Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 15 lutego. >>>>

Po sesji 15 lutego. >>>>

Morfeusz / 2007-02-15 19:01
Strefa wsparcia przy poziomie 3350 wydaję się kluczowa w najbliższym czasie, nabiera ona podwójnego znaczenia z uwagi na tworzenie się formacji RGR. Ale wydaje się że ten opór testowany dwa razy jest dosyć mocny. Od dwóch dni grubasy wyraźnie ustawiają kontrakty pod spadki, ale robi się to w sposób co najmniej podejrzany, wysypuje się bardzo dużo koszy i przebieg sesji jest przesterowany.
Wydawać by się mogło że gotujemy się do mega zwałki ale może być to bynajmniej złudne wrażenie.
Przekonamy się być może już jutro, przewidywania są na kontynuację podobnego scenariusza jak dzisiaj i wczoraj. Ale mam przeczucie i przynajmniej jeszcze jedna osoba z tego forum ma podobne, że będzie inaczej niż się tego większość spodziewa.
Wyświetlaj:
gio / 2007-02-15 22:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiesz właśnie spłynąłem na longach w ostatnich dniach /niestety/. LOP dziwne się zachowuje.. Szyji na 3350, a tym bardziej głowy i ramion nie umiem dostrzec. Mogę tylko powiedzieć, że nie rozumiem co się dzieje / od sierpnia 2006 tak mam/. Wczoraj była zwałka na grających na System /m.in Bankiera/ a poza tym nic nie widzę. pozdrawiam
Morfeusz / 2007-02-15 23:19 / Tysiącznik na forum
ustawiaj stop losy nawet jak jesteś na 99 % pewny o słuszności zajętej pozycji, poszukaj sposobu gry opierając się np na wskaźnikach technicznych lub jakikolwiek inny sposób, który umożliwiałby bardziej mechaniczne zajmowanie pozycji a nie emocjonalne. Ustal sobie zasady gry i konsekwentnie je stosuj (chociaż to czasami jest bardzo trudno bo mamy w sobie tendencje do łamania zasad), walcz ze sobą i swoimi słabościami a nie z rynkiem.
Albo daj se spokój i graj długoterminowo na jakiś płatny lub ogólnie dostępny system mechaniczny.
Morfeusz / 2007-02-15 23:26 / Tysiącznik na forum
Kontrakty to złoto dla zuchwałych ale wielu poległo.
futurek_LOGO / 2007-02-16 00:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
coz w moim odczuciu stop loss to pewna strata zawsze - lepiej jest grac na przeciwstawne pozycje na 2 portfelach - testuje pewiem pomysl i ma to rece nogi a przede wszystkim GLOWE :-)
gabrik / 2007-02-15 23:04 / portfel / Wierny Forumowicz
a i jak mówi mój znajomy kolega-REJCZAK NA PREZYDENTA!!!
gabrik / 2007-02-15 23:03 / portfel / Wierny Forumowicz
jedna rada straty tnij szybko
sosna / 2007-02-15 22:18 / Kupujący na górkach
Według moich skormych obliczeń jeśli to ma być lekka i dłuższa korekta to poziomem docelowym jest 2990 pkt dla WIG20, a jeśli powtórzenie majowego zjazdu to w okolice 2900 pkt.
Czas pokaże na ile wartościowe te moje obliczenia :)
Pozdrawiam
Morfeusz / 2007-02-15 22:36 / Tysiącznik na forum
Tej właściwej Korekty bym oczekiwał po wygaśnięciu serii marcowej kontraktów i bezpiecznym zrolowaniu pozycji przez grubasów ale to przy poziomach ok.3600-3700..
Morfeusz / 2007-02-15 21:08 / Tysiącznik na forum
Patrząc na LOP można wysnuć tezę, że przygotowania są czynione nie do zwałki ale do wybicia. Od dnia wczorajszego nastąpił przełom i LOP zaczął się dźwigać do góry.
futurek_LOGO / 2007-02-15 21:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
LOP w najblizszym czasie prawde man powie zwlaszcza jezeli spojrzymy na kondycje PLN i tu sie z Toba zgodze :-) 3600 ma szanse realizacji 3700 to wariant optymistyczny
futurek_LOGO / 2007-02-15 23:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale jest tez wariant optymistyczny ale w 2 strone czyli 3200 na poczatek a z tym LOP na spadkach to moze byc budowanie portfela S
Big Lebowski / 2007-02-15 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja przewidujwe ze niemiecki DAX przebije rekord 7000 pkt to tez sobie mysle ze wig i nie moga byc obojetne- poza tym wszyscy skracaja pozycje w akcjach, czyzby tak zaczynala sie korekta ?
gabrik / 2007-02-15 22:31 / portfel / Wierny Forumowicz
zaprawdę powiadam wam że tak głupio to jeszcze nie było i to wszystko co dziś powiem więcej będę wiedział o 8,59 jutro poprostu stwierdzam że szkoda umysłu ;-)
BERNI& / 83.26.137.* / 2007-02-15 22:35
Coś Ty Gabrik taki podłamany?
Pamiętasz mnie jeszcze ?
Berni
gabrik / 2007-02-15 22:59 / portfel / Wierny Forumowicz
no jasne,podłamany nie, tylko śmiać mi się chce z tego wszystkiego bo to już z normalną giełdą coraz mniej wspólnego,co słychać???
(futurek GG mi przestało działać a na skypa się nie zgłaszacie)
gabrik / 2007-02-15 23:01 / portfel / Wierny Forumowicz
a zapomniałem wam dodać że zbliża się armagedon giełdowy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy