Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poczta Polska za miliony zmieni logo i placówki

Poczta Polska za miliony zmieni logo i placówki

Wyświetlaj:
pocztówka / 85.128.107.* / 2010-06-15 07:48
moje zdanie jest podobne. Jeśli chodzi o listy duże awizowane przez listonosza to zapraszam do pracy dostaniesz 10 listów wielkości sporego pudła i proszę bierz to w rejon na plecach.List powinien zawierać wszelkie nośniki korespondencji a nie ciuchy i tym podobne,ale przecież ludzie liczą i za list jest wyższe odszkodowanie.W liście może być 2kg gazet ale nie towary handlowe.Co do zmiany logo i mundurów to uważam że powinno się ukarać ludzi którzy to wymyślili - operacja jest droga i nikomu niepotrzebna.W pierwszej kolejności należy poprawić jakość usług następnie wyposażyć urzędy w klimę i nowoczesny sprzęt(obecnie muzealny).W dalekiej przyszłości być może przyjdzie cza na logo itp.Jestem pocztowcem i boli mnie to co firma robi z nami pracownikami i z klientami.Kontakt z klientami daje mi dużo radości ponieważ akurat ja lubię ludzi istaram się fachowo odpowiedzieć na każde pytanie.
pozdrawiam - pani z okienka
duffa / 195.13.38.* / 2010-06-13 14:22
Jak się to mówi ":ręce i majtki opadają:" na taką gospodarkę!!!! Stoi się godzinami w kolejkach na pocztę po odbiór przesyłek, za mało okienek, listonosze nie noszą większych kopert bo im za ciężko,tylko wrzucają awiza te panie w okienkach pracują jak w systemie w łoskim , bo za mało zarabiają. wysyłka paczek jest coraz droższa A dla prezia poczty najwazniejsze jest zmiana koloru logo. Niech on się puknie w czoło!!!!
LISTEK / 194.146.252.* / 2010-06-13 14:17
JESTEM LISTONOSZEM NA TO SA PIENIADZE A DLA NAS ZARABIAJACYCH PO 1250 NIE MA PARANOJA
jhnbjhgy / 83.4.232.* / 2010-06-13 13:44
kolesie wypompuja kaske na przetargi zeby sie zesrali ta kasa wrescie to moze by mieli dosc.....
ale to już było.... / 89.77.127.* / 2010-06-12 15:01
Jeszcze jeden nowy przekręt w majestacie przepisów tuskolandu.
pocztówka / 85.128.107.* / 2010-06-15 07:54
Poczta jest obecnie SA i dlaczego premier ma odpowiadać za głupie posunięcia pani Sosnowskiej z firmy LOŻA A5 (to ona wymyśliła nowy image dla nas pocztowców).
Nam pocztowcom też się to nie podoba i jesteśmy oburzeni wyrzucaniem pieniędzy na takie fanaberie - chcielibyśmy przede wszystkim mieć godne warunki pracy
pietro_asp / 212.122.218.* / 2010-06-12 13:41
Pokradli emerytom renty, ze maja pieniadze na takie bzdury?

O ile ze zmianem wygladu placowek moge sie zgodzic... Obecnie odstraszaja, to po wala zmieniac logo? Poza kosztami nie widze zadnych korzysci.
Przypomina mi sie zmiana "Duzego Lotka" w "Lotto", loga TP SA i "Idei" w "Orange". O ile dwa sotatnie sluzyly partykularnym interesom FT, pierwsza podwyzce cen, to w przypadku Poczty Polskiej nie widze najmnijszego sensu....
zeb / 87.207.35.* / 2010-06-12 14:17
rebranding to najskuteczniejszy sposób na wyprowadzenie dużej kasy. Nie po to w zarządzie poczty posadzono swoich ludzi aby teraz się zastanawiać skąd wziąć kasę na wybory .
klient poczty / 83.31.250.* / 2010-06-12 13:38
Ciekawe jacy kolesie zarobią na tym manewrze. Ale to jest łatwiejsze niż walka ze złodziejami we własnej firmie okradającymi paczki.
tommy.boy.ltd / 95.160.35.* / 2010-06-12 11:43
Zamiast wziąć się za usprawnienie działania poczty, może podwyżki, to będą sobie logo przemalowywać - brzmi jak żart. Faktycznie, decyzja i posunięcie o znaczeniu strategicznym :|
kaczorek ma motorek / 2010-06-12 10:46 / Tysiącznik na forum
czy te nowe logo będzie takie PO-CZTA ( Centralny Zarząd Tuska Agentów) ?
kaczuszka się .... / 83.27.153.* / 2010-06-12 13:19
Lepiej napiszcie kto zarobi na tym przemalowaniu. Będzie wiadomo dlaczego zmieniają logo. W tym PRLowskim tworze siedzi tyle niepotrzebnych ludzi na stołkach że nie ma się co dziwić iż poczta przynosi straty. Poczta musi przynosić straty aby pokazac społeczeństwu że musi zostać "sprywatyzowana" tak jak wszystko w tym kraju.

Najnowsze wpisy