Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fiskus ściągnie z nas abonament RTV?

Fiskus ściągnie z nas abonament RTV?

Money.pl / 2006-11-10 07:35
Komentarze do wiadomości: Fiskus ściągnie z nas abonament RTV?.
Wyświetlaj:
EMIL / 95.160.141.* / 2011-10-02 13:14
nie pierwsi i nie odtatni zbankrutują PRAWO WOLNEGO RYNKU
basia33030 / 66.218.2.* / 2010-09-13 18:47
radio i tv jak kazda inna firma jesli nie umie sie utrzymac na rynku to niech przestanie dzialac..czuje sie jak za komuny ..wymuszja na mnie jakies bzdurne oplaty za cos czego ani nie ogladam ani nie slucham!
Partyzant / 217.98.25.* / 2010-02-27 13:28
Każdy pełnoletni obywatel powinie płacić abonament bezpośrednio na konto telewizji, jakieś 3zł miesięcznie, co daje ogromną sumę i jest to w interesie każdego Polaka żeby telewizja publicznie była telewizja rzetelną a nie korporacyjno polityczną. Do tego nie mogą pracować w telewizji ludzie partyjni i powiązani z rządem. Wydatki jak i wiele innych rzeczy powinny być jawne. Jest to pierwszy krok do tego żeby telewizja była choć trochę niezależna. Niestety to tylko marzenia ponieważ telewizja w demokracji działa podobnie jak w tyrani, jest po prostu narzędziem propagandy tylko że w demokracji musi korzystać z pewnych technik manipulacji informacją przeplatanymi reklamami i spotami. Kolorowo, bajecznie, rozrywkowo. Likwidacja abonamentu daje jeszcze gorsze skutki takie jak w USA gdzie wszystkie media nalezą do paru korporacji.

http://www.przeklej.pl/plik/chomsky-i-media-lektor-rar-0006re13968d
beata - j / 217.98.12.* / 2009-12-01 14:24
Czy naprawdę nikt nie potrafi wymysleć odpowiedniej formy ściągania abonamentu ?
Jestem osoba młodą płacę abonament mam nowe mieszkanie kredyt i płacę abonament.
Ale wściekła jestem na tych co nie potrfią z tego zrobic obowiązku bo dlaczego -skoro mi sie nie przelewa ja mam płacić a inni nie? prawie nie oglądam TV mam małe dziecko, studiuję i pracuję.
Ale jestem za tym aby publiczna TV i Radio istniało. Ma swoją konkretna misję także polityczną.
Ale!
dlaczego tego "NIKT" nie proponuje głośno?
1. Jeśli płacilibyśmy wszyscy to abonament nie musiałby być taki drogi ale np kosztować 5 zł na miesiąc.
2. Nie chcemy wielu programów TV publicznej wystarczy jeden bez seriali bez reklam rozrywki- tylko wiadomości, programy kulturalne i edukacyjne programy, także finansowanie filmów i teatru TV. Cała reszta jest w Polsacie i TVNie. A szlag mnie trafia jak słyszę o zarobkach prezenterów w publicznej TV za co? za to że prowadza kawę czy herbatę? to za publiczne pieniądze? domowe przedszkole tak języki tak!
2. Abonament TV za 1 program! powinien być ściągany za pomoca np TV kablowych lub innych sieci nadających, a jeśli ktoś nie korzysta to ze zwykłej anteny nie powinien mieć dostępu do TV nawet do prywatnej - nawet do Polsatu który ściąga nawet zwykła antena pokojowa. do radia proszę bardzo radio może nie być kodowane ale wątpię czy ktokolwiek kto pracuje nie pozwoli sobie na telewizor.
fgh / 83.27.111.* / 2009-11-17 10:43
za miesiąc abonament RTV będzie już zlikwidowany
leszar / 2006-11-11 18:56
Do tej pory płaciłem regularnie abonament RTV. Jednak od czasu kiedy PiS zrobił skok na media tzw. publiczne i stworzył swoją tubę propagandową uznałem się zwolniony z tego przykrego obowiązku. Skoro to są ich media, to niech je utrzymują ze swoich składek. I tak są do przodu, bo zawłaszczyli je za frico. Ta kupa nieudaczników już po roku rządów płacze, że im na nic nie starcza. To poco się pchają do rządów?
LENIN / 83.238.240.* / 2006-11-10 20:17
skoro abonament to co do tego ma fiskus?może zaczęli by ściagać podatki od kombinatorów w rządzie?
JaKo / 83.7.142.* / 2006-11-10 17:13
A co mnie obchodzi że PR padnie...
jacy menagerowie taka firma jak oni nie dadzą rady to dlaczego my musimy za TO PŁACIĆ !!
Dlaczego nie zarobią własną pracą (opłaty z reklam czy innych spotów wyborczych) Pewnie!!! każdy chciałby aby kasa sama wpływała na konto bez żadnego wysiłku co widać w ramówkach tak TVP jak i PR
wojcher / 2006-11-10 16:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Telewizja publiczna jakoś nie pokazała jak na wyspach Polacy przywitali prezydenta. To można było zobaczyć tylko w TVN i Polsacie (dla niebedących w temacie: transparenty "spieprzaj dziadu", wyprowadzenie prezia tylnym wyjściem). Jeśli taka ma być telewizja to proszę bardzo, ale za pieniądze PISu a nie moje!!!!
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-10 10:44
Na tubę propagandową rządu pieniądze znaleźć się muszą. Jak polaczki nie chca placic z wlasnej woli, to za to wybrali socjalistyczny rzad PiS ktory im po prostu zwiekszy podatki.
admin1 / 217.113.228.* / 2006-11-10 12:18
Regulamin forum
pieknylolo83 / 2006-11-10 16:14 / Bywalec forum
Pewnie ze jest socjalizm.. buhahaha zalm mi takich jak ty. Nie widzis znic wiecej jak tylko czubek wlasnego nosa, rozgladnij sie dokolola siebie a zobaczysz Twoj ulubiony socjalizm...
Von Mars / 217.153.152.* / 2006-11-10 12:45
Nie ma? Przecież u koryta jest PiS, LPR i Samoobrona - czysta socjalistyczna demagogia.
czater / 2006-11-10 10:43 / Tysiącznik na forum
CZemu ksieza sa zwolnieni z placenia abonamentu za TVP ?? Wprowadzic dekodery i niech placa Ci co chca ogladac, przeciez PIS ma takie poparcie :) Znow by wyszlo 99% katolikow ale bez łapowki nic nie załatwisz oto POLSKA
TV won na Księżyc / 87.99.44.* / 2006-11-10 10:22
Regulamin forum
czater / 2006-11-10 10:39 / Tysiącznik na forum
1. Nie musisz ogladac TVN jak zes sobie sam ustawil to nie pisz traz bzdur ze przez przypadek natykasz sie na tą stacje (chyba ze twoj poziom intelektualny nie potrafi tego pojac).
2. Nikt Cie nie zmusza do placenia na TVN natomiast cale to gown.. PIS-owkie chce zebysmy byli zmuszeni placic za ich progrande w TVP
TV won na Księżyc / 87.99.44.* / 2006-11-10 10:57
Regulamin forum
kszyhoo / 83.26.226.* / 2006-11-10 16:03
kolego, to jest z założenia portal ludzi inteligentnych a przynajmniej dobrze wychowanych. przeczytaj sobie to co napisałeś, ochłoń i przenieś swoje frustracje w jakieś ustronne miejsce. najlepiej za swoją chlewnią
Von Mars / 217.153.152.* / 2006-11-10 09:33
... nie dla tego, ze się to coś ogląda, bądź słucha, lecz dlatego, ze posiada się odbiornik TV, bądź radio. Tak to chłopaki sprytnie wykombinowali (i to jeszcze za czasów pryla). Dlatego według nich, jeśli masz TV bądź budzik z radiem, to musisz na nich bulić.
czater / 2006-11-10 10:36 / Tysiącznik na forum
Tak sie skalda ze wiekszosc nowych monitorow LCD do komputera posiada gniazdo TV :) tak wiec mozna podlaczyc kaleb tez do monitora
pieknylolo83 / 2006-11-10 16:17 / Bywalec forum
Sęk w tym, nawet jezeli posiadasz tuner TV w kompie to juz powinienes płacić. Moim zdaniem i nie tylko moim powinni zakodować TVp i niech placi ten kto oglada, lecz jak narazie placi ten kto ma radio i tv.
furman / 157.25.157.* / 2006-11-10 09:32
Kasa dla cwaniakow zwiazanych z ukladem rzadzacym. Stacje prywatne sobie radza bez tego. No i warto zworocic uwage, ze zarobki w stacjach tzw. publicznych wielokrotnie przekraczaja srednie zarobki w kraju.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy