PO i jej kampania

Róża12 / 2011-08-05 13:33
"Polska w budowie" takie o to hasło użyła PO w swoich spotach telewizyjnych. Jak dla mnie hasło to ma podwójne znaczenie, które mówi o tym że pomimo czterech lat rządów PO nie udało się nic dokończyć i wszystko jest w rozsypce!
Wyświetlaj:
człowiek222111 / 88.199.248.* / 2011-08-06 23:06
Witam rodaków !!!!
O czym chcę pisać ? O tym jak należy głosować i na Kogo. Co w naszym życiu jest ważne,co wpływa na nasze decyzje ?? Podam parę przykładów, np. :

Gazeta wyborcza - drukują piękne artykóły o podboju i badaniu kosmosu, o Marsie, Jowiszu, co to tam nie ma, oj, z czego są te planety zbudowane i jak tam człowiek dotrze, to jak tam będzie fajnie Nam, o nowoczesnej medycynie, że to już prawie raka można wyleczyć i inne "cuda niewidy", że ludzie już prawie nieśmiertelni są.
A teraz trochę prawdy prosto w oczy , a czy ja i inni biedni Polacy dożyją tego czasu, kiedy to np.za 20 lat ktoś tam na Marsie wyląduje, albo czy Nas stać dzisiaj na głupie witaminy i aspirynę. Oj coś mi sie wydaje, że wielu z Polaków doczeka się tych wspaniałych czasów śpiąc na dworcu, po eksmisji z mieszkania przez komornika, a nie umrą na raka, tylko na głupie
zapalenie płuc, albo na tyfus od wszy lub pcheł. Polska- Afryka, Afryka- Polska - ojejejeje.

Pytam się, czy rządy PO-PSL i wcześniejsi SLD zainteresowali się życiem najbiedniejszych ludzi w Polsce?? Na pewno nie, bo widzę tych biedaków codziennie na ulicach, przy śmietnikach, jak zbierają butelki, na dworcach, jak tam śpią i żebrzą.

Tacy to są ludzie z PO-PSL-SLD, tylko im w tych głowach forsa i układy, jak się urządzić i ustawić, bo naprawdę nic dla tych biednych nie zrobili, a nasze pieniądze z podatków się gdzieś tam rozpływają, nie wiadomo gdzie, tylko widać tych ludzi z rządu jak się dobrze bawią i są uśmiechnięci, od ucha do ucha. To oto my walczyliśm i o to się staraliśmy, na
pewno nie. Tu, u Nas w Polsce nie ma na pewno miejsca na takie kłamstwa i niesprawiedliwość. Tu, w Polsce trzeba być pokornym wobec ludzi, bo my biedni jesteśmy i naprawdę już nie ma z czego Nas "wydoić, bo krowa tak chuda, że nie da już mleka".
Na te podatki dla Panów z rządu pracujemy około 175 dni w raku, na co to idzie, aż pot z rozpaczy spływa z czoła, gdzie tak w Europie jest niesprawiedliwie i ułomnie rządzone, tylko na Ukrainie, Mołdawii, bo już nie w Rumunii, tam podobno jest lepiej niż w Polsce.

Kowalski Adam lat 40
hheniek / 2011-08-05 14:40
podkreślają tym, że na zmianę trzeba więcej czasu niż tylko jednej kadencji, tylko czy ta zmiana będzie na lepsze?

Najnowsze wpisy