Forum Forum finansoweKredyty

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

MAREK 123 / 89.17.224.* / 2007-08-24 13:34
LUDZIE UWAżAJCIE NA ,,NIBY BANK'' AIGO, JEST TO JAKAś PODEJRZANA INSTYTUCJA FINANSOWA, A W CZYM RZECZ; A MIANOWICIE MIAłEM POżYCZKę GOTóWKOWą W AIGO , SPłACAłEM REGULARNIE W KASIE ODZIAłU ( I NAWET NIE WSPOMNę Iż TRZEBA BYłO PłACIć 2 PLN W KASIE ZA WPłATę RATY O CZYM NIE RACZYłA POINFORMOWAć MNIE PRZEMIłA DORADCZYNI KIEDY BRAłEM POżYCZKę, PRZESTAłA BYć TAK MIłA KIEDY POPROSIłEM O WYJAśNIENIE TE SYTUACJI PODCZAS WPłATY PIERWSZEJ RATY ) .
ALE W CZYM RZECZ, PODCZAS TRWANIA SPłATY OTRZYMYWAłEM NADER NACHALNE TELEFONY Iż JAKO STAłY KLIENT TEJ INSTYTUCJI MOGę SOBIE DOBRAć JAKąś KWOTę BEZ DONOSZENIA ZAśWIADCZENIA. ZBLIżAłY SIę WAKACJE WIęC POSTANOWIłEM SKOżYSTAć. I JAKIEż BYłO MOJE ZASKOCZENIE KIEDY ,,PRZEMIłA ''DORADCZYNI DOłACZYłA MI DO POPRZEDNIEJ POżYCZKI NOWą KWOTę I MIAłEM JEDNą WSPóLNą RATę . NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAWAłO MI śIE TO PRZYZWIOTYM ROZWIąZANIEM, ALE PECH CHCIAł żE MOJA SIOSTRA JEST BANKOWCEM I KIEDY PRZEJRZAłA UMOWę TO SIę ZA GłOWę CHWYCIłA. NIE DOść żE WSZYSTKIE KOSZTY (CZYLI ;%,PROWIZJę I UBEZPIECZENIE )ZAPłACIłEM PODWóJNIE, CZYLI OD KWOTY KTóRA MI ZOSTAłA, A ZAZNACZAM żE TE KOSZTY RAZ PłACIłEM PODCZAS BRANIA PO RAZ PIERWSZY POżYCZKę (I KTóREJ JUż CZEść SPłACIłEM) TO I OD KWOTY DOBRANEJ-SZOOOOOK !!!!!!!CZYLI DWA RAZY ZAPłACIłEM KOSZTY OD PIERWSZEJ POżYCZKI ....LUDZIE CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ?????
A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO, TYDZIEń OD MOJEGO ,,DOBRANIA'' PRZYSZłA MI DO DOMU KARTA KREDYTOWA - SKąD , JAK , PO CO ??? PRóBOWAłEM SIę DOWIEDZIEć NA INFOLINI CO SIę DZIEJE I OTRZYMAłEM INFORMACJE Iż BęDąC W PLACóWCE ZGODZIłAM SIę NA KARTę KREDYTOWą I PODPISAłEM UMOWę !!!!!????? CHOLERA NIE POSZEDłEM DO TEJ PRZEKLęTEJ PLACóWKI PO KARTę , NAWET NIKT NIE WSPOMNIAł O KARCIE KIEDY TAM BYłEM. NO I OCZYWIśCIE ZA JAKIś CZAS PRZYSZEDł RACHUNEK ZA KARTę KTóREJ WOGóLE NIE UżYWAłEM 12.95PLN, MYśLAłEM żE MNIE SZLAK TRAFI !!!!!!
Wyświetlaj:
cammas / 178.56.207.* / 2011-12-12 23:25
Siostra bankowiec, a Ty nie skonsultowałeś się z nią przed wzięciem pożyczki? Sam jesteś sobie winien.
BANKOWIEC4875 / 83.27.21.* / 2012-02-01 16:16
NIE MA NIC ZA DARMO,DLATEGO TE POŻYCZKI SĄ TAK ŁATWO DOSTĘPNE-TO LOGICZNE I NIE TRZEBA BYĆ BANKOWCEM. JA CZĘSTO Z NICH KORZYSTAM I WIEM, ŻE JEŚLI POTRZEBA KWOTĘ WIĘKSZĄ NIŻ 1000ZŁ TO LEPIEJ IŚĆ DO "NORMALNEGO" BANKU. A JEŚLI CHODZI O DORADCZYNIE TO WYSTARCZY O WSZYSTKO WYPYTAĆ I ODPOWIEDZĄ NA KAŻDE PYTANIE(MI PANI ODRADZIŁA ŁĄCZENIE KREDYTÓW). A I PISZE SIĘ "SZLAG" ANIE "SZLAK" DO TEGO NIE TRZEBA BYĆ POLONISTĄ.
obserwator2 / 79.187.109.* / 2011-04-07 17:28
te banki jak sie nie zapłaci w terminie to dzwoniom jak gupcy jakby nie poczekali na spłate
tadi / 77.114.170.* / 2010-11-08 18:21
czlowieku!!!kapitalizm utrzymuje sie z takich jak ty.zanim cokolwiek zrobisz to dwa razy pomysl.w innych bankach to co?inaczej?
mroweczkka / 194.63.129.* / 2010-11-04 13:06
Bank beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spłaciłam kredyt w całości ostatnie 3 raty z odsetkami poniewaz potrzebowałam zaswiadczenie o spłacie do kredytu hipotecznego ale przez pomyłke zrobiłam przelew 2razy wiec udałam sie do banku po MOJE pieniążki i zaświadczenie dostałam ale pieniędzy nie, dostane do 7 dni....!!! nie rozumie tego, to moje pieniadze a bank bedzie z nich korzystał 7dni! Jak tak można!!!!!
misiek_pomorze / 94.42.62.* / 2010-07-24 07:49
pracuje w jednej z sieci handlowych i napisze Wam jedna rzecz: przychodzi klient, wypisuje w banku X kredyt - odmowa, wypisuje w banku Y odmowa - wypisuje w AIG - zgoda.
ten bank w ogóle nie patrzy na BIK. daje kredyty klientom według swojego, dziwnego widzimisię. nie pisałbym tego, ale ostatnio ktoś z mojej rodziny również tam poszedł i dostał pożyczkę gotówkowa. włosy mi zdębiały, bo ta osoba ma negatywna historie w BIKu za niespłacanie kredytu w innym banku.
nie zapominajmy również o koszcie, bo z tymi wszystkimi 'obowiązkowymi' ubezpieczeniami przepłaciła nieźle. ale jakie ryzyko, taka cena kredytu.
sam miałem kiedyś dziwną sytuację w tym banku, bo zapragnąłem karty kredytowej, a w AIG dawali ją za darmo. dzwonie na infolinię... no, karty pan dostać nie może , ale pożyczkę gotówkowa, to na oświadczenie. ja chce piernik, ta mi oferuje wiatrak. poszedłem do pekao sa i wyszedłem z umowa o kartę kredytowa w ręku. zapomniałem o tym, ale przypomniałem sobie o tym banczku w kontekście udzielenia kredytu osobie, która go dostać nie powinna.
difoododo / 109.243.139.* / 2010-07-23 09:46
oceń ten bank:


http://ocena-kredytu.blogspot.com/
ta zła / 79.186.89.* / 2010-04-27 22:11
FASCYNUJĄCE ... OJJJJJJ COŚ STRASZNEGO WIDAĆ TWOJE WYKSZTAŁCENIE NIE POZWALA CI POSZUKAĆ LEPSZEJ PRACY ABYS NIE MÓGL KORZYSTAĆ Z USŁUG BANKÓW ...A CO DO TWOJEJ SIOSTRY POSIADA TAKĄ SAMĄ WIEDZE JAK TY ... A PROPO OSOBY KTÓRA SKŁADA KONDOLENCJE KLIENTOM RÓŻNYCH BANKÓW GDYBY NIE TE BANKI LUDZIE OKRADALIBY SIĘ NAWAZJEM I NAPEWNO TY TEZ BYŚ BYŁ W TAKIEJ SYTUACJI...
niki105 / 83.28.85.* / 2010-05-21 11:24
a co lepsza praca ma do naciągania? to że ktoś ma lepszą pracę to nie znaczy że ma ochotę dawać się naciągać. i co to znaczy lepsza praca? a jeśli już o takiej mówisz to jaka jest zależność między lepsza pracą a wykształceniem? dotyczy to tylko nielicznych zawodów takich jak lekarz , aktor, adwokat, informatyk itd. a reszta to nieważne może być po administracji, filozofii, psychologii itd. to raczej kwestia tego czy ktoś ci załatwi posadkę która nie ma znaczenia kto przejmie przed tobą czy po tobie bo i tak nic nie trzeba umieć. myślę że pracujesz w aigo i wypisujesz te głupoty. w tym banku rzeczywiści naciągają z podwónja prowizja od tej samej kwoty przy tzw. dobieraniu.
czytaj umowy / 82.143.170.* / 2010-04-27 18:34
skoro karta z AIG dotarła a potem przyszedł rachunek za nią to chłopie musiałeś ją sam aktywować, a umowy są po to by je czytać... a nie patrzeć w ''oczy'' pięknej Pani przy biurku ... i dziwne jest to, że tylko osoby które muszą coś zapłacić (za swoją beztroskość) to tylko one narzekają
bez mydła! / 94.42.51.* / 2010-03-14 12:27
przede wszystkim chcialabym zlozyc szczere kondolencje wszystkim klientom takich bankow, jak: Aig, Cetelem - Sygma Banque, Dominet - Fortis Bank, euro bank, Getin babnk, GE - Bph, Lukas, Santander, Żagiel.
jezeli nie jestescie osobami przekredytowanymi, to kazdy normalny bank da Wam kredyt (normalny - czytaj: gdzie odsetki sa na poziomie do 17% i bank nie wymusza na kliencie wziecia jakiegokolwiek ubezpieczenia). wowczas nie ma mowy o wciskaniu kart kredytowych, potem niesplacaniu w terminie, duzych kar za opoznienia, itp.
skoro jednak musicie korzystac z kredytow i tylko takie syfy, jak eurobank daja wam kredyty, to cos na rzeczy jest.
nalezy dbac o swoja opinie i placic w terminie, wowczas wiekszosc problemow, o ktorych tutaj mowa, by nie istnialo. pisze, wiekszosc, bo banki to typowe hieny i niedlugo dla kredytu mlode paniusie z tipsami do kolan, beda klientom kukurydze op****alac!
a prawo niestety chroni tylko banki, a nie klientow.
dajecie sie wiec walic totalnie w d**e, i to bez mydła!
wikipat / 79.163.244.* / 2010-03-14 11:11
Bardzo ważna rzecz, każdą umowę trzeba dokładnie przeczytać!!! A mogę głową zaręczyć, że Twoja siostra również naciąga klientów w ten sposób!!! Mogłeś u niej w banku wziąć kredyt, skoro aż tak dobrze się zna.
Ja miałam kredyt gotówkowy i również dzwonili, tylko za każdym razem zamiast się rzucać na dodatkowe pieniądze, to najpierw pytałam ile wyniosą odsetki i dodatkowe koszta, jak i również w między czasie dokładnie przeliczałam. Dlatego nie mam żadnych ale do tego banku!!!
Poza tym warto wpłacać pieniądze przez internet, dzięki temu nie poniesiesz kosztów za przesyłkę.
Gelner Jacek / 89.78.120.* / 2010-02-26 21:55
Tez jestem okradany przez AIG.Wmawiają mi,że mam do zapłacenia jeszcze 100% z pozyczki ,którą już prawie w całości spłaciłem.-To tylko "POLSKA"............
kazistaw.. / 89.79.24.* / 2010-02-25 20:33
A ja zdecydowanie polecam. Mieliśmy kiedyś tam pożyczkę, spłaciliśmy przed czasem i po 2 tygodniach bez żadnego upominania się, mieliśmy zwrot nadpłaconych odsetek. Bardzo często z żoną korzystamy z pożyczek, kredytów i prawie nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z bankami... może poza jednym"elektrycznym";)
piotrek85 / 176.98.119.* / 2012-07-20 01:01
Elektrycznym powiadasz?
krzysiek87 / 84.170.142.* / 2010-04-06 13:28
dzial reklamy i PR działa :/

Podam przykład jaki dotknął jedne z członka mojej rodziny:
oficjalna rzeczywista stopa oprocentowania miała wynieść 20%

kredyt wzięto na kwotę 20 tys. zł.
po przedterminowym wpłaceniu 90% kredytu całkowity koszt kredytu ma być równy UWAGA - 33 tys zł (w tym ponoć 3tys ubezpieczenia mają zwrócić) - czyli prawdziwą stopą oprocentowania wynosi 50% !!!!!!

Do zobaczenia w UOKiKu !!!
sety / 79.186.120.* / 2010-03-02 00:26
buhahaha jakie odsetki zwracają ,spłaciłem kredyt wzięty na 3 lata w ciągu roku z nadpłatą 450 zł po 2 tygodniach dostałem zwrot 320 i drugi miesiąc czekam na zwrot ubezpieczenia -kpina - nigdy więcej mnie nie naciągną
yeronimo / 88.156.109.* / 2010-02-03 19:47
a ty w ogóle jesteś poczytalny, bo wynika z tego że w ogóle nie wiesz co robisz?
Skoro dobrałeś to znaczy że pewnie dali ci nową rate, wiec pewnie na chłopski rozum kwote pozostałą dołączyli do nowej i stąd koszty ale i inna pewnie rata, może sie myle ale tak chyba to powinno wyglądać.
eveli77 / 77.254.193.* / 2010-01-25 19:03
Spłacam raty za meble w AIG i muszę przyznać, że nie mogę złego słowa powiedzieć pierwsze cztery raty spłaciłam naraz przy ósmej miałam problem bo nie wyrobiłam się z kasą i zapłaciłam miesiąc później i o dziwo bez żadnych dodatkowych odsetek, poza tym moi rodzice mieli tam kredyt na 12000 ale tato zostal zarażony gronkowcem i zmarł zarabiał dobrze ale kredyt wzieła mama bo renciści mieli niższe oprocentowanie po smierci taty została z 600 zl. renty i przestala spłacać, przyjechał do niej windykator i zaproponował aneks do umowy dzieki temu zamiast 550 zł raty spłaca 50 zł mesiecznie tylko na dłuższy okres kredytowania,więc moim zdaniem jest mało banków tak dbających o klienta. A swoją drogą to klienci zawalają bo chcą na siłe kase i nie czytają umów. pozdrawiam.
jjjjjjjjjjaaaaaaaaaaarrrrrrrr / 77.253.134.* / 2009-12-15 23:58
To Oszuści spłaciłem kredyt w aigo po 4 miesiącach dostałem informacje że mam jeszcze kredyt w aigo który dobrałem do tego spłaconego poczym podano mi nr . umowy kredytu dobranego i że ten kredyt dobrany mam raty zapłacone do września 2010 nigdy nie dobierałem kredytu i nie posiadam takiego nr. umowy po wizycie w aigo pani stwierdziła że to nowy nr. nadany na spłacony kredyt ponieważ jak się dobiera to zamykają poprzednią umowe i jest nowa na dobrany kredyt po przeliczeniu z panią w banku dowodów wpłat wyszło że jest to nie możliwe żebym miał kredyt dobrany opłacony do 2010 roku poprosiłem o wgląd do umowy kredytu który żekomo dobierałem jednak pani nie mogłami pokazać tej umowy ponieważ jej nie ma i bank niewie skąd to sie wzieło dostałem tel. do głównej siedziby banku po skontaktowaniu się znimi dowiedziałem się że taka umowa istnieje bo mają ją w systemie ale gdy poprosiłem o tą umowe to mi odmówiono bo mam się udać do oddziału banku i tam mi pokażą pani w oddziale twierdzi że nie wie co się dzieje bo takiej umowy nie ma mało tego w systemie jest że raty są opłacone do września 2010 a całkowita spłata jest w listopadzie 2011 a kwota do spłacenia to 1130zł nie rozumiem tego banku myśle że jakiś pracownik tego banku wzioł sobie kredyt na moje konto nigdy nie dobierałem kredytu i nic u nich nie podpisywałem tam pracują oszuści
SeAaft / 79.191.63.* / 2013-07-12 12:03
AIGOO TO PO KOREANSKU '' O MOJ BOZE'' ...
do początku nowsze
1 2 3 4 5

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: