Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pół miliona osób ewakuowanych w południowej Kalifornii

Pół miliona osób ewakuowanych w południowej Kalifornii

Wyświetlaj:
s. / 2007-10-24 21:58 / Bywalec forum
Pewnie mnie wszyscy wyśmieją, ale wiem, że istnieją zarówno metody kontrolowania pogody, jak i gaszenia pożarów w takich przypadkach. Mimo, iż wiem, że USA nie jest taka potęgą jak wielu sobie to wyobraża, dysponując środkami jakie przeznacza się na wojnę w Iraku przez jeden dzień, mogę podać co najmniej kilka metod ugaszenia tego typu pożaru, bez uciekania się do rozwiązań o których istnieniu wiem, ale które mają charakter "poufny".

Wg. mnie to wygląda na celowe "wykurzanie" ludności z tych terenów, gdyż ktoś ma w tym jakiś konkretny cel, tym bardziej, że tereny na których pożar ma miejsce cieszą się "złą sławą" wśród tropicieli spisków rządu USA :).
s. / 2007-10-25 08:06 / Bywalec forum
Zauważyłem że w czerwcu już też się tam paliło... Coś mają problem, żeby zrobić coś raz a porządnie. WTC też za pierwszym razem (w 1993 r.) nie udało się im wysadzić. Tylko że wówczas musieli więcej odczekać, gdyż zleceniobiorca nagrał dwóch palantów z FBI którzy nadawali mu tą robotę... No i nie udało się w porę zatrzymać emisji filmu z nagraniem na CNN...

Najnowsze wpisy