Forum Forum inwestycyjneFundusze

WYBIERZ BIURO MAKLERSKIE !!!

WYBIERZ BIURO MAKLERSKIE !!!

pudzianow / 2006-03-12 15:52
Witam.Na forum było już to pytanie ale nie zostało nic konkretnie powiedziane.Na pewno jest to ważny temat bo od wyboru BM zaczyna się przygode z inwestowaniem na GWT(oczywiście oprócz przygotowania teoretycznego) .Możnaby później ten temat podwiesić .Może warto byłoby zrobić jakieś zestawienie domów maklerskich z których na pewno początkujący ( czyli ja też :o) ) mogli skorzystać.Krótko zwieżle i na temat.Opłaty, prowizje za zlecenia , otwarcie, prowadzenie rachunku inwestycyjnego i jakie sa np gratisowe usługi w danym biurze.Mam nadzieje ze dzieki tym informacja bedzie można wybrać najtanszy i najlepszy DM dla INWESTORA (czyt. normalnego zjadacza chleba chcacego zaistniec na GTW).
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
avers / 2006-03-12 22:30 / Bywalec forum
Witam.
Polecam stronę http://www.inwestor.wyprawy.webd.pl/rb.html
Ja się zgadzam z tym rankigiem ( mam rach. w nr1 i nr ostatnim.)

Wymagania co do biura wychodzą po jakims czasie jak się człowiek zdeklaruje czy np:
- być graczem czy inwestorem.
- rynek krajowy czy może też zagranica
- tylko akcje i obligacje czy też i instr. pochodne
- tradycyjnie czy p. internet itd
Sugeruję też obejrzenie stron kilku DM aby zapoznać się z prowizjami i opłatami : http://www.parkiet.com/biura_maklerskie/index.jsp.
Pozdrawiam .
pudzianow / 2006-03-12 23:07
Mam jeszcze pytanie czy to zdanie : "W ramach promocji w pakiecie żółtym bezpłatny dostęp do bieżących notowań (1 oferta)" ze strony BOś oznacza ze w czasie rzeczywistym bedziemy mogli ogladac notowania tylko jednej wybranej przez nas firmy ??? Podaje linka : http://bossa.pl/oferta/
avers / 2006-03-12 23:30 / Bywalec forum
Nie, określenie: 1oferta lub 3 oferty lub 5 ofert oznacza że dla każdej spółki będzie podane 1, 3 , bądż 5 ofert po stronie kupna i po stronie sprzedaży
Wyniki natomiast będą dla wszystkich spółek.
W bossa pl pierwszy miesiąc wszystkie pakiety są gratis ,póżniej można sobie wybrać
optymalny pakiet.
pudzianow / 2006-03-12 22:49
Właśnie o to mi chodziło.Tabelka i jasno wszystko opisane.
http://www.inwestor.wyprawy.webd.pl /rb.html
Dziękuję i pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy