Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy zadowoleni ze swojej sytuacji materialnej

Polacy zadowoleni ze swojej sytuacji materialnej

Wyświetlaj:
JANOSIK 1 / 80.55.218.* / 2007-03-09 18:39
BZDURY URZEDNICZE OPISYWANE ------ŚLEPOTA , BRAK BIEKTYWOIZMU
biedny POLAK / 80.55.218.* / 2007-03-08 20:56
a nie uczciwy obywatel
msmaxxis / 2007-03-07 21:22 / Bywalec forum
Do reszty postow:
bez agresji, czytajcie dokladnie artykul, mowa w nim o sytuacji materialnej, a nie o rzadzie i obecnej wladzy...
Skoro bezrobocie spadlo z ponad 20 do 15 (nie wazne dlaczego) i wyjezdzajacy sla kase, to oczywistym jest ze finansowo sytuacja rodzin musi sie poprawic. Nie doszukujcie sie demagogii.
NIEZADOWOLONY / 80.55.218.* / 2007-03-07 19:15
DOPISUJCIE KTO NIEZADOWOLONY
Zbulwersowany / 83.22.180.* / 2007-03-07 21:10
Ja!Zbulwersowany...juz pisałem i dalej nie moge w to uwierzyć że takie kłamstwa wypisują!Jasne radni,burmistrzowie,prezesi etc. moga takie coś gadać...Ale nie zwykły,szary obywatel...KPINY!!!
szarość / 83.24.180.* / 2007-03-08 18:00
a zwykły, szary,ograniczony, bez konkretnego zawodu, często pijaczek, zbulwersowany, najczęściej prosto ze wsi, bez jakiejkolwiek kultury - no czysta kpina z obywatela
mś / 217.113.225.* / 2007-03-07 18:46
Zadowoleni są ci, którzy nie posiadając obowiązków odbierają beszczele wynagrodzenie. Jak również ci, którzy spotkali na swojej drodze zawodowej, mądrego pracodawcę i są wynagradzani uczciwe, mimo 12-go i nawet więcej, czasu pracy. Są doceniani i nagradzani za korzystnie wypełniane obowiązki. Reszta zaś, chyba nie ma z czego się cieszyć ! Wyłudzanie odgórne pieniędzy - coś za coś, podnoszenie kosztów pracowniczych odstraszających pracodawcę ( sektor prywwtny i samorządowy ), szybka chęć wzbogacenia się właściciela, pośrednika lub tzw. społeczników, którzy uzyskali mandat wyborczy na zasiadanie w radach ( co szczebel wyżej, to większe pieniądze ). A jak mawia się od wieków "apetyt rośnie w miarę jedzenia", tak też reszta musi znosić niewolnicze czasy w XXI wieku. Mam wrażenie, iż czas już zatrzymał się w XX w., a teraz postępuje w odwrotnym kierunku. Jeśli chodzi o wszelkie wartości etyczne. Uwsteczniamy się. Ciekawa jestem kiedy nadejdzie kolejne Odrodzenie, czy planeta Ziemia jeszcze będzie istnieć ? Nie mam nadziei na nic, co wiąże się z godnością, uczciwością i wartościami, które dotyczą naród i rządzących.
Proszę, pomimo posiadania pracy, nie twierdzić, że jestem zadowolona. To brednie.
msmaxxis / 2007-03-07 21:14 / Bywalec forum
Jednak sa jakies pozytywne aspekty w naszym nieuczciwym, niegodnym, pozbawionym wrtosci kraju? Chociazby ostatnia decyzja TK dot. zasilkow.
Wiem, wyjatek potwierdza jedynie regule, ale trzeba byc optymista. Trzeba chciec cos zmienic pomimo takiej, a nie innej wladzy i jak widac zwyklym Polakom to sie jednak udaje. Pozdrawiam jako jeden z zadowolonych :)
mś / 217.113.225.* / 2007-03-08 17:54
Czy uważa Pan, że siedzę w miejscu ? Myli się Pan. Jestem osobą, która nie umie siedzieć w miejscu i nic nie robić. Skoro zobowiązuję się do czegoś, staram się wykonać to starannie. Najistotniejsze jest to, że ja bardzo lubię swoją pracę. Wiąże się z pracą przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą. Jest to samorządowa instytucja kultury. Może skróci to podawanie argumentów, które pozwoliłyby panu zrozumieć sytuację i uczucia związane z walką z wiatrakami. Szanowny panie = naszą pracę oceniają rolnicy, to oni decydują, co i w jakim kształcie ma instytucja funkcjonować. Czy wie pan o czym mówię ? Oni nie znają formy prawnej- co to jest instytucja? Z czym to się je, ale wiedzą jaką kwotą mamy dysponować. Podważąją kompetencje organu wykonawczego, ba RIO to ze mną będą się liczyć. Jestem do roboty, a nie decydowania i mam siedzieć cicho. Jaki by miał pan stosunek wobec takiego podejścia tzw. społeczników-skoro musiałby pan na co dzień użerać się z nimi. ?
saul / 2007-03-07 16:36 / portfel / Pan Owca
No coraz ciekawsze (i oderwane o rzeczywistości) teorie.
Zbulwersowany / 83.22.245.* / 2007-03-07 16:25
Chyba wrtualnie!Jak mozna pisac takie glupoty???!!! żyje sie lepiej?No prosze,prosze...Jakby wierzyć w to wszystko co pisza w gazetach,że bezrobocie spada,ze pensje rosną,a gospodarka polska tak sie dynamicznie rozwija że tylko Japonia może byc lepsza od nas w tym roku moze USA to chyba bylby to szczyt naiwności.NO k..wa r..ierdoli mnie!!! Taka sama propaganda jak za PRL! Z samej mojej ulicy i sąsiednich ulic do Irlandii uciekło kilka osób,kuzyni,sąsiedzi pracują a to w Holandii,Anglii czy Niemczech.I nie mam znajomego,ktory nie mysli o przynajmniej krótkim wyjezie żeby podreperowac swoj budżet,zrobić remont,zarobic na prawo jazdy itp.Sam wyjeżdzam na początku kwietnia do Belgii,byłem już w zeszlym roku,bo tutaj nie zarobię na studia,nic nie odłożę na przyszłe życie.A ktoś k..wa pisze że,,Polacy są zadowoleni''...
maniuś / 83.27.122.* / 2007-03-07 16:50
No,anakich statystyk i propagandy można się spodziewać po wychowankach z PRL-u.Przecież to ten sam beton i twardogłowi.Jakie społeczeństwo taki rząd.
bt / 83.21.161.* / 2007-03-07 16:04
Najbardziej zadowoleni są ci w Wlk.Brytanii , Irlandii , Hiszpanii itp.
zadowolony :-) / 83.12.60.* / 2007-03-07 13:48
Muszą byc bardzo zadowoleni skoro wyjeżdzają pracowac zagranicą :-)
lciesiel / 2007-03-07 14:59 / Bywalec forum
Właśnie dlatego się poprawiło, że ślą kasę z Londynu!

Najnowsze wpisy