Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PJN tonie. Politycy uciekną do innych partii

PJN tonie. Politycy uciekną do innych partii

Money.pl / 2011-06-04 17:25
Komentarze do wiadomości: PJN tonie. Politycy uciekną do innych partii.
Wyświetlaj:
kaziulek / 89.79.113.* / 2011-06-11 15:56
czy takie partie jak PIS SLD potrafią manifestować,dla mnie to pokaz na co ich stać ,mamy dość chuligaństwa ,wrzasku,panowie,powagi.ja głosuje na program,jak wejdą do sejmu co zrobią dla POLSKI i dla narodu?
autonomista / 2011-06-05 11:26
też mam nadzieję, że KNP wejdzie do sejmu... ale to tylko nadzieja, bo jest to jednak mało realne :/
Musiał by się pojawic w Polsce ideowy następca JKMa, bo z JKMem środowisko daleko już nie zajdzie. Ma gorsze i lepsze chwile ale czy przeskoczy magiczne 3% ?
JanuszPOlikot / 2011-06-04 22:35 / Tysiącznik na forum
POpłyną jak platfusy.........
Doradca Donka / 84.75.178.* / 2011-06-04 19:00
Przeciez wg niego PIS mial sie rozsypac. Rozsypywanie sie tzw PJN moze tylko cieszyc. To jest wlasciwa kara dla zdrajcow, ktorzy na dodatek nie rozpoznali wlasnej malosci.
issael / 46.113.169.* / 2011-06-04 18:53

To projekt, który raczej nie ma szans; Paweł Kowal nie pomoże tej tonącej tratwie; Obecne ruchy w PJN nie mają żadnego wpływu na scenę polityczną - w ten sposób politycy PO, PiS, SLD i PSL komentują zmianę przywództwa w PJN.

No proszę, jaki zgodny chórek....
Opozycja i koalicja jakie zgodne ... no no.

Cóz jest przyczyna takiej zgodności .. "zajadłych wrogów? ..?

PJN ?

To juz spory sukces tej formacji politycznej, skoro na płszczyźnie zestrachu potafiła połaczyc dotychczasowych oponentów.
Ba politycy "grubych" - obżartych partii doskonale zdaja sobie sprawe, ze wiekszosc ciagle ogłupianego przez sterowane media społeczeństwa ma dosyć i tylko czeka alternatywy.

najwidoczniej PJN ma dużą sznse taka "alternatywą" zostać, wprawdzie nieco karykaturalna "alternatywą" ale jednak.

Tak sie bowiem składa, ze nawet w tak pozornej demokracji jak w Polsce, nawet w tak okrojonej mozliwosci faktycznego wyboru, wyborca ma szanse sporo namieszać.
PJN jest ugrupowaniem o którym wiekszośc juz słyszała, jest to ugrupowanie które zapewne bedzie w stanie wystawic własne listy wyborcze, ba juz samo to moze PJN zapewnic sukces wyborczy.
Wystarczy jak w nielicznych spotach beda przypominac, ze nie maja takich funduszy na manipulowanie jak obzarte partie, sa dopiero na dorobku swojego obzarstwa, wobec tego skromnie zachecaja do głosowania na ich (PJN-u) listy wyborcze.
Juz sam taki apel, moze zaskutkowac dobrym wynikiem, jezeli nie bardzo dobrym.

Dlatego, teraz nalezy spodziewac sie , działań marginalizujacych PLN, działań z kazdej strony.
Wprawdzie dotychczas obzarte partie dla pospólstwa skłucone, w tym jednym, w wystapieniach przeciwko PLN, wystapia solidarnie.
Wobec tego ruch opluwania, krytykowania, dezawuowania w mediach ( w tym i w internecie - klaka) ruszy z całym impetem.
(@) / 89.79.218.* / 2011-06-04 18:48
Tak to jest, jak politycy izolują się od społeczeństwa. Euro fanatyk Kowal niczym Lenin przyjechał do Polski ratować biedny Naród Polski. A naród pokaże mu gest Kozakiewicza a ktoś nerwowy może nawet zasadzić mu kopa.
autonomista / 2011-06-04 17:25
- Co ma wspólnego PJN i RPP?
- 2%
:D :D :D
Myślę, że nawet nowa partia Korwina zgarnie więcej niż PJN i Palikot razem wzięci, czyli jakieś 4%
Radini / 77.195.118.* / 2011-06-04 18:30
Mam nadzieje ze co najmniej 5 % i w ten sposób pokażemy nasze niezadowolenie obecnie rządzącym partiom. Powoli udaje mi się przekonywać kolejne osoby żeby głosowały na Kongres Nowej Prawicy :)
Ideowo bardzo mi się podoba, zwłaszcza zlikwidowanie PIT i CIT i ogólnie konserwatywno-liberalne poglądy na życie i gospodarkę :)
Ron Paul w USA też zyskuje coraz więcej a ma podobne poglądy :)
Trefna / 83.26.40.* / 2011-06-04 18:41
Nowa Prawica - kolejna kanapa niewiadomego pochodzenia.
tesa1959 / 2011-06-04 18:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ideowo, a kulturowo?
Radini / 77.195.118.* / 2011-06-04 20:36
Muszę ze smutkiem przyznać że kulturowo to im daleko do takiego Rona Paula, ale chce im dać szanse mimo wszystko. Może w przyszłości znajdzie się inny równie charyzmatyczny przywódca tej partii, bardziej łagodny i kulturalny w swych wypowiedziach niż JKM. Ale i tak cenię go za błyskotliwość umysłu, czego rządzącym obecnie brak zupełnie.
tesa1959 / 2011-06-04 20:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No, przynajmniej jedna osoba zgadza się ze mną, że brak im kultury. Co do poglądów - też nie zgadzam się z niektórymi, chociaż trochę racji mają.
Radon / 2011-06-04 20:49
http://www.youtube.com/watch?v=dIGdpWdUYLA&feature=player_embedded

Proszę zobaczyć jak można przedstawić swoje poglądy konserwatywno-liberalne w bardzo kulturalny i spokojny sposób, dzięki czemu można dotrzeć do większego grona osób.

Najnowsze wpisy