Forum Polityka, aktualnościKraj

"POgłos" w Platformie, znamy terminy prawyborów

"POgłos" w Platformie, znamy terminy prawyborów

Wyświetlaj:
m-53 / 83.24.45.* / 2010-02-21 19:17
Śmieszne te prawybory (dotychczas zwane preerekcją, opsss. preelekcją).

Jak rozumiem, kandydaci już zostali odgórnie namaszczeni przez szefa szefów i POspólstwo ma grzecznie oddać swoje głosy. Żadnych głupich pomysłów, "morda w kubeł i nie bulgotać". Coś mi to przypomina.

Czy ktokolwiek, zwracam się do członków i sympatyków PO, jest mi w stanie, w skrócie choćby, przedstawić poglądy i zamierzenia kandydatów.
Garand / 2010-02-24 09:59 / portfel / Bywalec forum
Śmieszne?
Spróbuj znaleźć inną partię, która w podobny sposób próbuje wyłonić swojego kandydata...
W PiSe nikt nawet nie myśli o tym, żeby dać jakiemukolwiek członkowi prawo głosu. Wszystko jest odgórnie sterowane przez Prezia Jarusia, któremu nikt nie może się sprzeciwić (przykład pan Romaszewski, który nie spodobał się Preziowi)
W PSL podobnie.
W SLD patrzą tylko na słupki i wybierają tego, kto ma największe szanse (niekoniecznie musi to być najlepszy kandydat)

A PO stwarza chociaż namiastkę tego jak powinno wybierać się kandydata ze swojej partii. Nie jest to może idealne rozwiązanie (bo według mnie każdy powinien mieć prawo startować w prawyborach nie tylko Sikorski i Komorowski). Nie interesuje mnie jakie intencje mają szefowie PO, ale wprowadzenie takiego zwyczaju do polityki uważam za krok w dobrą stronę jeżeli chodzi o nową jakość polityki i demokracji.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-02-21 19:43
ciekawe czy będzię reerekcja Lesia?
maxymili / 2010-02-19 13:30 / Tysiącznik na forum
Osobiście poparł bym Palikota. Zachowuje się niekonwencjonalnie ale to mądry człowiek i ma odwagę mówić o ważnych problemach kraju i koniecznych reformach.
maxymili / 2010-02-19 13:32 / Tysiącznik na forum
Wybór pomiędzy Komorowskim i Sikorskim jest wg mnie zbyt wąski, a ich prezydentura niewiele zmieni. Ale i tak do PO nie należę i głosu nie mam w prawyborach.
JanuszPOlikot / 2010-02-19 13:29 / Tysiącznik na forum
Pajace z PO chcą wokół siebie robić szum medialny!
oborowy / 83.28.71.* / 2010-02-19 12:59
A kogo obchodzi,jakiego kandydata sobie Partia Oszustów wybierze????
Moga sobie i Paligłupa wystawić.
Elendir / 2010-02-19 20:09 / Łowca czarownic
Pewnie tych obchodzi co o tym piszą.

Najnowsze wpisy