyczy on mojej skromnej osoby, czy też kogoś zupełnie innego. Poza nazwiskiem nie zgadzało się nic. Na usprawiedliwienie biura mogę jedynie dodać, że był to czas wprowadzania belkowego złodziejstwa i ustalenie przychodów i kosztów było co najmniej problematyczne. Na szczęście z giełdą wziąłem rozwód i skończyły sie moej kłopoty z giełdowym PIT-em.
rty / 83.9.182.* / 2008-03-06 10:12
Płaczcie i płaćcie!!
inwer / 83.243.106.* / 2008-03-07 22:57
byłem w ING Securities
prosząc o korektę ze względu na brak właściwych kosztów uzyskania przychodów - wskazali mi, że dokumenty dotyczace kosztów mogę sam złożyć w US, oni ich nie mieli więc nie doliczyli... A mówi się o najlepszym działaniu na rzecz klienta ... -> Kliencie zrób to sam
kruger731 / 88.156.159.* / 2008-03-06 11:04
Typowy komentarz rozżalonego i zazdrosnego d...a, bardzo chetnie zapłace po to podatek od zysku a jak Ty nie masz zysku to nie płacisz ale tego to ja Ci nie zazdroszczę!! Poza tym biuro może sie pomylić na Twoja korzyść.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy