Forum Polityka, aktualnościKraj

Platforma nie boi się stowarzyszenia Kluzik-Rostkowskiej

Platforma nie boi się stowarzyszenia Kluzik-Rostkowskiej

Wyświetlaj:
heniek14 / 82.113.99.* / 2011-07-08 21:28
Platfoma boi się nawet własnego cienia.Już trudno straszyć PiS-em,gdy samemu łamie się wszelkie standardy demokracji.A co się stanie gdy wygra jedyna partia,która jest propolska?Trybunał,margines sPOłeczny?Czy aby kumple z więzienia,nie zostaną kumplami w jednej celi?Tego obawia się platforma.Jedyna organizacja,dla której liczą się tylko kumple.
mac78 / 87.205.144.* / 2010-12-29 19:15
Powinni się bać. Mój głos już mają ( wybory prezydenckie myślałem że coś nauczyły PO)
Emanuel 001 / 84.10.38.* / 2010-12-12 20:42
Pan Tomasz Tomczykiewicz jest osobiście odpowiedzialny za podjęcie ,dowartościowywanie i wprowadzenie na salony antypolskiej i separatystycznej organizacji śląskiej jaką jest RAŚ. To może być początek większych kłopotów, ale skoro popiera się separatystów np. czeczeńskich to wypada być konsekwentnym. Po nie boi się także utopienia Polski w długach w imię obłąkańczej idei sprywatyzowania systemu emerytalnego i zagłodzenia przy tej okazji dwóch kolejnych pokoleń emerytów. Po nie boi się ucieczki młodej wykształconej inteligencji za granicę aby tam szukać chleba , bo widocznie uważa,że głupimi jest łatwiej rządzić. Po nie boi się niczego nawet gniewu własnego ludu - ale kiedyś się przeliczy.
michacel2 / 2010-11-21 12:21 / Tysiącznik na forum
Platforma az wstyd dodac Obywatelska juz nie boi sie nikogo a dlaczego wyjasniam ponizej:
Dzisiejsza tzw. elita wladzy i tworzone przez nia na sile i w wielkim pospiechu zaplecze elitarne spośród kolesi popleczników z nepotyzmem w cieniu, tworząc grono prymitywnych i cynicznych nowobogackich, bowiem z kultura nie maja nic wspólnego. Nawet trudnoby w tej sytuacji nazwac elita inteligencji, bo jak widac nawet w klakierskich mediach z kultura osobista w zachowaniu czy aroganckim i szyderczym niekiedy chamskim szyderczym wyslawianiu, zwłaszcza wśród polityków i tzw. autorytetów wyraznie się wyróznia, tworząc rynsztokowa polityke i dzielac społeczeństwo, zajmuje się wojna polsko-polska, niszczac opozycje, zamiast rządzić, co podchwytuja sprytnie i pokretnie dziennikarze ale tylko dlatego, ze to moda i pogon za sensacja oraz wizerunkowa nota zasłużenia się wyłącznie swojej partii, bo winna musi być i tak PiS oraz dobrze taki fałszywy temat się sprzedaje. Platforma tylko z nazwy Obywatelska mjala monopol władzy a teraz już nawet zdobyla absolutna wladze, choc dalej nie rzadzi a walczy. Bezkarnie uwaza, ze wlasnie dlatego ma przyzwolenie społeczne na silowe uszczęśliwianie wszystkich obywateli i tworzenie zasad wg prawa sily argumentów a nie posługując się argumentem prawa, zwłaszcza w stosunku do obywateli o odmiennych pogladach. Teraz za przykładem Tuska oprócz afer i skandali robia wszystko, żeby dostarczyc coraz inne przykłady tej POjelicie i POkazac, kto tu rzadzi i jak, ze wszystko można a wy róbta co chceta, bo nawet posuwac się wazy do regularnego bezprawia, tworząc bezkarna zasade lamania prawa czy konstytucji, wiedzac, iż wszystko może lacznie z przegłosowaniem TS czy TK w razie potrzeby. Przypomniec należy tez pogrzeb naszego prezydenta na Wawelu, kiedy zapowiedział nawet prezydent USA swoja wole przyjazdu na ta uroczystość ale pyl wulkaniczny uniemożliwił przylot. W dwa tygodnie później przyslal Barak Obama swego ministra spraw zagranicznych pania Hillary Clinton, żeby w jego imieniu złożyla wieniec na gobowcu pary prezydenckiej. Przypomne do czego wtedy bezczelnie posunął się sam Tusk, zmieniając nawet plan wizyty skreślając z programu jej hold na Wawelu, żeby tylko nie dopuścić do tego gestu. O czym to świadczy i co pomyślał sobie Obama, nikt nie odważył się do dzis politycznie czy medialnie tego komentowac, do dzis temat TABU.
alejandro02 / 85.198.213.* / 2010-11-20 19:39
bo to wstyd ,że taki Ślązok z Sośnicy albo innego zapupia godo po ślonsku ,ą po polsku mówić nie umie... ja wiem ,że w platformie ,,nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie polityka" ale... .
Moim zdaniem burak z ciebie wyjątkowy...
sarmacki wernyhora / 83.10.103.* / 2010-11-17 19:24
Przykro słuchać jego deklaracji zionacych bezinteresowna niechęcią. Platforma daleko nie zajedzie gdy tacy 'działacze' bedą jej tubą.
roni 75 / 62.233.185.* / 2010-11-17 17:24
Dla przykładu ja jako dawny wyborca PO już nigdy więcej nu półtuska nie zagłosuje.
Dla mnie PO jest partią skompromitowaną jak PZPR i PIS.

Jeżeli mam na kogoś głosować to właśnie na stowarzyszenie Kluzik-Rostkowskiej. Ta kobieta, w przeciwieństwie do półtuska ma jaja. No i nie gra trumnami tak jak PIS.
wirakocza / 83.10.103.* / 2010-11-17 19:39
ekscytowanie sie kobietami z jajami ustawia cie w szeregach dewiantów Biedronia
maxymili / 2010-11-17 16:51 / Tysiącznik na forum
Takie oświadczenie należy czytać tak:
PO boi się nowej partii, która może odebrać jej liberalny zniechęcony elektorat. Jak by się nei bali, to by pół PO dziś tego nie komentowało.
michacel2 / 2010-11-17 15:57 / Tysiącznik na forum
Platformie juz calkiem odbija i czuja sie nie tylko bezkarni, czy wielokrotnie lamiac konstytucje albo calkiem wolni od jakiejkolwiek kontroli, bo nawet media zamiast pospolu z opozycja patrzec im na lapy atakuje tylko PiS z Jaroslawem Kaczynskim na czele, bo nie polecial jednak, mimo, ze byl na lisie do Smolenska i zyje. Teraz wykrzykuja i sie chelpia, ze sie niczego nie boja nawet swietosci i krzyzy czy kosciola wredne klamliwe ateistyczne typy. Ta frakcja zachowuje sie w Polsce, jak mafia, nie rzad polski, bo dba wylacznie o swoje i kolesi interesy a naród ma gleboko w du....pie!
jt / 78.8.50.* / 2010-11-17 15:06

Nie zamierzamy współpracować z grupą frustratów - mówi Tomasz Tomczykiewicz z PO.

O,już się zmienił ton wypowiedzi PełOwiaków,a kto niedawno proponował wstąpienie do PO dla Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak,czy nie pan,panie Tomczykiewicz?.Co już się jarnęli PR-owcy z PełO że dobrze mówić o wyrzuconych z PiS-u to źle dla PO,bo ewentualna nowa partia może odebrać sporo rozczarowanych wyborców ?.Teraz będziemy świadkami coraz mocniejszych ataków na rzeczone stowarzyszenie,i to zarówno przez polityków PO,jak i "obiektywnej" TVN,i innych "obiektywnych",salonowych mediów.
baba 5 / 194.72.165.* / 2010-11-17 14:42
Tomczykiewicz, starciłeś u mnie wiele. Nie wyzywaj ludzi od frustratów!!
astartis / 81.190.137.* / 2010-11-17 14:29
i robią igrzyska dla głupków.
W bananowej Tuskolandii takich nie brakuje (ujmując to delikatnie)
POLAK 1 / 83.15.80.* / 2010-11-17 13:15
"Nie zamierzamy współpracować z grupą frustratów" - mówi Tomasz Tomczykiewicz z PO.

" Senator PO Mariusz Witczak powiedział, że w nowe przedsięwzięcie zaangażowane są osoby, które chciały zafałszować rzeczywistość w kampanii prezydenckiej".

Proszę mi odpowiedzieć czy skuteczne działanie w polityce według PO zawsze oznacza szkalowanie innych już na wejściu???
EURO STUDENT / 2010-11-17 13:13
Kadencja Platformy dobiega końca =) OBY NA ZAWSZE!
QWAW / 199.67.203.* / 2010-11-17 15:29
Ty jakis wariat jesteś... zrobili by to samo co PO albom jeszcze mniej bo wojnę z Rosją
KRRIT / 188.147.39.* / 2010-11-17 14:09
Nie wiem gdzie ty widzisz ten koniec bo ja widze następną kadencje. Pewnie ci chodzi o brak zaufania do rzadu i pytania czy polacy sa zadowoleni z rządów Tuska??? To ja jako elektorat PO ci mówie że nie jestem zadowolony z ich rządów i co z tego??? PIS to zupełnie nie moja bajka partia pani Kluzik zapomnij to byli pisowcy w razie wygranych wyborów wejdą w koalicje z PIS. Tusk to skończony dziad nikt mi tego nie da co on naobiecuje ale ja nie mam na kogo głosować.
jt / 78.8.50.* / 2010-11-17 14:53
Jak nie masz na kogo głosować,to nie głosuj,nie idź na wybory.Głosowanie na PO,wiedząc że to partia ściemniaczy,to to samo co oddanie złodziejowi kluczy do mieszkania.Tylko naiwniak tak postępuje, delikatnie mówiąc.
tesa1959 / 2010-11-17 15:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jak nie masz na kogo głosować,to nie głosuj,

A nie pomyślałeś, że ktoś może wybierać (jego zdaniem) mniejsze zło?
partia ściemniaczy

a PiS to niby nie? a SLD niby nie? a inne niby nie? Każdy rwie się do stołka i obiecuje gruszki na wierzbie, albo gra na emocjach ludzi.
jt / 78.8.50.* / 2010-11-17 15:19
Właśnie wybraniem mniejszego zła jest nie głosowanie.Ponieważ głosowanie na PO jest wybraniem zła.
Moim zdaniem PO,to najwięksi ściemniacze i obłudnicy w Polsce.Nie będę wyjaśniał dlaczego tak sądzę,bo zbyt długo by to trwało,a myślących o tym że jest inaczej i tak nie przekonam.
tesa1959 / 2010-11-17 15:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale ja uważam, że głosowanie jest obowiązkiem obywatelskim. Nie głosowanie jest zwykłą ignorancją i taki obywatel nie ma później prawa zabierać głosu na temat dobrych lub złych posunięć rządu. Nie głosował, więc zadeklarował tym, że zgadza się na to, co wybiorą inni.
jt / 78.8.50.* / 2010-11-17 16:15

głosowanie jest obowiązkiem
obywatelskim.
Wolność polega na tym że mam wybór:głosować lub nie.Obowiązek ....,a więc zaprzeczenie wolności.
Każdy ma prawo oceniać i krytykować rząd,czy głosował,czy nie.Ocenia się za działanie tego rządu,to czy był za tym rządem czy przeciwko,czy nie głosował,nie ma tutaj nic do rzeczy.


Nie głosował, więc
zadeklarował tym, że zgadza się na to, co wybiorą inni.
Tak.Jak nie miał na kogo głosować,to nie głosował.To jest uczciwe.
tesa1959 / 2010-11-17 16:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

.Obowiązek ....,a
więc zaprzeczenie wolności.

Zaprzeczeniem wolności był obowiązek - przymuszanie do głosowania za komuny. Teraz to jest obowiązek obywatelski - nie jest karane nie głosowanie.
jt / 78.8.50.* / 2010-11-17 16:35
Tesa,zaprzeczasz sobie.Twierdzisz że jak ktoś nie głosował,to nie ma prawa krytykować rządu.Czy to nie jest kara?.
tesa1959 / 2010-11-17 17:52 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie ma prawa to nie znaczy, że ja mu to prawo odbieram. Napisałam w tym znaczeniu, że skoro obojętne mu jest kto wygra, to moralnie nie powinien zajmować stanowiska. Tak rozumiem brak głosowania - nie głosuję, więc wszystko mam w d...e, a skoro mam tam, gdzie mam, to nie krytykuję. Jeżeli komuś zależy na dobru nas wszystkich, to stara się znaleźć sobie mniejsze zło, na które mógłby zagłosować.
kpiarz / 83.10.196.* / 2010-11-17 13:59
Ależ z Pana optymista, Panie EURO STUDENT:))))
tesa1959 / 2010-11-17 15:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Oto kolka przykładów z rządu PiS:
1. 5 XI 2005r. – Minister finansów Teresa Lubińska powiedziała, że duże sklepy, takie jak Tesco, nie są mile widziane w Polsce na łamach Financial Times.
2. 10 XI 2005r. – Expose premiera Marcinkiewicza zapożyczone od ekspremiera Belki.
3 .14 XII 2005r. – Lech Kaczyński musi zapłacić Mieczysławowi Wachowskiemu 10 tys. zł za nazwanie go „wielokrotnym przestępcą”.
4. 29 XII 2005 r.Minister skarbu Andrzej Mikosz podaje się do dymisji po ujawnieniu pożyczki Witoldowi W. (gracz giełdowy ścigany przez policję) 300 tys. zł przez żonę ministra.
5. 2 II 2006r. – Jarosław Kaczyński, kryminalista Andrzej Lepper i populista Roman Giertych podpisują pakt stabilizacyjny bez obecności „wolnych mediów” na antenie katolickiej stacji TV trwam. Na salę nie zostali wpuszczeni inni dziennikarze. Poseł PiS Marek Suski: „Możecie się spodziewać, że media wiarygodne będą lepiej traktowane”. Silne związki PiSu z imperium ojca dyrektora (dyktatora) Rydzyka oraz częste wizyty polityków PiSu w toruńskiej stacji telewizyjnej oraz rozgłośni radiowej przestają dziwić.
6. 28 III 2006r. – Lech Kaczyński odznacza gen. Wojciecha Jaruzelskiego Krzyżem Zesłańców Sybiru. Maciej Łopiński z Kancelarii powiedział telewizji TVN, że „prezydent nie czyta wszystkich wniosków” co oznacza że podpisuje to co mu przyniosą
7. 5 V 2006r. – Andrzej Lepper zostaje wicepremierem, ministrem rolnictwa i rozwoju wsi, a Roman Giertych wicepremierem oraz ministrem edukacji
8. 11 V 2006r. – Bronisław Wildstein, który zasłynął kradzieżą materiałów z IPN zostaje mianowany prezesem Telewizji Publicznej.
9. 2 VI 2006r. – Teczki braci Kaczyńskich z IPN zostają połowicznie ujawnione. Bracia twierdzą że zostały one sfałszowane (początek afery z szafą Lesiaka).
10. 12 VI 2006r. – Pierwsze dane o masowej emigracji Polaków za granicę.
11. 13 VI 2006r. – Pierwsze manifestacja uczniowska - „dzień bez Giertycha”.
12. 13 VI 2006r. – „Afera billboardowa”. Jacek Kurski oskarża PZU o finansowanie kampanii wyborczej Donalda Tuska. Jak się potem okazało PZU rzeczywiście finansowała w sposób nielegalny kampanię wyborczą, niestety finansowała Lecha Kaczyńskiego. Donald Tusk – miał blisko 8 tys. tablic za trochę ponad 6mln zł. Lech Kaczyński – prawie 13 tys. tablic za niecały 1mln zł. „Nic dodać, nic ująć”.
13. 23 VI 2006r. – Premier dymisjonuje Zytę Gilowską w związku z oskarżeniem o kłamstwo lustracyjne.
14. 6 VII 2006r. – Mariusz Kamiński zostaje pełnomocnikiem do spraw organizacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego (wymysł rządu, praktycznie bezużyteczny).
15. 7 VII 2006r. – Premier Kazimierz Marcinkiewicz zdobywszy zbyt duże zaufanie społeczeństwa i będąc zbyt dużym zagrożeniem dla braci bliźniaków podaje się do dymisji a 10 VII 2006r. Prezydent Lech Kaczyński mianuje Jarosława Kaczyńskiego premierem pomimo zapewnienia kilka miesięcy wcześniej że „rządy bliźniaków w Polsce byłyby krzywdą dla kraju i taka sytuacja nie będzie mieć miejsca”
16. 15 VII 2006r. – Giertych ogłasza amnestię dla maturzystów.
17. 15 VII 2006r. – Giertych ogłasza amnestię dla maturzystów.
18. 29 VIII 2006r. – „bulterier” Jacek Kurski zniesławia Jacka Kuronia.
19. 6 IX 2006r. – Zyta Gilowska zostaje oczyszczona z zarzutów.
20. 21 IX 2006r. – rozpada się „moherowa koalicja”, premier odwołuje Andrzeja Leppera nazywając go warchołem i zapowiada że nigdy więcej nie będą już współpracować. Powodem rozpadu koalicji była chęć Samoobrony do brania udziału w rządzeniu państwem na co nie może sobie pozwolić partia bliźniaków.
21. 12 V 2006r. – Powołana zostaje komisja śledcza ds. banków i nadzoru bankowego na której czele stoi poseł Artur Zawisza z PiSu
22. 21 IX 2006r. – Trybunał konstytucyjny, jedyny organ który nie jest jeszcze sterowany przez PiS ogłasza komisje bankową za nieważną gdyż jest niezgodna z konstytucją
23 . 26 IX 2006r. – „Taśmy Beger” nagrany dowód na to, co posłowie PiS są w stanie zrobić wszystko aby utrzymać się u władzy nazywając rzeczy po imieniu – „stołek za stołek, stołek za stołek”. Jest to przykład korupcji politycznej i działania na szkodę państwa, obsadzając najważniejsze stanowiska w państwie osobami bez żadnego przygotowania, niekompetentnych oraz niewykształconych oraz często nieznających języków obcych.
24. 7 X 2006r. – Odbywa się w Warszawie Błękitny marsz przeciw rządom PiS oraz nieudane anty – marsze prorządowe.
25. 16 X 2006r. – Powstaje nowa – stara koalicja, Kaczyński znów z Lepperem i Giertychem
26. 8 XI 2006r. – Pojawiają się 2 pierwsze polskie F-16, ich patronką zostaje Maria Kaczyńska. Kolejne maszyny które przybędą będą niesprawne a d

Najnowsze wpisy