Forum W wolnym czasiePodróże

podróżowanie po Krakowie melexem

podróżowanie po Krakowie melexem

cin cin / 84.40.128.* / 2007-08-31 14:04
witam! na początku września wybieram się do Krakowa na zwiedzanie. Jadę z przyjacielem który jest po operacji kolana i średnio może chodzić :/ słyszałem o możliwości korzystania z melexa do poruszania sie po centrum :) ..

czy ktoś się orientuje ile taka przyjemność kosztuje ?? i czy warto w to inwestować?
a może ktoś może polecić inny transport dla 2 osób po centrum miasta..?
Wyświetlaj:
Zdzisławzniemiec / 37.47.67.* / 2019-07-05 17:57
Weźcie sobie kierowcę z Polski, biznes zdominowali barbarzyńcy z Ukrainy, wyuczyli się podstawowych zwrotów w 5 językach a potem, podczas wycieczki już nic, jechaliśmy raz z Polakiem i była to wspaniała wycieczka, drugi raz z Ukraińcem, zero komunikacji, ten co najlepiej mówił po polsku skasował pieniądze potem jak najszybciej żeby objechać o załadować następną wycieczkę jak bydło, coś próbował po polsku ale to był bełkot. Palcem wskazując sukiennice, puszczał nam informacje o Wawelu, a na ulicy szerokiej o synagodze Tempel która znajduje się na zupełnie innej ulicy.
KrzysztofLeeds / 37.47.92.* / 2020-02-06 09:10
Moim znajomym z Anglii Ukrainiec opowiadał podczas tej wycieczki, jak Polacy pomagali Niemcom zabijać Żydów i mordowali ukraińskie dzieci na kresach,tak pięknie nas przedstawiają. ;)
aligatoreks / 2013-04-16 11:45
mysle ze melexy to dobry pomysl ale cenowo nie wyjdzie zbyt tanio napewno, sa tez takie rowerowe ryksze ktore jezdza i mozna w kaze miejsce nimi dojechac i wyjdzie napewno taniej niz melex
Marek Nowak / 2013-04-16 15:51
a co nie mozna już tego na piechote zrobić? Przecież można o wiele wiecj zwiedzić niż melexem, albo mam jeszcz elepszy pomysł zwiedzanei za pomocą rowera!!
Józefina / 2007-10-02 04:27 / portfel / Tysiącznik na forum
rowerowa riksza-taxi :-)))
kornell / 84.40.128.* / 2007-08-31 15:41
cześć!

nie wiem dokładnie ile w Krakowie liczą sobie za kursik..ostatnio we Wrocławiu zobaczyłem taką forme transportu - zapytałęm z ciekawości i usłyszałem min 60pln za kurs po kilku ważnych punktach w centrum.
kanniaa / 84.40.128.* / 2007-08-31 16:03
melexy nie należa do najtańszych transportów turystycznych po centrum...czasem można znaleźc riksze i inne tego typu pomocne opcje transportu..jednak jesli faktycznie zależy Tobie na melexie to tutaj powinieneś znaleźć potrzebne info:

http://www.favore.pl/12391_zwiedzanie-krakowa-melexem.html

miłej podróży :)
cin cin / 84.40.128.* / 2007-09-01 18:16
dzięki wielkie za zainteresowanie wątkiem!!
już na dniach będe w Krakowie i z pewnością skorzystam z opcji podróżowania melexem
..nie jest może tanio ale czego się nie robi dla kolegi :)
..jak to kiedys mi babcia powiedziała: "na zdrowiu się nie oszczędza.."

ps: tak swoją drogą to ciekawy ten portal! ..wiele ciekawych pozycji odnalazłem
jeszcze raz dzięki!
pzdr!

Najnowsze wpisy