Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO pokaże "propagandowe oszustwa"

PO pokaże "propagandowe oszustwa"

Money.pl / 2006-08-09 17:44
Komentarze do wiadomości: PO pokaże "propagandowe oszustwa".
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.232.* / 2006-08-13 09:27
Proszę zauważyć , że polscy wyborcy sa dobrze odżywieni i znośnie ubrani a dziewczeta są śliczne jak roże, że paluszki lizać. Czy krytykanctwo ma sens, moim zdaniem nie, ten czas minął i kto wraca do sprawdzonych złych wzorców, to nawracająca choroba go dopadnie. Postęp jest tak szybki, że kto sie spóźni natychmiast wypada z gry.
Dlatego ludzie mający pieniądze a sa zapóźnieni z własnej winy, bo nie sa wstanie wchłonąć postępu z róznych przyczyn, tworzą następnie systemy dające im szansę wyborczą i to dużą >> dobrowolne darowizny, to klucz otwierający drzwi , dotychczas zamkniete dla zdolnych ale bez kasy. Podobnie by było z okregami jednomanadatowymi: niech sie sprawdzi i dotrze system prezydencki w miastach , zatem nie czas na gardlowanie o okręgach jednomandatowych , ci co zachęcaja mają w tym cel dalekosiężny, dający korzyści nielicznym: korupcja puka do drzwi , bo nikt nie daje pieniedzy za darmo. Podano do wiadomości cennik pierwszych i drugich miejsc w Warszawie do którego przymierza się Platforma Obywatelska; jeszcze nie dawno burzyła sie na Samoobronę - sadzę, że jeżeli Platforma zbiera pieniądze dla Hannny , to niech ona sama sfinansuje swoja kampanie bo ma pieniądze i to duże, warszawiacy nie bedą mieli cierpliwości patrzeć , gdyż kandydat PO na Prezydenta Donald zabrał juz wszystko co było do zabrania a patrzył z prawie wszystkich plakatow , na prawie wszystkich ulicach >> bo podatnicy wszystko zaplacą, bo partie maja budżetowe pieniądze , co za ironia losu? Osobiście wole aby przyjaźń i zgoda była chlebem codziennym poczynań partii, ale tak nie jest i raczej nie będzie, bo egoim ludzki nie ma granic. Komitety wyborcze PO , to zbiorowiska ludzi, kto w nich jest, jakie mają pochodzenie, czy sa w nich antysemici, warto przed oddaniem głosu do urny, przedtem sie dowiedzieć. Żeby nie było sytuacji że zbrodniarze różnego kalibru nie sa wydawani przez inne państwa , a Polska placiła i placi duże emerytury dla wielu z nich, bo inicjatywa legislacyjna zbyt wolno przebiega. Gdzie była PO, było duzo czasu na zmiane prawa, odbieranie nagłaśnianej emerytury 5000 zł , to płacz i zgrzytanie zebów dla wdów i dzieci po zabitych przez tego oprawcę, . Warto by podać do publicznej wiadomości , jakie sa kwoty emerytur wszystkich funkcjonariuszy tamtego okresu z podaniem pochodzenia , bo ono ma wymiar decydujacy >> byłby to dobry materiał do badań naukowych w zwiąsku z głoszonymi kłamstwami Grossa ,co mozna wyczytać w wielu publikatorach. Dla mnie jest ważne czy PO zagwarattuje , żeby ich kandydatami nie byli spadkobiercy czynnie realizujący politykę zamącania wody i nastawionymi na oszukiwanie wyborców.
warszawiak / 83.17.92.* / 2006-08-11 11:53
a co tam panie Tusk stało sie w Opolu w waszej partji.Dlaczego odchodzą od was ludzie walczący z korupcją? Dlaczego chcecie w Warszawie, po falstrcie Hani popierac kandydata połączonej lewicy świstaka SLD - Senyszyn?
prze....PIS / 212.244.187.* / 2006-08-10 12:31
żadna z partii aktualnie występujących na scenie poltycznej nie ma mi nic do zaoferowania , więc wolałbym raczej porozmawiać o zmianie ordynacji wyborczej (okręgi jednomandatowe) - bo tylko to daje szansę na wyeliminowanie z życia politycznego oszołomów

spory na temat, która z parii jest mniejszym złem , mniej kradnie, więcej chce zrobić dla nas są bez sensu
tatko / 2006-08-10 12:50 / Tysiącznik na forum
Zgoda, panie "prze....PIS", ale z kim o tym rozmawiać,żeby coś wskórać?
prze....PIS / 212.244.187.* / 2006-08-10 13:21
rozmawiajmy o tym na forum - im więcej osób uświadomi sobie, że jest to ważne i jak dużo od tego zależy tym lepiej

daje to jakąś szansę na przyszłość
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-10 12:50
PiS złożył w Sejmie własny projekt JOW w 2003 roku.
Niedawno przy hucpie na Wiejskiej PiS ściąga Bulteriera samolotem z Gdańska tylko po to by Koalicja Chamów mogła u*****...ć projekt JOW Platformy.
No comments
guci0 / 2006-08-10 00:19 / Bywalec forum
hehe, jestem podwrazeniem! Tyko tak dalej Panie "Prezydencie TUSK" :) PIS kazdy Wasz argument odbije o stokroc. Nie zaczynajcie wojny ktorej nie jestescie wstanie wygrac. Zreszta przegrana PO przypieczetuje sie w wyborach samozadowych.

@sc - wez 7 tys. i startuj z listy PO ;o) Z taimi ludzmi, utona szybciej :))

Pozdrawiam
Felek / 80.53.144.* / 2006-08-09 17:52
A ja nie akceptuje rządów PO bo one niczym się nie będą różniły od tych co były przez ostatnie 15 lat.
sc / 212.106.168.* / 2006-08-09 18:01
pewnie - lepiej zostać przy giertychu z lepperem... a ci panowie zrobią wszystko byś pozostał biedny i 4 lata znowu na nich zagłosował skuszony obietnicą jakiegoś tam dodatku dla tych co im w życiu nie wyszło
Felek / 195.238.245.* / 2006-08-10 08:26
Biedny to może ty jesteś a głosowałem na PiS tylko dlatego aby w kraju zrobili porządek. A gospodarka sobie poradzi
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-08-10 12:20
Moim zdaniem głównym zajęciem rządu powinna być gospodarka, a nie polityczna czystka. Porządki robili tylko "wielcy" (Stalin, Castro itd.), którzy co prawda do pięt nie dorastają naszemu Wielkiemu Wodzowi.
Nietety uważam, że jesteś mało rozsądnym wyborcą, dającym się złapać na populistyczne hasełka. Nieważne konsekwencje, ważna zemsta i hasło "Łapać złodzieja".
j-23 / 212.14.49.* / 2006-08-10 11:26
"A gospodarka sobie poradzi"
Pewnie, znacjonalizowana będzie lepiej funkcjonować, jak za Gierka gdzie "Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". A przedsiębiorcy już rozglądają się za dobrym miejscem za granicą.
z / 83.28.242.* / 2006-08-10 12:30
>>A przedsiębiorcy już rozglądają się za dobrym miejscem za granicą.

Tak, właśnie dlatego co chwilę słyszymy, że IBM, że LG, że nny światowy moloch chce inwestować w Polsce, że Do polski światowy koncern przenosi całą produkcję gaśnic z Niemiec... Tak, te inwestycje oznaczają, że przedsiębiorcy wynoszą się za granicę!
j-23 / 212.14.49.* / 2006-08-10 12:43
Tylko, że te wszystkie iwestycje nie zostały uruchomione za czasów PiS, i dotyczą firm obcych, często dostających bardzo korzystne warunki (teren, zniżki podatkowe itd.). Rozkręcona inwestycja na taką skalę jest nie do zatrzymania. Ja poczekam ilu inwestorów pojawi się u nas za 2-3 lata. Wtedy będę płakał, bo miałem rację, albo płakał i bił się w piersi że racji nie miałem (wolałbym to drugie).
Ja miałem na myśli polskie firmy, którym nie tylko się nie pomaga, a wręcz przeciwnie, robi się wszystko, żeby im utrudnić.
duce / 212.244.187.* / 2006-08-10 12:19
jeśli spojrzysz bez emocji to zobaczysz, że Gierek zrobił dla Polski dużo więcej niż "wielcy reformatorzy" przez ostatnie 16 lat.
Zwróć uwagę co było prywatyzowane - w większości firmy, które powstały lub były modernizowane przez Gierka.
Gdyby nie otwarcie na "zachód" i obudzenie komsumpcji za czasów Gierka nie byłoby Solidarności
j-23 / 212.14.49.* / 2006-08-10 12:37
Idąc dalej tym tokiem rozumowania: gdyby nie Hitler nie byłoby autostrad (również u nas) i nie powstałaby Unia Europejska.
Gratuluję sposobu interpretacji historii
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-10 08:32
I wpychają się czerwone komusze gęby post-PZPRowców z Samoobrony gdzie popadnie - tego też chciałeś?
Felek / 195.238.245.* / 2006-08-10 08:42
Tego to akurat nie ale tą kadencję się przemęczy a w następnej już będziemy sami rządzić
Marek53 / 83.24.36.* / 2006-08-09 17:44
Taaa, to naprawdę świetny program.

Najnowsze wpisy