Forum Forum finansoweBanki

Polbank znow ..

Polbank znow ..

wiesiu / 2007-11-27 13:22
A ja mam pytanie którego nie doczytalem sie na forum mimo liczych postow.

A mianowicie mam zamiar otworzyc dwa rachunki w Polbanku oszczednosciowy i gotowkowy. W moim rozumieniu sa to dwa zupelnie inne rachunki o roznych numerach konta czyz nie ?? Ale do czego zmierzam. Bo interesuja mnie glownie przelewy zewnetrzne przez internet, jak wiadomo z konta oszczednosciowego placi sie za ta tranzakcje 4 zl, a z gotowkowego nic. Czy mozna w takim ukladzie przelac pieniadze z rachunku oszczednosciowego na gotowkowy, a nastepnie z gotowkowego dokonac przelewow zewnetrznych bez ponoszenia kosztow ??

Za pomoc z gory dzieki !!
Wyświetlaj:
gabi251 / 85.221.206.* / 2009-03-04 23:12
Witam serdecznie,
Czy mozecie mi powiedzieć na czym tak naprawde polega praca doradcy klienta idnywidualnego?w jaki sposób ma on pozyskac klientów aby sprzedac im kredyt hipoteczny, lokaty itp.z gazet?od znajmomych?
joj / 213.76.158.* / 2007-12-11 17:22
Tak, ale samo korzystanie przez net to nie lada wyzwanie dla nerwów... Przejście do następnej strony ok. 2-3 minut (łącze 2 Mb), a są i takie, jak np. przy próbie anulowania przelewu gdzie trwa to 6-7 minut.
Zresztą przy anulowaniu można zobaczyć ciekawostki typu: anulujesz przelew (o ile znajdziesz gdzie) i po 6-minutowym oczekiwaniu wchodzisz na następną stronę gdzie widzisz.... "anuluj" i "odrzuć". Teraz rzuć monetą który wybór będzie właściwy :D jak ci sie uda dokonać właściwego wyboru to trafiasz po następnych 6 minutach na następną stronę, gdzie widzisz "potwierdź". Naciskasz i... żądanie odrzucone :D
Zresztą o szybkości przekonasz się podczas zakładania rachunku gdy pracownik buja sie na krześle oczekując na wykonanie żądania, po czym dane wprowadza ponownie, bo "coś dziś rozłącza".
Ale czego oczekiwać po banku który chce szybko sie dorobić mało inwestując w coś tak dziwnego jak łącza. Pewnie Grecy uważają, że u nas prąd donosi się w wiaderkach.
Jak masz dużo czasu i cierpliwości to "polecam"
wwuu1 / 79.186.232.* / 2007-11-27 22:04
Tak, mozna.
Co wiecej - mozesz takze ustanowic sobie sweepy - automatyczne przelewy miedzy oszczedzajacym i ROR. Podczas nocnego przetwarzania twoje saldo na ROR bedzie regulowane do okreslonej przez ciebie wysokosci (np ustawiles, ze chcesz miec 1000 na ror, a wplynelo ci 1500 - wieczorem 500 idzie na R.O.; i odwrotnie - masz na RO srodki, a w ciagu dnia wybrales gotowke z RORu i zostalo Ci 700 - 300 z R.O. uzupelniaja ci saldo).
A to wszystko bezplatnie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: