Forum Polityka, aktualnościPolityka

Chlebowski: Koniec abonamentu RTV

Chlebowski: Koniec abonamentu RTV

Money.pl / 2007-11-16 08:49
Komentarze do wiadomości: Chlebowski: Koniec abonamentu RTV.
Wyświetlaj:
artslo / 2007-11-16 09:58
Telewizja Polska zwłaszcza, jedynka powinna stawic czoło TVN i Polsatowi w takiej formie w jakiej działa, stawiać może jedynie drinki.
Druga spraw, przyszłosc nalezy do telewizji tematycznej jak np. TVP KULTURA.TVP musi odpowiedzieć i mieć w pełni komercyjny kanał.Kto tego nie rozmunie niech odpocznie, zrelaksuje się a może boża iskra zjawi się.
Bebop / 83.27.219.* / 2007-11-16 09:40
Wreszcie... nie głosowałem na PO ale ciesze sie, ze chca podjac taka decyzje. Dosc juz mam finansowanie tego dinozaura z mojej kieszeni - niby dlaczego powinienem plpacic za cos, czego nawet przez 5 sek nie ogladam i nie slucham!
Padre70 / 217.153.100.* / 2007-11-16 09:34
Brawo Panie Chlebowski!!!
W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i skończy z tą fikcją!!! Telewizja, za przeproszeniem, Publiczna utrzymywana wyłącznie z rent i emerytur zastraszonych mocherowych beretów - perpetum mobile (???) 21 wieku i ostatni bastion p************* Rzeczpospolitej "w porywach" IV i pół ;-) !!!
Cspostrzegawczy / 2007-11-16 09:25 / Tysiącznik na forum
Likwidacja abonamentu zmniejszy atrakcyjność TVP i zmniejszy oglądalność, co wiąże sie ze zwiększoną oglądalnością telewizji komercyjnych - czytaj wiecej tam będzie reklam.
TVP jest jedną z najbardziej oglądanych telewizji publicznych w świecie, w innych krajach oglądalność 10% jest już bardzo dobra.
Tragicznie to widze dla Polskiego Radia - zabraknie najlepszych programów, na rzecz muzyki i quizów i z rzadka komentarze polityczne - a reportaże i słuchowiska - esencja radia znikną.
preczztvp / 80.52.237.* / 2007-11-16 09:57
Polskie radio już się skończyło - trójka, której słuchałem namiętnie, od 10-ciu lat niczym nie różni się od durnych rmfów czy zetów. O tvp i ich misji szkoda gadać.
Andrzej / 2007-11-16 08:51 / Bywalec forum
Piękna transakcja. Oni wam władzę, a wy w zamian wycięcie konkurencji. Czekamy teraz na Panią Sawicką w Ministerstwie Rolnictwa. W końcu specjalizuje się w przekwalifikowywaniu ziemii. :-))) Nieźle się zaczyna. Jeszcze nawet nie powołano rządu a "cuda" już się zaczęły.
Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy i Tuska! Byle do wiosny!
zwa / 83.25.17.* / 2007-11-16 09:31
Cierpisz na zanik pamięci, Sawicka była tylko posłem jak wielu innych lecz nikt nie zamierzał powoływać na jakiekolwiek stanowisko, Tylko ciekawe kto powołał na stanowisko prezesa PKO człowieka nieposzlakowanej opinii, pewnie nie omylny były premier. Wtedy nie słyszałem twojej opinii że nieźle się zaczyna.
ośmiornic / 79.187.37.* / 2007-11-16 08:49
k...wa sprzedadzą telewizj e publiczną michnikowszczyźnie !
Stadionik za 400 baniek dla TVN (ITI) i jest wporzo ! spokój przez 4 lata.
Koniec z teatrem, koniec z dokumentalistyką, koniec z produkcją filmów, będą wojewódzkie, majewskie, tokszoki i inne brednie otumiające.
lookmal2 / 2007-11-16 09:31
Aaa, to teatr, dokumentalistykę i filmy robi się z wpływów z abonamentu - to by wyjasniało ich poziom. A kasa z reklam idzie na wypłaty dla prezesów i utrzymanie serialu Klan... Gratuluję błskotliwego umysłu i dziękuję za wyjaśnienie - mr. ośmiornic ;)
Padre70 / 217.153.100.* / 2007-11-16 09:16
Jaki teatr?? Jaka dokumentalistyka??? Jaka produkcja filmów??? Przecież to PostPeeReLowski skansen jest!!!
HAAAAAAAAALOOOOOOOO!!! BUDZIMYYYYYY SIĘ!!!
pantagruel / 2007-11-16 09:20 / OJOS DE BRUJO
zgadzam sie. Oni tylko wklejaja frazesy przeczytane w broszurkach propagandowych.

osmiornic zawsze moze sobie poogladac trwam itp.

Osmiornic powiedz nam co takiego ciekawego ogladales ostatnio w TVP i czy placisz solennie abonament?

Najnowsze wpisy