Forum Polityka, aktualnościKraj

Poczta ściga osoby niepłacące abonamentu RTV

Poczta ściga osoby niepłacące abonamentu RTV

Money.pl / 2010-07-03 10:51
Wyświetlaj:
abonentka / 78.131.148.* / 2010-10-25 09:07
a nie ściga osób, które wyrejestrowały telewizory! Przecież to chore! Te osoby też nie płacą abonamentu! Większość użytkowników telewizorów nie płaciła nigdy! Państwo demoralizuje w ten sposób społeczeństwo! i nagradza cwaniactwo! Posłowie! uporządkujcie wreszcie sprawę abonamentu. Płacą wszyscy - albo nikt! Zadłużonym płatnikom abonamentu dług należy umorzyć. Tylko abolicja i sprawiedliwe rozłożenie płatności uzdrowi tę patologiczną sytuację!
beduin-oglądacz / 87.99.48.* / 2010-07-20 13:55
Poczta Polska nic nie robiąc chce zarobić. Na wszystkich programach TVP w wakacje: Alternatywy, pancerni, kloss, i inne które już mi się znudziły jakiś czas temu nie płace i mam to w d***e.
sfera2 / 2010-07-10 09:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wystarczy sprzedać czy wyrzucić stary telewizor, wyrejestrować abonament telewizyjny, a na koniec kupić nowy. Zarzut potwierdzenia nieprawdy upada. Data zakupu nowego telewizora jest świadectwem. Ci co nie płacą nie mają obowiązku wpuszczać listonoszy za próg więc o niedopełnieniu wątpliwego według mnie obowiązku niema mowy.
Abonament powinni płacić telewidzowie programu tvp, pozostali w proteście obywatelskim nie powinni płacić. Nie powinni płacić abonenci telewizji kablowej czy satelitarnej ponieważ w abonencie są ujęte już i tak opłaty za wszystkie programy.
Kruger Fred / 151.88.22.* / 2010-07-10 09:00
Poczta też chce zarobic :) Każdy chce życ:) Ja nie będe płacił za M jak Miłość, Blondykę, Taniec na trawie, i te Pis-owskie wiadomości o 19.30 . byłbym zapomniał o Klanie. Ja nie bede płacił dożywotnie pensji braciom Mroczkom .
matros61 / 217.113.229.* / 2010-07-09 14:15
Ciekawe czy Poczta płaci abonament za zainstalowane TV i Radioodbiorniki
telemaniaczka / 79.163.13.* / 2010-07-04 20:57
Co za głupi tytuł ! Przecież Poczta robi to na zlecenie KRRiT ! Ciekawe, ile kosztują te wezwania do zapłaty (opłacane z abonamentów) .
mireczekb / 193.238.64.* / 2010-07-04 19:52
Powinni ścigać tych co namawiali do niepłacenia.
marwie / 79.163.242.* / 2010-07-04 19:01
Irytują mnie te głupie i nieudolne działania. Płacić??? Nie płacić ??? Za co ?? Za co bo reklam tyle co w Polsacie i TVN. A jednocześnie należy autorytatywnie sprecyzować, kto zobowiązany jest do płacenia abonamentu i wtedy egzekwować. A tu każdy nawołuje do czego innego i bądź tu mądry. Nic nie potrafimy załatwić, wprowadzając destrukcję społeczną a co najgorsze na fali tych wszystkich działań powiększamy bandę nierobów, którzy wymyślają idiotyzmy dla naszego upokorzenia. Tu się kłania Korwin Mikke nawołujący by Państwo nic mi nie dawało jedynie należy odpowiednio wynagrodzić i pozwolić by obywatel samodzielnie decydował o swoim wyborze. Za oglądanie TV zapłaci, ale takiej jaką zechce.
pekińczyk / 89.74.157.* / 2010-07-04 17:08
Pan Baranowski łże, ja też otrzymałem wezwanie do zapłaty,pomimo,że jestem zwolniony z opłacania za abonament i nigdy złotówki nie zalegałem a płaciłem prawie 50 lat.Druga sprawa,poczta nie jest stroną w sprawie i nie powinna ludzi straszyć,jakie są procedury to każdy wie.Stroną jest , dla przypomnienia,KRR i T a poczta otrzymuje tylko prowizję od każdej wpłaty i dlatego jest taka aktywna.Rada dla KRR i T,weźcie się za tych co wam nigdy złotówki nie zapłacili i nie mają rejestrowanych telewiezorów.A tych jest 64%!!!!!!!!!!!!!!!
kaczorek ma motorek / 2010-07-04 10:58 / Tysiącznik na forum
Proste rozwiązanie niech Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nadaje swoje programy tak aby tylko mogli je odbierać ci co opłacą ich abonament czyli niech je kodują . W ten sposób przestaną bezkarnie okradać tych co chcą korzystać z odbiorników RTV a nie chcą słuchać ich stacji.
W praktyce to się przedstawia tak: otrzymujemy towar o który nikt nas nie pyta o zgodę czy do chcemy ! a następnie pod groźbą kary żąda się od nas kasy Zastanawiam się jak ma się do tego prawo konsumenckie
TV i radio Państwowe samo powinno w interesie własnym czyli Państwa zachęcać do oglądania i słuchania swych stacji ,Państwo pobiera podatki i ma źródło na ich utrzymanie i to w ich interesie leży by pozyskać sobie widzów i słuchaczy
artorius / 46.112.244.* / 2010-07-04 18:17
dobrze powiedziane , bo jak sie ma prawo do tych co oplacaja platformy telewizji cyfrowych i tym samym sa ich abonentami ?
kalafiornik / 46.113.28.* / 2010-07-04 15:11
a ty znasz coś takiego jak zasady interpunkcji? mówię tu o "odbiorcy"
odbiorca / 82.159.123.* / 2010-07-04 13:37
mieszkam na zachodzie nikt tu nie placi zadnych abonamentow w Polsce zawsze okrada sie ludzi na zachodzie warto ogladac telewizje bo i jest co natomiast Polska wciaz nadaje walke o stolek i bzdury ktorych nie chce sie ogladac ani tez sluchac otworzcie oczy jak zyja ludzie w krajach cywilizowanych bo Polsce zal mi to stwierdzic daleko jeszcze
TYGRYS-2 / 217.113.228.* / 2010-07-04 16:56
"odbiorca", piszesz bzdury. Na zachodzie płaci się jeszcze więcej bowiem prawie wszystkie programy są kodowane i jeśli chcesz oglądać jakąś telewizję to musisz słono zapłacić za dekoder.
Ciułacz / 2010-07-04 17:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do Tygrys-2.
Piszesz:
"odbiorca", piszesz bzdury. Na zachodzie płaci się jeszcze więcej bowiem prawie
wszystkie programy są kodowane i jeśli chcesz oglądać jakąś telewizję to musisz
słono zapłacić za dekoder.

Zagranica zagranicy nie jest równa, co kraj to obyczaj.
Ja na przykład mieszkam w Montrealu i tu radio nie jest kodowane oraz 5 czy 6 stacji TV, łapiesz na starą antenę pokojową, bez opłat i legalnie.
Ja dopiero mam chyba od 4-5 lat Cabel TV i mam poszerzony zakres odbioru na szeroki wachlarz kanałów ale i tak oglądam w 80% te co są bezpłatne bo dla mnie są ciekawsze.
Zdecydowałem się na Kabel światłowodowy bo na nim mam jeszcze oprócz TV , telefon stacjonarny oraz Internet.
Pozdrawiam
komercyjny telewidz / 85.89.183.* / 2010-07-04 10:22
a co wspólnego ma Poczta Polska z abonamentem telewizyjnym. Poczta niech zadba o prawidłowe działanie swoich usług. Niech PIORYTET będzie piorytetem niech niech giną przesyłki. A tak wogóle ja mam płacić za badziewny program TVP i na niebotyczne pensje prezesików czy też Kraśki albo Lisa.
tulacz za chlebem / 77.64.204.* / 2010-07-04 09:39
Za cale zamieszanie obwiniam ekipe rzadzaca obiecali zniesienie abonamentu .
, inni prominenci wrecz namawiali ludzi do nieplacenia informujac ,ze jest nieobowiazkowy sprzeczny z prawem etc. Pozniej wystawia sie egzekutorow .Pytam co jest grane w tym kraju. Pozdrawiam zastraszonych .
lesbar / 109.90.127.* / 2010-07-03 22:43
za telewizje Pospieszalskiego nikt nie musi płacić
1574assa / 82.160.97.* / 2010-07-03 21:59
prosty sposób aby się odczepili - każdy ma raczej dekoder, zamiast telewizora kupić monitor i mogą spadać na manowce.
Janek Kontra Szmaciarze / 79.191.104.* / 2010-07-03 21:36
"Od tego bowiem zależy przyszłość mediów publicznych. "
przyszłość tej bandy złodziei jest mi obojętna. Słucham i oglądam komercyjnych stacji radio i TV.
Precz z pasożytniczymi łapami od mojego szmalu.
Proszę sobie zakodować sygnał.
Albo OK- mogę pójść na taki układ: płacę podatek, ale wtedy precz z kretyńskimi reklamami.
I jeszcze podatek za radio w samochodzie, no super pomysł! Już nie wystarczy, że zostałem oskubany na akcyzie za to, że chcę mieć bezpieczny samochód- wyposażony w poduszki, absy, kontrolę trakcji no i mocny silnik (>2 ltr). Nie wystarczy chłystkom, jeszcze za mało nas okradli. Spoko. Już niedługo wypadam ze swoją firmą na Cypr. Oto mój głos w wyborach.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy