Polbank???

Oszukana / 91.193.187.* / 2007-08-28 17:50
Obiecują cuda!!! Wniosek kredytowy miał być rozpatrzony do 2 tygodni. Po trzech tygodniach i po awanturze zaczęły się schody. Zatrudnieni w tutejszej placówce ludzie są kompletnie niekompetentni i odsyłają klientów do Warszawy, a "Warszawka" robi "z igły widły"
Lepiej omijajcie ich z daleka. Szkoda zdrowia.
Wyświetlaj:
reba / 82.115.76.* / 2008-08-29 08:22
ja równiez zle byłam obsłużona przez tą panią blondynkę,bardzo niemiła,ludzi traktuje jak smieci,wyszłam i wiecej tam nie pójdę
kima / 89.17.224.* / 2007-08-29 13:18
JA TEż MIAłAM Z NIMI BARDZO NIEPRZYJEMNE PRZEJśCIA , A PRZEDE WSZYSTKIM MAM ZASTRZEżENIA DO NIE KOMPETENTNEJ OBSłUGI ( W TARNOWIE !!!! )SIEDZI TAM MłODA SIKSA I NIE DOść żE NIE BARDZO JEST ZAINTERESOWANA TYM CO MóWIłAM TO JESZCZE Z WIELKą łASKą PODAWAłA BłEDNE JAK SIę PóźNIEJ OKAZAłO INFORMACJE - DZWONIłAM NA INFOLINIę I PRZEZ TEL. PRZEDSTAWIONO MI ZUPEłNIE INNą OFERTę .
WIęC POL BANK TRZYMAć TAK DALEJ - SZYBKO UPADNIECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I ZWOLNIJCIE Tą NIEDOUCZONą,, BLąDI '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosiula70 / 2007-11-19 08:38
witam na temat bolbanku niedobrze mi sie robi chciałam wpłacić do kasy pieniążki na konto ponieważ było dużo ludzi pracownica siksa jedna kazała mi wpłacić do bankomatu i bummmmmmmmmmmmmmm ani pieniędzy ani potwierdzenia bankomat zeżarł mi wszystkie pieniądze poszłam do pracownicy polbanku a ta proszę złożyć reklamacje i czekach 14 dni proszę ja żeby było to szybciej bo to są moje środki a a no a co mnie to obchodzi i nie zostawiliśmy Pani sama z tym kłopotem do dnia dzisiejszego ani pieniędzy ani kontaktu SZAJS NIE BANK

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: