Forum Polityka, aktualnościKraj

PKP: W całym kraju jeździmy normalnie

PKP: W całym kraju jeździmy normalnie

Money.pl / 2010-12-22 09:18
Komentarze do wiadomości: PKP: W całym kraju jeździmy normalnie.
Wyświetlaj:
red_red / 89.228.151.* / 2010-12-22 22:41
To taka prawda jak to że Krzysztof Łańcucki jest piękną kobietą a PO jest sprawną partią inteligentnych fachowców.
Czekam na pociąg z Warszawy do Gorzowa Wlkp. 2010.12.22 wyjazd z Warszawy o 15:10
Planowy przyjazd 20:49
Do Poznania dojechał planowo. Od Poznaniu zaczął się cyrk.
Wyjechał z Poznania po ponad godzinnym opóźnieniu.
Jest 22:30 pociąg jeszcze stoi w Krzyżu. Konduktor mówi, że lokomotywa będzie za pół godziny Do Gorzowa jeszcze ok godziny jazdy. Czyli już jest ok 3 godzin opóźnienia. A pociąg jeszcze nie dojechał.
lonia8 / 194.165.48.* / 2010-12-22 09:18
Właśnie wczoraj po południu i dzisiaj rano miałam okazję przekonać się jaka jest ta punktualność. Wczoraj przyjechałam ze stacji Warszawa Centralna do Ciechanowa - pociąg TLK 17.34 z ponad godzinnym opóźnieniem. Ani kierownik pociągu ani kontroler nie raczyli wygłosić żadnego komunikatu o przyczynach opóźnień gdy pociągi stały w polu.
Dzisiaj Koleje Mazowieckie się spóżniły, ale to wszystko zależy od PLK, która zarządza ruchem kolejowym. Doką nie pozbędą się stamtąd ludzi z naleciałościami z minionej epoki, to nigdy nie będzie porządku. Dla nich nie liczy się pasażer czy ładunek, ale układy koleżeńskie i według tych kategorii sterują ruchem. Słychać to kiedy się jedzie w jednym pociągu ze zmianą kolejarska
podróżniczka / 151.88.22.* / 2010-12-22 10:08
Ja też wczoraj byłam na centralnym w Warszawie, prawie wszystkie pociągi miały opóźnienia, do Bielska-Białej "INTERCITY" 3 GODZ.OPÓŹNIENIA. Jaka polityka teraz nastała, że jak jest fatalnie kłamie się w żywe oczy , że jest " ok " ? Politykom teraz wszystko można a dziennikarze ślepi i głusi na wszystko co się teraz dzieje.
T. / 81.190.70.* / 2010-12-22 12:21
Końmi i saniami byłoby pewnie szybciej.

Najnowsze wpisy