Forum Forum inwestycyjneFundusze

PKO/CREDIT Parasolowy czy ING Parasolowy?

PKO/CREDIT Parasolowy czy ING Parasolowy?

szpaks@vp.pl / 2007-10-23 09:37
Witam....
Chcialbym zainwestowac jakies 10 tys. w fundusze parasolowe. Jestem w stanie zaakceptowac wysokie ryzyko. Od jakiegos roku inwestuje w fundusze. Wedlog mnie lepsza opcja wydaje sie PKO/CREDIT. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?????
Wyświetlaj:
kwosch / 2007-10-25 11:01
posiadam PKO/CREDIT Parasolowy i bardzo chwale sobie, dobrze sie zachowuje przy spadkach i jescze lepiej przy wzrostach, jest krotko na rynku a zobacz jakie wyniki ma przez ostatni okres i jak sie zaochwuje,polecam
miki3d / 83.16.54.* / 2007-10-23 11:48
Większość funduszy z rodziny PKO/CS jest wynikami w ogonie w większości klas funduszy. Warto pomysleć nie tylko o takim, co daje lepsze wyniki, ale także, który ma szerszą ofertę produktową. Z tych dwóch ING wygląda lepiej, jest też parę innych godniejszych uwagi.
zenek 1963 / 2007-10-25 11:27 / Bywalec forum
Witaj miki.po przedwczorajszej ocenie mojego portfela przez Ciebie i Krzyœka postanowiłem co następuje:AIG akcji-konwersja 50% na Chińczyka.BPH dynam-konwersja 50% BPH sektora nieruchomaoœci.Co o tym sšdzisz?Dzieki.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy