Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Początek tygodnia na plusie

Początek tygodnia na plusie

Money.pl / 2007-01-29 17:39
Komentarze do wiadomości: Początek tygodnia na plusie.
Wyświetlaj:
Dvarhk Oldrin / 83.29.239.* / 2007-01-30 08:01
Witajcie forumowicze. Od kilku miesięcy próbuję swoich sił na GPW (z różnym skutkiem) no i jakby uczę się w praktyce rynków finansowych ;). Mam takie pytanko. Wczoraj Energopol-Południe ogłosił że wyemituje akcje po cenie nominalnej 4 zeta. Tymaczasem na GPW kurs akcji tej spółki jest znacznie wyższy. Co się zwykle dzieje w takiej sytuacji? Czy kurs nowych akcji goni te stare (czyli w przypadku Energopolu Południe ponad 100% wzrosu), czy może kurs akcji już notowanych spada, czy moze zostanie ich kurs zostanie skorygowany o nowe akcje?
Longterm / 2007-01-30 01:46 / Mostek Zwyciężymy!
Witam wszystkich "Nocnych Łowców" i zwracam uwagę na raport pulsu biznesu z którego wynika że Getin jest najchetniej kupowaną spółką przez Fundusze Emerytalne. Orle czy dalej sprzedajesz BPHFIZSN?
valjean / 2007-01-29 23:42 / Galernik
czytam o alkoholikach. wychodzi z ankiety że jestem, czas na drinka ;)))

ave
Romi / 2007-01-30 07:38 / portfel / Koci Tata
Nie strasz

Dzisiaj mi się śniło że piłem wóde ze szklanek:))

Może to początki alkocholizmu?
magnat / 83.22.5.* / 2007-01-30 01:38
mam już dośc tego bmp... dzisiad sprzedąłem czesc a tu co..? DYWIDENDA 40 groszy na akcję i zysk w 2007 roku miedzy 5 a 10 mln Euro. czyli 20 - 40 mln złotych. a w 2006 ok. 10 mln złotych . ( parkiet pisze dzisiejszy) niech to szlag....... znowu nie wytrzymałem:-( cós nalezy chyab sobie zrobic przerwe z giełda bo jakos slabo idzie ostatnio. Wpakowałem w ruch a tam slysze ze grubasy nie puszczą papieru zanim sie nie obłowia z nastepnej transzy od Skarbu Panstwa. Co inwestycja to wtopa........Ale walcze dalej:-)
kryzys / 83.22.57.* / 2007-01-30 01:04
Witam wszystkich!
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z giełdą. Wcześniej inwestowałem tylko wirtualnie.
Zaczynam b.skromnie (500zł), ale lepiej zacząć skromnie niż odkładać decyzję w nieskączoność. Mnóstwa rzeczy nie wiem i głowa mi pęka od ciągłego analizowania, czytania, myślenia, ale wiem, że warto. Wszystko co ma jakąkolwiek wartość wymaga wysiłku i zaangażowania.
Przed wczoraj interferi dał mi zarobić 11%, a wczoraj 14 zach 13%.
Teraz mam skotana. Myśle, że to okazja , która może się już nie powtórzyć ( kupiłem po 13zł).
Pozdrawiam
Igor | Evil Empire / 2007-01-30 07:30 / Ja sem gieldowy nietoperik
powodzenia, widze ze po moich wpadkach kapitalowo stoimy poobnie, ehehehe ech to auto mnie zjadlo :)

Kto ma nadmiar swiezej gotoweczki ?! warrenku moze ty ?! :D wkoncu 2 a liscie najbogatszych zobowiazuje :)
bebe / 83.29.33.* / 2007-01-29 23:21
Warren B i inni. A' propo PKO BP cytuje calosc mojej reklamacji zlozonej dzisiaj:
"Reklamacja dot.PP Drozapolu. W dniu 10.01.2007 telefonicznie zlozylam zlecenie kupna PP Crozapolu w ilości 7 szt - celem uzupelnienia do juz posiadanych PP , jak akcji, jednakze okazalo sie, ze Pani przyjmująca zlecenie zakupila mi 7 szt. akcji Drozapolu. Stwierdzilam - trudno. ponownie poprosilam o zakup 7 szt PP Drozapolu. Zostalo to wykonane. Po czym zapytalam do kiedy beda zapisy na akcje Drozapolu. Odpowiedz od 15 do 18.01.07. Dnia 15.01.07 udalo mi sie dodzwonic do biura Waszego,celem zlozenia zapisu na akcje Drozapolu. Otrzymalam informacje, ze okolo 20 minut jeszcze raz dzwonic, poniewaz nie maja jeszcze tresci "Oswiadczenia", ktore byc mi odczytane, chyba dotyczylo warunkow nabycia akcji przez PP.
Zadzwonilam do biura maklerskiego w dniu 18.01.07 /bo taki byl mi podany termin zapisu na akcje/ i otrzymalam wiadomosc, ze jest juz po terminie w/w zapisu na akcje. Prosze o logiczne przeanalizowanie mojego rachunku, aby nie potwierdzic przypadku lecz mojego celowego dzialania zakupy dodatkowo PP Drozapolu. Blad w informacji narazil mnie na utrate PP Drozapolu wogole, jak i rowniez zakupu akcji, ktore byly przy PP tansze niz na GPW, Oczekuje satysfakcjonujacego mnie naprawienia moich strat w papierach.
Pisze moja reklamacje dopiero teraz, gdyz wrocilam z tygodniowego wypoczynku z dzieckiem, co nie znaczy chyba, iz za pozno na reklamacje.
Druga sprawa, ktora mnie zbyt intruguje; to dlaczego tylko czasmi udaje mi sie "internetowo"zakupic akcje, Zakup jest ta droga tanszy, zreszta ta droga zakupu dziala szybciej - czyba sie nie myle ?
warren buffet / 2007-01-29 23:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
1. wszystko jest przez telefon nagrywane. nie wiem czy masz prawny dostep do tych nagran, natomiast na drodze sadowej raczej tak.
2. po co dzwonisz tak do tych osłow. w wakacje miałbym tak samo z getinem... kupiłem PP a nie mialem ich z dniem ustalenia PP i baba zaczela kombinować... wytlumaczylem jej, zadzwonila do warszawy i dopiero przyznala mi racje. ona makler czy ja ?

zmierzam do tego ze masz w promaku opcyje ktora pozwala ci zapisac sie na PP przez internet. bardzo prosto i przyjemnie
bebe / 83.29.33.* / 2007-01-29 23:54
Dobrzze, ale ja jako wiekowa babcia nie za bardzo jestem techniczna, poza tym, czy ich rozmowy informujace sa nagrywane , sa zapisywane na taśmie. To jedno. Po drugie nie zawsze mi sie udaje wogole kupic, badz sprzedac akcje przez promak, bo sie po prostu nie wlacza, wtedy sie wkurzam i biore telefon. Kupuje wtedy to co chce lub sprzedaje, badz wystawiam papiery z cena, ktora mnie odpowiada.
dzieki, ale to za malo, zebym byla wolna w decyzjach, o ktore tak walczylam, a technika ma mi tylko sluzyc. Skoro czytam tu na tym forum, ze w innym biurze to wszystko jest bez problemu, to chyba tam sie przeniose, a szkoda, bo od istnienia gieldu w Polsce tam wlasnie, dzialalam. Sentyment, szkoda, ze jedno z pierwszych biur, jakie zaistnialy - stanelo na : braku isc do przodu i konkurowac.To ja dzieki technice posuwam sie wraz - no coz z wiekiem do przodu, a oni co? Nic nie robia,zeby byc konkurencyjnymi.To po prostu glupie, albo, znowu zanosi sie ze ktos chce ten bank przejac za grosze.
człowiek znikąd / 2007-01-30 00:19 / portfel / "Trillium"
załóż w dajmy na to w Bosiu - polecam - i tak na próbe zobacz jak to działa w innym biurze, potem powiesz - czego ja tak długo z tym czekałam :-)
pozdrawiam
bebe / 83.29.33.* / 2007-01-30 01:05
Powiedz mi, czy wszyscy poszli spac,bo nie moge znalaxc dalszego ciagu dyskusji- chcialabym doczytacm ale nie moge znalezc c.dn., gdzie sa wszyscy, taka jestem slaba technicznie, gdzie sa Forumowiczze?
b.boruta / 2007-01-30 01:12
O tej porze to śpia bo jutro z rana muszą odwalić jedna fuche i jeszcze pójść do BOŚia i zalożyc sobie rachunek inwestycyjny :)
A wiec dobranoc ... zieeew 1:12
bebe / 83.29.33.* / 2007-01-30 01:39
Exstra, to co mi odpisales.Podsumowanie extra. Ide spac w takim razie i spotkajmy sie znowu jutro.Pozdr.
nirwan bez logowania / 88.199.10.* / 2007-01-30 01:28
a ja nie spie jeszcze - choc sesje juz zaliczylem :-)
bebe / 83.29.33.* / 2007-01-30 01:43
ogladam na TV3 dramaty ludzi i powiwm Ci , ze chce zarobic tyke, aby tym i im podobnym potrzebujacym, z ciezkimi chorobami pomoc. Zriobie to. Niesamowicie wierze w to,.
geror / 83.6.255.* / 2007-01-29 23:12
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki pod firmą 7bulls.com Spółka Akcyjna (zwanej dalej "Spółką") postanawia, co następuje: § 1 1. Kapitał zakładowy Spółki zostaje podwyższony o kwotę nie niższą niż 11.000.000 złotych i nie wyższą niż 12.729.046 złotych. 2. Podwyższenie kapitału zakładowego Spółki, o którym mowa w ust. 1, zostanie dokonane poprzez emisję nowych akcji na okaziciela serii D, o wartości nominalnej 1 złoty każda akcja, w liczbie nie mniejszej niż 11.000.000 akcji i nie większej niż 12.729.046 akcji. 3. Cena emisyjna akcji serii D wynosi 8 zł. 4. Akcje serii D uczestniczyć będą w dywidendzie począwszy od wypłat z zysku, jaki przeznaczony będzie do podziału za rok obrotowy rozpoczynający się 1 stycznia 2007 roku. 5. Emisja akcji serii D zostanie przeprowadzona w formie publicznej subskrypcji zamkniętej w terminie ustalonym przez Zarząd Spółki. Każdemu akcjonariuszowi na 1 posiadaną akcję serii A, B lub C przysługuje prawo zapisu na 1 akcję serii D. 6. Objęcie akcji serii D może nastąpić tylko za wkłady pieniężne. 7. Dzień prawa poboru ustala się na 23 marca 2007 roku.
geror / 83.6.255.* / 2007-01-29 23:05
7 bulss - czy posiada ktoś ten papier? jakae jest wasza opinia na temat kursu na najblizszy tydzień po tej oto publikacji:

29.1.Warszawa (PAP) - NWZA 7bulls.com SA 6 lutego zdecyduje o emisji od 11 milionów do 12,73 milionów akcji serii D, których cena emisyjna wyniesie 8 zł - podała spółka w komunikacie.

"Emisja akcji serii D zostanie przeprowadzona w formie publicznej subskrypcji zamkniętej w terminie ustalonym przez zarząd spółki. Każdemu akcjonariuszowi na 1 posiadaną akcję serii A, B lub C przysługuje prawo zapisu na 1 akcję serii D" - podała spółka.
Proponowany dzień poboru to 23 marca 2007 roku.
oll1 / 2007-01-30 00:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja mam 7bulls, a info odczytuje bardzo pozytywnie. Nie wiem jak bedzie w tym tygodniu... ja mysle, ze w gore.
fixerx / 2007-01-30 01:25 / Bywalec forum
moze zachowa sie jak duda :p
warren buffet / 2007-01-29 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
co myslicie o karen notebook ? niebawem na GPW wchodzi....
magnat / 83.22.5.* / 2007-01-30 01:41
czysty handel narażony na niskie marże ze wzgłedu na konkurencje sklepów internetowych. no i maja wysokie koszty wynajmu lokali handlowych. Niby im sprzedaż rośnie ale podobno gorzej niż cały rynek rośnacy:-( ale danych nie mam.
gekko-n / 207.171.167.* / 2007-01-29 23:50
DELL - do pracy, polecam Latitude 520 albo 620, do zabawy Sony Vaio. Mialem juz iles delli, poczawczy od C610 i C640, nawet po wylaniu na niego flaszki piwa dzialal nadal jak powinien. Generalnie sie nie psuly, chyba ze ja cos popsulem - ale czesci zamiennych jest b duzo na Allegro.

Sony - mam od roku i jest niezawodny , nie bylem pewien czy sie przesiadac na niego z Della. 15" matryca, super kolory, plaski, jedyny problem to 2h bateria.
valjean / 2007-01-29 23:37 / Galernik
szukam laptoka. kiedyś kupiłem w karen ale czasy sie zmieniły a oni nie nadążają i szukam w innych miejscach. to na temat karen, jeśli chodzi o akcje karen, pewnie będzie można zarobić ;)
warren buffet / 2007-01-29 22:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
12.10.Warszawa (PAP) - Techmex planuje przeprowadzić emisję akcji swojej spółki zależnej - Karen Notebook i przenieść jej notowania z CeTO na GPW. Rozpoczęcie notowań Karen na GPW możliwe jest przed końcem 2006 roku - poinformował prezes Techmeksu Jacek Studencki.
małygracz / 83.17.30.* / 2007-01-29 23:13
przed koncem 2006?
warren buffet / 2007-01-29 23:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
cos sie musialo przeciagnac. to komunikat z karen....
rafal.b4 / 2007-01-29 22:47 / Bywalec forum
wracajac do 02 i 04...

zawsze bylo tak, ze trzymaly sie razem
po przejeciu 1jedynki 04 troche odjechal...mysliscie ze sa jeszcze szanse aby sie to w miare wyrownalo? wiem, ze inne branze, ale moze?

jeszcze odnosnie 02 to jak ktos dzis wspomnial cykliczna spekula...najpierw w pazdzierniku bylo 9,69 przy wolumenie nie przekraczajacym 1,5 miliona akcji, potem 8,8 przy obrotach 2x takich, potem zjazd w dol i kwestia marcowego wykupu po 12 zl... jak oceniacie aktualne szanse na pobicie pazdziernikowego szczytu ? kurs byl dolowany, wiec moze spekula okaze sie na tyle silna by jednak wyniesc to w niebo?
warren buffet / 2007-01-29 22:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
osobiscie mysle ze nie dobijemy do 10 złotych.... mysle ze to jest spekulacja. ale jest jedno ale. zawsze myslalem ze to juz. teraz obstawiam ze bedzie zjazd. moze bedzie na odwrot ?
rafal.b4 / 2007-01-29 23:00 / Bywalec forum
obstawiasz ze jutro juz sie skorekci ?
warren buffet / 2007-01-29 23:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze jeszcze nie
rafal.b4 / 2007-01-29 23:05 / Bywalec forum
ewentualnie widze to jeszcze tak, dobijemy na 7,5...potem zjazd na 5zl i w okolicach marca up up up
mARIAN / 2007-01-29 22:47
2007-01-25 1034.06 1036.42 -0.23 +469.60 %PKO CS P apierow Dluznych GBP. Moze ktos z fo rumowiczow logicznie mi to wytlumaczyc? z gory dziekuje.
warren buffet / 2007-01-29 22:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bylem ostatnio w PKO BP w moim biurze maklerskim. sprawa zasadniczo jest taka. chce sobie wystawic leasco na dłuzszy termin. w moim wbk nie dosyc ze moge zleconka pykac przez neta wybierajac zakladke CETO, to jeszcze sobie moge termin roczny dac. i jest git. natomiast w tym zawszonym PKO nie dosyc ze nie ma tego przez neta, to jeszcze baba mi powiedziala ze nie moga wystawic na dluzej jak 1 dzien ( jak dam na miesiac to co dziennie beda wystawiac rano zlecenie - i tu cytat : O ILE NIE ZAPOMNA.... ?!?!?!?! )

ehh, narazie wbk jest najlepszym technicznym bankiem. co to za skapalizna te pko... to ja nigdy nie bede na przodku np 4 groszy... bo codziennie mnie cepy beda przerzucać na koniec górki 6 mln akcji.... paranoja.

przestrzegam przed PKO BP...
b.boruta / 2007-01-29 23:02
Witam,
od polowy listopada 06 inwestuje swoje srodki w Arke Akcji, Legg Mason A oraz inne fundusze inwestycyjne juz nie tak agresywne, zysk okolo 10%. Sledze to forum i ewoluowalem do momentu w ktorym decyzja o inwestycji /grze w akcje jest juz blisko.
Staram sie poznac nomenklature panujaca tu i tak jak chyba dosc duza czesc forumowiczow "siedze na kasie" czekajac na "zwalke" "zjazd" "wodospad"... A teraz konkretne pytanie, dotyczace postu Warrena. Ktory dom maklerski byscie polecali ... WBK? BOŚ? interesuje mnie oczywiscie dostep przez neta... Z pewnoscia wiele osob ma tutaj o niebo bogatsze doswiadczenia i moze moglaby cos doradzic ... poki co duzo czytam n/t operacji gieldowych - nie wszystko jeszcze zakumalem - czekam na dolek i nowe spolki aby rozpoczac zabawe.
I jeszcze jedno :) co to jest odleszczanie :) ja nie chce byc leszczem - skoro glupio brzmi to musi byc to nieciekawa "ranga", pozdrawiam
bebea / 83.29.33.* / 2007-01-30 00:20
to dobrze, ze mlodzi ludzie zaczynaja interesowac sie gielda, zarabianiam pieniedzy. Inaczej chca, zeby pieniadze pracowaly na nich. Posluchaj, czlowieku - mozesz czytac madre ksiazki, robic analizy techniczne, badac psycho tlumu, sluchac tzw. madrych = na nic to- sam po tych wszystkich analizach musisz dokonac wyboru kupna i sprzedazy. Ujme to tak, po babsku > wystawa w sklepie, widze ta sukienke, jest piekna, ale ja : 1 moge sama uszyc, 2. moge nie miec czasu, czasu, zeby
ja uszyc - a wygladac musze pieknie prawie natychmiast, po to zeby wszystko co robie i czuje bylo wygrana.Bo taki czas. Graj, nie boj sie ryzyka. Nie staracisz, jak bedziesz cierpliwy, ale po moim doswiadczeniu na gieldzie - to musisz czuwac i badac zawsze co z Twoimi wytypowanymi tylko prze Ciebie spolkami sie dzieje- proste to Twoje pieniadze. Nieprawdaz?
b.boruta / 2007-01-30 00:59
Przyznam ze do tej pory wrozylem z fusow i robilem wszystko na czuja ... ale to byly fundusze inwestycyjne, wiec nade mna jest/byla jeszcze jedna warstwa ochronna minimalizujaca straty i maksymalizujaca zysk (niby :) a teraz z 5-10x mniejsza kwota chce wejsc w akcje, najpierw powoli pocwiczyc jak to dziala a potem w zaleznosci od tego co sie na rynku bedzie dziala wykorzystac w inwestycje caly limit jaki sobie przyznalem... ryzyk fizyk .... aaa i dziekuje za komplement "mlodzi ludzie" :)
cathcart / 2007-01-29 23:45 / Tysiącznik na forum
moze byc bzwbk..serwis informacyjny tragiczny...ale ogolnie dosc sprawne technicznie..mam uzywam.
Zmargerita / 212.76.37.* / 2007-01-29 23:38
Z dala od DM ING. Ponad miesiąc czekałam na umowę. Najpierw wysłali nie pod ten adres a następnym razem poczta strajkowala. Kiedy umowa dotarła to już była nieaktualna, ponieważ minął okres trzech tygodni od jej wygenerowania. Na mail'e nie odpowidają. Wypinając się na nich podpisałam umowę z WBK i jest ok
b.boruta / 2007-01-30 00:21
dzieki za przestroge ... obecnie klaruje mi sie BOŚ...
cathcart / 2007-01-30 00:35 / Tysiącznik na forum
dlaczego??
b.boruta / 2007-01-30 00:54
Dlatego, ze napisales, ze serwis informatyczny tragiczny a czlowiek znikad "załóż w dajmy na to w Bosiu - polecam - i tak na próbe zobacz jak to działa w innym biurze, potem powiesz - czego ja tak długo z tym czekałam :-)" ... z pewnoscia to irracjonalne na podstawie 2 komentarzy podejmowac decyzje, ale siedze na stronie BOŚia i czytam co oni tam oferuja i wyłania mi sie pełniejszy obraz calego tego interesu, w WBK jakos tak wszystko niby zakamuflowane ...
bollullos / 2007-01-29 23:20 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Odleszczanie jest to straszenie drobnych i/lub niedoświadczonych graczy przez dużych i/lub sprytnych pozornym trendem spadkowym (za pomocą informacji i/lub sygnałów, które mają być odczytane bezpośrednio lub pośrednio jako początek spadku/koniec wzrostu) przy jednoczesnym skupywaniu od nich akcji, po którym następuje kontynuacja trendu wzrostowego, czasem gwałtowna. Do odleszczania służą m.in. fora i informacje, zlecenia wycofywane przed rozpoczęciem sesji i wpływające na kurs odniesienia, transakcje koszykami, pakietami, transakcje umówione przez manipulatorów, transakcje np. 1 akcją na mało płynnych spółkach itp.
bollullos / 2007-01-29 23:23 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Leszczem może być a.każdy niedoświadczony naiwny inwestor, b.każdy kto nie ma miliona, c.każdy kto traci, d. najgorsze gapy co to sieci nie mają i sprawdzają wyniki w gazetach, w zalezności od definicji prawie wszyscy są lub nie są leszczyną.
warren buffet / 2007-01-29 23:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja mam wbk i pko bp. zdecydowanie wbk

odleszczanie jest jak mostostal zabrze spadnie z 6,6 zł na 5,5 i na tej samej sesji wjedzie na 6,6 a ty sprzedasz po 5,5 :)
b.boruta / 2007-01-29 23:36
To zdaje sie ze to gapiostwo z pechowstem :P...
Rozwazam BOŚ i WBK ... co lepsze? W BOŚiu zastanawiam sie nad pakietem zielonym1 ... troche tylko mam wrazenie ze wzglednie wysokie maja prowizje - o ile zrozumialem 0,39% za kupno i sprzedaz ... intraday 0,2%. Czy usluga przez neta jest bardziej przejrzysta czy ciezko porownac ? Dzieki za przemile wyjasnienie niektorych terminow, przydalby sie slowniczek forumowy :) "wodospad" mi sie najbardziej spodobal :):):)
cathcart / 2007-01-29 23:50 / Tysiącznik na forum
"To zdaje sie ze to gapiostwo z pechowstem :P..."

dobrze sie o tym mowi jedynie :)))
b.boruta / 2007-01-29 23:56
Wlasnie ... wszystko przede mna, bede musial uwazac ...
Czy ktos moze uzywa BOŚia ??? i moze skrobnac czy u nich warto bo jest np. szybko sprawnie i pakiet zielony1 jest wystarczajacy w zupelnosci dla osoby poczatkujacej...
warren buffet / 2007-01-29 23:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie wiem jak dziala BOS... ponoc tez dobry. wbk jest ok.
valjean / 2007-01-29 23:00 / Galernik
w bosiu też mi wywala wieczorem zlecenia, w ogóle składanie zleceń mogliby poprwić bo męczące masakrycznie (np żeby zmienić cene muszę anulować i wystawić nove, ehh) ale to konto pomocnicze. główne wbk i też polecam
przemo. / 2007-01-29 22:51 / Bywalec forum
Co do PKO BP to z moich wspomnien moge m.in. przytoczyc 1,5 godz. oczekiwania na dostanie sie do okienka i zamkniecie konta. Tak skonczyla sie moja przygoda z tym bankiem.
warren buffet / 2007-01-29 22:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jedyny atut to ze w wbk mam 6 zł minimalnej prowizji a tam 2..... ale co mi po tym
przemo. / 2007-01-29 22:56 / Bywalec forum
ja przenioslem sie do mbanku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, szczegolnie z oplat i dostepu do kont, prowizja za zlecenia maklerskie min. 5 zl
JA / 2007-01-29 22:44 / Tysiącznik na forum
ale i to jakiego będą mieli prezesa he he
jurek777 / 83.29.124.* / 2007-01-29 22:01
co się dzieje takiego z 2 NFI - sa jakieś ifo
.. / 83.29.163.* / 2007-01-29 22:11
zobacz na www.hejcom.pl
ravdrab / 2007-01-29 22:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam,

dzisiaj sprzedałem KGHM i MOL. A mój Action dał mi dzisiaj dużo radości.

Pozdrawiam.

_______
Fiodor Dostojewski
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
futurek_LOGO / 2007-01-29 22:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://www.cytaty.info/fiodordostojewski.php
futurek_LOGO / 2007-01-29 22:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.
bebe / 83.29.33.* / 2007-01-30 01:14
Musze to skomentowac. Dobre, wrecz znakomite.
Pozdr.
ravdrab / 2007-01-29 23:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już taka moja natura, że szukam cytatów odzwierciedlających sytuacje.
ravdrab / 2007-01-29 23:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wczoraj typowałem, a dziś:
Action +4,7
Żurawie +4,0
Polcolorit +2,2
Torfarm +8,7
PGM +2,9


Kompap +2,9
Lentex +1,7
Stalprofilowi +0,6

Szkoda, że nie miałem ich wszystkich:-((
ravdrab / 2007-01-30 20:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Action +0.0%
Żurawie -2,0%
Polcolorit +6.8% chciaż w ciągu dnia bylo ponad 11%
Torfarm ------
PGM -0.5


Kompap -1.3
Lentex -0.9
Stalprofilowi +0.5

Trochę gorzej niż wczoraj, ale i tak ładnie:-))
Big Lebowski / 2007-01-29 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a skad sie wziely diably?
szprotek / 83.29.76.* / 2007-01-29 22:45
przekonującej odpowiedzi udzielił Kaczmarski (Strącanie aniołów):
http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze_alfabetycznie/kaczmarskiego/s/stracenie_aniolow.php

ciekawe o czym śpiewałby dzisiaj?
party123 / 2007-01-29 22:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oczywiście z końca szpilki...
valjean / 2007-01-29 21:58 / Galernik
24.01.2007 Sale 102540 PLN 4,75

to sobie chłopina przyciął, mógł więcej. widocznie myśli że strach czekać
run away?
ciekawy / 212.76.37.* / 2007-01-29 21:50
jupiter ma kilka papierów energopolu ,nowej gali plany w sprawie jwc . Ile on jest wart ?
valjean / 2007-01-29 21:59 / Galernik
tyle ile zapłacą, spytaj jutro (wystaw zlecenie)
ts / 2007-01-29 21:55 / "Trial na giełdzie"
jak porównaj sobie wykres energopolu przy 100 jakiś czas temu i jupitera.
dominik 30 / 2007-01-29 21:59 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
te wykresy nadal są prawie identyczne tylko są inne wartości
ts / 2007-01-29 22:10 / "Trial na giełdzie"
dlatego można to "mniej więcej porównac
warren buffet / 2007-01-29 21:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Z pamiętnika podróżnika Jamesa
2007-01-27 23:12

"Tak moi drodzy... Od 2 miesięcy moj portfel stoi w miejscu. Nareszcie ! Przestałem tracić.. Uff, bo żona dała mi ostatnią szanse... Ale jak ją wykorzystać, skoro rynek nie daje ?? Skończyły sie tłuste lata. Pamietam, jak chciałem to wszystko rzucić w cholere i przenieść sie całością na giełde... Wtedy było pięknie, jakos miałem wiecej szczęścia... Może ja sie cofam ? Niemożliwe. Wszyscy moi znajomi dali sobie juz z tym spokój... Na początku niejeden wieczór z aplagą, teraz to juz nawet nie zadzwonią... No chyba ze urodziny... Skończyły sie marzenia szybkich luxusowych domów... Ku**a po co ja uśredniałem ten KGHM ?? Niegdyś potężne wsparcie na okrągłym banknocie z tym wojakiem Jagiełło, teraz opór na Chrobrym... Przecież to w końcu musi odbić ?? Pamietam moją najzyskowniejszą transakcje... To był czad... Kupić po 20 sprzedać po 70... Koledzy to wtedy sie pytali jak ja to robie... A teraz ?? Nigdy sobie nie wyobrażałem jak to jest, gdy płyniemy ciągle w bok - jednostajnie i powoli zniżając loty. Człowiek sie przyzwyczaja do strat, powolne spalanie portfela nie robi już na człowieku wrażenia. Nie wierzyłem że może tak być. Najbardziej mi brakuje tych emocji w autobusie... Jak to koledzy zawsze żywo dyskutowali o nowej maszynce do robienia pieniędzy :(
Naprawde. Może i ja mam z tego zrezygnować ? No i ciocia przestała dzwonić i pytać się gdzie zakupić jednostki ! :( konwertowała. raz. o akcjach juz nie chce słyszeć. O mnie w sumie też... O ! marzę, żeby tamten czas sie kiedyś powtórzył...Tyle już wiem ! Wszystko odrobie ! Od roku straciłem tylu przyjaciół giełdowych... Może ich kiedyś odzyskam ? Balcerowicz musiał kiedys odejść to i ta zła aura może kiedys odejdzie ? Ma któś jeszcze akcje ? A co będzie jak przyjdzie bessa ???"



Warszawa, 20XX rok.
James S.

====================
czy ktos ma pociąg przeżyć takie coś oprócz mnie ?? czy mam zrytą psychike ?
KM / 2007-01-29 22:13 / Bywalec forum
Ale podpuszczasz Towarzystwo....
dominik 30 / 2007-01-29 21:45 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
nie masz, ja już swoje na gpw przeżyłem zarabiałem ostro ale i leciało też tak teraz mam duży dystans mniej stresu i ogólnie wynik lepszy
Big Lebowski / 2007-01-29 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dokladnie to samo o sobie moge powiedziec...
piotr824 / 2007-01-29 21:42 / Tysiącznik na forum
warren to do Ciebie nie podobne :)
warren buffet / 2007-01-29 21:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ależ to optymizm w czystym wydaniu :) chce w koncu bessy :) pragnę poznać ją :) bede szczesliwy :)
party123 / 2007-01-29 22:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a wytrzymasz jeszcze kilka miesięcy? niedużo, pół roku, albo co :)
warren buffet / 2007-01-29 22:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobra spoko. nie dłuzej jak rok. i basta.
freshcom / 2007-01-29 21:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pogadaj z Jankiem tym od pieszych wedrowek.
warren buffet / 2007-01-29 21:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oki :)
valjean / 2007-01-29 22:00 / Galernik
Warren - czas wziąć urlop!
warren buffet / 2007-01-29 22:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wlasnie problem w tym ze odpoczywam :)
rafal.b4 / 2007-01-29 22:34 / Bywalec forum
chcialbym odpoczywajac wykrecac 450% rocznie...ba...pol rocznie....
bylo by git ; )
KM / 2007-01-29 22:17 / Bywalec forum
Z nudów to się lęgną króliczki. Lepiej niech tylko kapitał odpoczywa. Ludzie są stworzeni do działania.
valjean / 2007-01-29 22:15 / Galernik
więc obódź się, koniec spania ;)
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy