Forum Spółki giełdowe PKO BP SA

PKO BP Faktoring chce mieć 10 proc. rynku

PKO BP Faktoring chce mieć 10 proc. rynku

Money.pl / 2013-12-07 13:17
Komentarze do wiadomości: PKO BP Faktoring chce mieć 10 proc. rynku.
Wyświetlaj:
Błażej11 / 87.206.25.* / 2014-01-15 19:29
taka sytuacja jak z PKO może przytrafić się wszędzie. Osobiście stawiam na firmy prywatne, większy szacunek dla klienta i szerokość oferty.
stefi654 / 164.126.30.* / 2014-01-14 22:29
Nie wiem, jakoś mnie nie przekonuje usługa faktoringowa w banku. Toć oni mają dużo drożej niż prywatne firmy faktoringowe. Trzeba po prostu dobrać odpowiednią firmę i nie ma żadnych kłopotów.
opiniapkofaktoring / 2013-12-07 13:17
MOJA OSOBISTA OPINIA O PKO FAKTORING :
ja się nie dziwię, że spadają obroty firm faktoringowych - jeśli wszystkie mają takich prezesów jak Warchałowski to niedługo PKO Faktoring będzie zamknięty...

DNO ! DNO ! DNO ! ...

beznadziejne warunki pracy, słabe wynagrodzenie, ciągły stres oraz niekompetencja prezesów w połączeniu z systemem zatrudniania znajomych, poleconych nieudaczników - tak można podsumować cały PKO FAKTORING !!!

Omijajcie z daleka jako pracownicy, oraz klienci. Wszędzie byle nie do PKO - moja osobista opinia, którą potwierdzi każdy kto tam pracuje i pracował

Żeby zmienić sytuację w PKO FAKTORING należy wywalić na zbity pysk całe kierownictwo, które nadaje się do łopaty a nie zarządzania ludźmi !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy