Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy w USA już głosują w wyborach prezydenckich

Polacy w USA już głosują w wyborach prezydenckich

Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.199.* / 2010-06-20 15:32
Pozdrawiam Polonusów; to piękne, że mimo rozłąki, mimo utrudnień, zachowujecie troskę o Ojczyznę. Wiem, że Polska w potrzebie może na was liczyć - kto wie co jeszcze nas czeka pod rządami monopartii "miłości" - wraca totalitaryzm... Ogólnie nie jest dobrze; w Rosji zamordowano naszego Prezydenta z elitą kraju, a w odpowiedzi premier Tusk złożył Putinowi hołd wasalny.
Wierzę jednak, że z Wszą pomocą Drodzy Rodacy, skoro daliśmy radę Spawaczowi, to damy radę Tuskowi i jego P.O. PZPR
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam :-)
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-06-19 16:47
Osoby żyjące na stałe zagranicą NIE POWINNI MIEĆ PRAWA GŁOSOWANIA!!! Dlaczego to niby osoby, które nie mieszkają w Polsce, które nic nie mają wspólnego z codziennymi problemami i życiem, głosują i decydują o kraju w którym nawet nie żyją??!! Dlaczego oni mają decydować jak ja w istocie mam żyć.Ponieważ w pewnym stopniu to oni właśnie decydują o sprawach, które ich w dużej mierze nie dotyczą, poza tym, że mają polski paszport. W większości to tylko szkodzą Polsce, ponieważ o wszystkim nie mają pojęcia i wybierają bez głowy. Powinno im się zakazać możliwości głosowania bo decydują o rzeczach bardzo ważnych, a i tak nie mieszkają w kraju. Oni jedynie szkodzą Polsce!!!

Najnowsze wpisy