Forum Forum finansoweInne

Polacy coraz więcej płacą kartami

Polacy coraz więcej płacą kartami

Money.pl / 2009-06-05 13:53
Komentarze do wiadomości: Polacy coraz więcej płacą kartami.
Wyświetlaj:
fasdfdsefd / 89.25.159.* / 2009-06-06 14:14
SPRAWDZ WARTO
http://change.menelgame.pl/change_please/1078458/
stasiu stasio2 / 83.18.138.* / 2009-06-05 13:53
Mnie okradli bankomatem PKO wtedy jeszcze bez kamery i bank mnie olał.1000pln poszło w błoto ale pamiętam o tym i się kiedyś zemszczę na PKO luzik .
Jedno jest pewne-te plastiki to nic pewnego bo to tylko 4 cyfrowy pin i pasek a skanerki montują oj montują i nakładki na klawisze cieniutkie też montują i zawsze jakiś kozioł się trafi a potem beczy buuuuu beeeeee beeeeee.
Osobiście tego nie polecam
Pan Jogo / 198.12.16.* / 2009-06-09 14:04
Czy Pan sie dobrze czuje? Karty platnicze w tranzakcji kupna-sprzedazy to najwygodniejszy srodek platniczy. Owszem jest ryzyko ze ktos uzyje nakladki badz skanera kard przy slocie, ale bankomaty sa tak skonstruowane ze kazdy przecietny czlowiek zorientuje sie ze bankomat nie wyglada tak jak powienien. Czy jezeli zostanie Pan okradziony kolo ratusza i radni nie oddadza Panu pieniedzy czy to oznacza ze bedzie sie pan mscil na wladzach miasta. Wspolczuje ze zostal Pan okradziony ale wladze ani pracwonicy banku nie maja z tym nic wpsolnego. Ja osobiscie zachecam do wykonywania transakcji kartami platniczymi, prafrazujac mojego sznowanego kolege mniej pieniedzy przy sercu wiecej serca dla innych.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: