pko akcji

pko bp sa / 84.10.253.* / 2007-07-31 22:34
Nikt nie pisze pozytwnie o PKO Credit Suisse. Mam ochotę kupić fund. akcji lub akcji nowa europa. Zastanawiam się. Czas inwestycji oczywiście długi ok.4 lat.
Chciałabym aby Tas "oryginalny" wypowiedział się w tej kwestii.
Wyświetlaj:
sebastian.drutowski / 2007-08-02 13:06 / "Uznany doradca inwestycyjny"
Ja napiszę pozytywnie, ale o tym drugim fundzie. Właściwie od samego początku swojego funkcjonowania PKO/CS Nowa Europa zadomowił się w czołówce tego typu funduszy, ma do tego bardzo regularną stopę zwrotu i dobrego zarządzającego. Przy nabyciu przez internet poprzez opcję online prowizja obniżona jest o połowę do poziomu 2%. Według mnie jest to znakomity fund, świetnie nadający się do dywersyfikacji portfela.
Tradycyjny PKO/CS Akcji jest niezły, ale w jego klasie jest kilka fundów zdecydowanie lepszych. Zdecydowanie do dłuższych inwestycji polecam niezmiennie Noble, Legg Mason, także AIG, choć ostatnio dostał małej zadyszki.
TaS / 2007-08-01 01:05 / Tysiącznik na forum
BUHAHAHAHAAA TaS "oryginalny" hehe lepszy niz TaS "orginalny" :)

sie usmialem :)

pko - na ten dzwiek przypomina mi sie ile kasy oddalem za prowadzenie konta bez sensu :/ i dlatego - tak z pobudek osobistych - nie polecam :D

a tak bardziej serio: nie mam zdania na ich temat - po prostu. Zalecałbym jednak ostrozonosc, stopa zwrotu to nie wszystko :)
pko bp sa / 84.10.253.* / 2007-08-01 16:15
TaS widzę że lubisz poprawiać ludzi i wybuchać śmiechem.
Ale proponuję słownik języka polskiego przed komentarzem czyjejś pisowni.
Od jakiegoś czasu przeglądam forum widzę Ze wypowiadasz się najczęściej, ale popełniasz błędy ortograficzne np napisałeś "chistoira" zamiast historia.
Zacznij poprawianie od samego siebie,lub zaprzestań poprawiania innych.
POZDRAWIAM.
TaS / 2007-08-01 22:47 / Tysiącznik na forum
hmmm ale problem polega na tym, ze TY NAPISALES POPRAWNIE :)

a 90% ludzi pisze "orginalny", a wlasnie w slowniku jest "oryginalny" :)

a w kraju ktory wlasnie nawiedzam, mowi sie "orginal" :)

po prostu jezyk sie amerykanizuje :)

co do "chistorii" - no coz jesli to post pisane po 01 w nocy to prosze o wybaczenie i wyrozumialosc, jesli wczesniej to faktycznie KARYGODNY BLAD -mea culpa :)

mam specyficzne poczucie humoru i tyle... nie wszscy musza je rozumiec.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy