Forum Polityka, aktualnościKraj

PO przyznaje, że straszy koalicją PiS-SLD

PO przyznaje, że straszy koalicją PiS-SLD

Money.pl / 2011-04-29 16:02
Komentarze do wiadomości: PO przyznaje, że straszy koalicją PiS-SLD.
Wyświetlaj:
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-05-01 16:41
Jedni warci drugich!
W moim otoczeniu także wszyscy są zawiedzeni, od bardzo dawna są zawiedzeni.
Najpierw - IV Rzeczpospolitą inaczej Kaczkolandią,z Kaczyńskim jako ideologiem tego bajzlu,
teraz - Republiką Powszechnej Miłości i PiJaru na Zielonej Wyspie pod wodzą Tuska.
A jeśli chodzi o wybory to moje otoczenie wcale się nie pali, aby zamieniać znowu jedną na drugą!
Wart Pac pałaca i pałac Paca!
A Belgia już drugi rok zupełnie dobrze radzi sobie bez nowego rządu, może obywatele powinni tej niby klasie politycznej pokazać figę?
Jedni zakłamańcy straszą nas koalicją PO - SLD, drudzy obłudnicy na odwrót PIS - SLD, wcześniej - jak pamiętacie - obiecywali nam razem rządy PO-PIS.
A może by ich wszystkich odstawić od "cycka"?
aVox / 178.180.27.* / 2011-04-29 21:50
Nie dajcie się zwieść Rudemu Kłamcy. PO-PSL-SLD to jest jedna formacja, i nie ma większego znaczenia jak rozłożą się głosy pomiędzy jej frakcjami. To jest jedna banda: Partia Nocnej Zmiany. Oni doskonale wiedzą, że platforma tonie; obecna gra Tyfska na pozorny konflikt, ma ułatwić SLD przejęcie zawiedzionych wyborców platformy i umożliwić bandzie podtarcie się kolejny raz tymi samymi ludźmi.
Pro_rok? / 188.146.48.* / 2011-04-29 21:34
HURA !!!!!!!!!!!!!!
Czyli przeklęty zdrajca - pójdzie wreszcie w odstawkę !!
Kto wie może, zdrajca Tyfusk z ferajną trafi wreszcie do więzienia - tam gdzie jego miejsce :-)
Rycho 4 / 83.5.59.* / 2011-04-29 18:43
kawal ch**a z tego premiera
Ceneo / 79.191.226.* / 2011-04-29 18:21
Nie wiem, czy po wyroku w Wałbrzychu Platforma ma moralne prawo straszyć kimkolwiek i czymkolwiek. No chyba, że sobą.
Nie wiem po co ten chocholi taniec, przecież Po nie może wierzyć, ze będzie zdolna stworzyć rząd sama!!! Jak będą wyglądały przyszłe rozmowy koalicyjne? Jak Wy politycy będziecie mogli spojrzeć sobie w oczy, usiąść przy jednym stole !!!
Polityka to nie przedszkole i nie ma co straszyć, trzeba mieć argumenty i sukcesy. Dla jednych nie można być premierem jak się nie jest ministrem, dla drugich kolacja PiS z SLD jest gorsza od obecnej w czym? Na jakiej podstawie mam sobie wyrobić pogląd w tej sprawie
Zdecydowanie bardziej niż histeria i straszenie, wolałbym się dowiedzieć jak chcecie rządzić, jak będą wyglądały podatki, jakie planujecie reformy. Ale tak konkretnie bez wodolejstwa i obiecywania gruszek na wierzbie..
Nie, nie ja nie jestem naiwny znam przysłowie Jean'a Rigaux'a:
"[...] Dla rządu przed wyborami drogi jest wyborca. Po wyborach drożeje wszystko inne[...]"

Szerzej na ten temat: Przyszła koalicja rządowa w Polsce - temat tabu, "zarazek dżumy", czy "gorący kartofel" na frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
dgen / 2011-04-29 17:08 / Tysiącznik na forum
PAP: 22.04.2011;
"Prof. Andrzej Wróbel będzie wspólnym kandydatem klubów PO i SLD do Trybunału Konstytucyjnego - poinformował w piątek wiceszef klubu PO Sławomir Rybicki. Według SLD, to dobry krok w kierunku odpolitycznienia (!!!!!!!!!) TK...."

ale (PO)wolne media jakoś się tą "koalicją" nie zainteresowały............
glut / 31.63.212.* / 2011-04-29 16:11
Wilk PO straszy wyborców Czerwonym Kapturkiem(SLD) i Gajowym (PiS). Boki ściskać ze śmiechu. To tak samo jakby Hitler straszył Żydów Mojżeszem.
mibooy / 193.201.167.* / 2011-04-29 16:02
Pomiędzy PiS a SLD leży Barbara Blida.
marynarz098 / 2011-04-29 16:38 / Tysiącznik na forum
...i czerwone korzenie SLD.

Najnowsze wpisy