Forum Polityka, aktualnościKraj

Plany Lotto: Samoobsługowe automaty i sprzedaż przez internet

Plany Lotto: Samoobsługowe automaty i sprzedaż przez internet

Wyświetlaj:
zmackenzie80 / 89.75.166.* / 2012-02-10 17:42
Tylko sprzedaż internetowa może poprawić mój udział w losowaniach - wykup zakładów bez ruszania się z domu. Większe zainteresowanie może także wywołać zwiększenie puli wygranych .Lotto jako spolka skarbu państwa jest
okradana przez politykow.
Drjuwski / 86.188.201.* / 2012-01-04 16:36
nljiber,
dokladnie tak dziala internetowe Lotto w Anglii. Masz konto na ich stronie podpiete pod Twoje konto w banku zeby sobie pobieralo oplaty co miesiac. Definiujesz numery lub zaznaczasz chybil/trafil ile zakladow w tygodniu, ile kuponow/gre, jak dlugo chcezz grac np miesiac lub do odwolania. Jak cos wygrasz to dostajesz mailem potwierdzenie. W PL jeszcze padaka i trzeba w kolejce stawac.
Agaczu / 46.76.70.* / 2012-01-05 11:14
Ja gram w tradycyjnej kolekturze profesjonalnymi systemami generowanymi przez MultiPro4 z http://lotto.informacja.pl
njliber / 83.9.65.* / 2012-01-04 16:08
Generalnie to powinno wyglądać jak fundusz inwestycyjny, zdefiniuj i zapomnij. Podaję numer karty kredytowej, specyfikuję jakie numery (lub losowe) i ile zakładów w każdym losowaniu ma być kupione. Potem już wszystko jest automatycznie, jest bieżące konto na wygrane, jeżeli ich bierząca suma przekracza opłatę za kolejny zakład, z karty nie pobierane jest nic. I ewentualnie poproszę maila jak trafię szóstkę. Wtedy bym w to grał, bo na pewno nie będę jak jakiś nieudacznik kupował co tydzień zakładów w kiosku i sprawdzał czy wygrałem.

Najnowsze wpisy