Forum Forum podatkoweInne

podaruj Kamili 1%podatku !!! pomoż jej walczyć z chorobą!!!!

podaruj Kamili 1%podatku !!! pomoż jej walczyć z chorobą!!!!

kamihelp / 83.26.240.* / 2008-12-30 20:07
Apel

Czy zechcesz pomóc Kamili?

Kamili od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.Choroba do początku niszczy jej życie zabrała jej dzieciństwo.Kamila potrzebuje opieki i pomocy przy prawie każdej codziennej czynności ubieraniu, myciu, chodzeniu jest jakby więźniem swojego ciała,żeby mogła być samodzielna i cieszyć się wodnością,życiem i np. spacerem,potrzebuje drogiej rehabilitacji.
Czy pomożesz uwolnić się Kamili z więzów jej ciała???
Daj Kamili nadzieje na lepsze życie i przyszłość!!! Nie bądź obojętny!!!
Mam na imię Kamila Pawłowska.Interesuje się sztuką, muzyką, podróżami, chcę zostać profesjonalną piosenkarką.Od urodzenia cierpię na dziecięce porażenie mózgowe i epilepsję, jestem normalną dziewczyną, której życie jest nieustanną walką z chorobą. Mimo to mam odwagę marzyć i patrzeć z nadzieją w przyszłość. Nie mam przyjaciół, muzyka dodaje mi odwagi i siły w trudnych chwilach to moja wielka pasja, która pomaga mi żyć. Rehabilitacja jest częścią mojego życia nigdy nie będę mogła jej przerwać inaczej grozi mi pogorszenie stanu zdrowia, a nawet zanik mięśni.
Dzisiaj mam 22 lata, mam problemy z samodzielnym czesaniem, myciem i ubieraniem, chodzę przy pomocy drugiej osoby, a jestem rehabilitowana już ponad 20 lat. Nie mam przyjaciół,ani kontaktu z ludźmi,jest to dla mnie trudne, bo nie mogę sama wyjść z domu.
Chcę być niezależna od innych.
Chciałabym,żeby ludzie widzieli we mnie człowieka, nie kalekę. Chcę móc uczyć się, rozwijać, poznawać świat i ludzi. Chciałabym w przyszłości założyć własny dom i rodzinę,
może pracować zawodowo.Chcę zdobyć wykształcenie zgodne ze swoimi zainteresowaniami tj. muzyka, sztuka – niestety, dzisiejszy stan zdrowia mi na to nie pozwala.TO NIE JEST ŻYCIE TO WEGETACJA. Jeśli zechcecie Państwo pomóc mi to zmienić, a tym samym umożliwić mi spełnianie marzeń, proszę o wpłatę dowolnej sumy pieniędzy lub przekazanie 1% podatku, dla mnie każdy grosz wiele znaczy.
Wpłata na numer konta: Fundacja dzieciom „Zdążyć z pomocą „
ul Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
PKO BP 15 O/ Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 ( z dopiskiem) na leczenie i rehabilitację Kamili Pawłowskiej nr 4687
Wpłaty zagraniczne
kod SWIFT (BIC): PKOPPLPW

86 1240 1037 1787 0010 1740 2700 ( z dopiskiem) na rehabilitację Kamili Pawłowskiej nr 4687
(darowizny w dolarach amerykańskich USD)

31 1240 1037 1978 0010 1651 3186 ( z dopiskiem) na rehabilitację Kamili Pawłowskiej nr 4687
(darowizny w euro)
Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli mi pomóc.
KAMILA
Rehabilitacja Kamili jest bardzo kosztowna a potrwa do końca jej życia .Tylko w ośrodku Euromed w Mielnie www.euromed.pl udało się Kamili pomóc, zrobić wyraźne postępy, ale turnus tam kosztuje 12 900,00 zł. Ceny turnusów w innych ośrodkach zaczynają się od 3000,00 zł, a takich turnusów Kamila powinna mieć, co najmniej 6 rocznie. Do tego dochodzi koszt rehabilitacji w domu. Wiem, że to duże sumy, ale jeśli zechcesz podarować Kamili, chociaż kilka zł to są one bardzo wiele warte.
Podaruj Kamili nadzieje na lepsze życie i przyszłość.
Apel Kamili na stronie fundacji dzieciom „zdążyć z pomocą „
http://www.dzieciom.pl/4687
Proszę przekaż ten apel dalej.1% to bardzo niewielka suma, ale wiele takich wpłat,tworzy jedną większą kwotę, im więcej takich wpłat tym większa dla Kamili pomoc.

Najnowsze wpisy