Forum Forum finansoweKredyty

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

MAREK 123 / 89.17.224.* / 2007-08-24 13:34
LUDZIE UWAżAJCIE NA ,,NIBY BANK'' AIGO, JEST TO JAKAś PODEJRZANA INSTYTUCJA FINANSOWA, A W CZYM RZECZ; A MIANOWICIE MIAłEM POżYCZKę GOTóWKOWą W AIGO , SPłACAłEM REGULARNIE W KASIE ODZIAłU ( I NAWET NIE WSPOMNę Iż TRZEBA BYłO PłACIć 2 PLN W KASIE ZA WPłATę RATY O CZYM NIE RACZYłA POINFORMOWAć MNIE PRZEMIłA DORADCZYNI KIEDY BRAłEM POżYCZKę, PRZESTAłA BYć TAK MIłA KIEDY POPROSIłEM O WYJAśNIENIE TE SYTUACJI PODCZAS WPłATY PIERWSZEJ RATY ) .
ALE W CZYM RZECZ, PODCZAS TRWANIA SPłATY OTRZYMYWAłEM NADER NACHALNE TELEFONY Iż JAKO STAłY KLIENT TEJ INSTYTUCJI MOGę SOBIE DOBRAć JAKąś KWOTę BEZ DONOSZENIA ZAśWIADCZENIA. ZBLIżAłY SIę WAKACJE WIęC POSTANOWIłEM SKOżYSTAć. I JAKIEż BYłO MOJE ZASKOCZENIE KIEDY ,,PRZEMIłA ''DORADCZYNI DOłACZYłA MI DO POPRZEDNIEJ POżYCZKI NOWą KWOTę I MIAłEM JEDNą WSPóLNą RATę . NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAWAłO MI śIE TO PRZYZWIOTYM ROZWIąZANIEM, ALE PECH CHCIAł żE MOJA SIOSTRA JEST BANKOWCEM I KIEDY PRZEJRZAłA UMOWę TO SIę ZA GłOWę CHWYCIłA. NIE DOść żE WSZYSTKIE KOSZTY (CZYLI ;%,PROWIZJę I UBEZPIECZENIE )ZAPłACIłEM PODWóJNIE, CZYLI OD KWOTY KTóRA MI ZOSTAłA, A ZAZNACZAM żE TE KOSZTY RAZ PłACIłEM PODCZAS BRANIA PO RAZ PIERWSZY POżYCZKę (I KTóREJ JUż CZEść SPłACIłEM) TO I OD KWOTY DOBRANEJ-SZOOOOOK !!!!!!!CZYLI DWA RAZY ZAPłACIłEM KOSZTY OD PIERWSZEJ POżYCZKI ....LUDZIE CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ?????
A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO, TYDZIEń OD MOJEGO ,,DOBRANIA'' PRZYSZłA MI DO DOMU KARTA KREDYTOWA - SKąD , JAK , PO CO ??? PRóBOWAłEM SIę DOWIEDZIEć NA INFOLINI CO SIę DZIEJE I OTRZYMAłEM INFORMACJE Iż BęDąC W PLACóWCE ZGODZIłAM SIę NA KARTę KREDYTOWą I PODPISAłEM UMOWę !!!!!????? CHOLERA NIE POSZEDłEM DO TEJ PRZEKLęTEJ PLACóWKI PO KARTę , NAWET NIKT NIE WSPOMNIAł O KARCIE KIEDY TAM BYłEM. NO I OCZYWIśCIE ZA JAKIś CZAS PRZYSZEDł RACHUNEK ZA KARTę KTóREJ WOGóLE NIE UżYWAłEM 12.95PLN, MYśLAłEM żE MNIE SZLAK TRAFI !!!!!!
Wyświetlaj:
GRUDZIĄdz / 89.238.6.* / 2008-09-29 21:19
właśnie kończę spłacać 1 kredyt i zacznę spłacać 2. Bez zaświadczeń, bez kłopotów. Czytając te posty można dojść do wniosku że kłopoty mają tylko "cwaniaczki" i "matoły". Kolega też ma już 3 kredyt i spoko jest. AIGo mogę śmiało polecić!!!
markoz / 83.21.207.* / 2008-09-10 07:36
a co to jest AIGO? nie znam takiego banku
kubus-Puchatek / 217.98.99.* / 2008-09-29 08:31
Aigo to jest przyjacielu jakis tam pseudo bank,ktory teraz jest w takiej kondycji jak moj pradziadek na trzy dni przed smiercia
Micha.whatever / 80.55.48.* / 2008-10-14 15:39
to dobrze, jak w złej kondycji, to moze padnie i nie będziesz musiał spłacać :)
Ahmed / 83.14.194.* / 2008-08-29 18:51
שנה היהיברו עברית. הם ידעו לקרוא עברית ולהתפלל בעברית, הם הAIGO BANKבינו את התנ''ך, אבל ל עברית של יוםיום
היהודים לא רצו לחזור אל העברית. הם אמרו שהעברית היא שפ AIGOה קודש, ולכן AIGOאסור לדבר עברית, מותר רק להיתפלל בעברית. הרבה אנשים אמרו, שבן יהודה משוגע. ה AIGOעברית היא שפה מתה, אין בעברית מספיק מילים ואין עברי SYF ת של יוםיום
אבל אליעזר בן יהודה דיבר תמיד עברית, גם ברחוב, גם עם חברים וגם בבית עם האישה והילדים. הוא חיפש מורים לעברית בכל הארץ ומצא כמה 'משוגעים'. הם לימדו עברית DZIADOSTWO בבתי ספר, ודיברו בשיעורים רק ות של בן יהודה. ZŁODZIEJE למשל עיתון, אופנה, משרד, גלידה ועוד
Gzubi / 87.207.201.* / 2008-08-20 18:02
Mam pytanie wziąłem kredyt w AIGO właśnie i jakie było moje zdziwienie jak dowiedziałem się, że za ubezpieczenie kredytu w wysokości 7000 naliczono mi 1000 zł ubezpieczenia, które nie zostanie mi oddane nawet po szybszej spłacie zadłużenia.
O co w tym chodzi ? Chyba ze trafiłem na kompetentną pracownice i nie potrafiła mi wyjaśnić. W innych bankach ubezpieczenie jest przeliczane i przy szybszej wpłacie zwracane.
A może miał ktoś z nimi już do czynienia ? Czy przeliczają kredyt po wpłacie większej kwoty ??
Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
matiTczew / 91.94.151.* / 2008-11-17 18:39
też byłem w tej syt. nie przeliczają kredytu i nie zmiejszają jego kosztów przy wczesniejszej spłacie, . Na dodatek biorąc pożyczkę w AIG zapytałem co to za ubezpieczenie komunikacyjne(ulotka leżała na stole) kompetentny pracownik odpowiedział mi na pytanie, ok. ale podpisując umowę dostałem również aneks , który zawierał umowe zawarcia ubezpieczenia:) na co ja mówie ze niczego takiego nie chciałem ,. zrobiłem niewielką awanture, przyszedł kierownik oddziału , przeprosił mnie podarował mi ,,portfel,, hehhe a pracownika od tego czasu w oddziale juz nie widziałem
iem / 85.222.86.* / 2008-12-04 08:51
a ja wzięłam 5 000,spłaciłam po 4 miesiącach i zwrócili mi 1650,nawet się nie spodziewałam
n be / 80.54.27.* / 2008-08-20 18:28
1000 zł. ubezpieczenia???????????????????????????????
Czy oni są całkiem porąbani czy co?
Gzubi / 87.207.201.* / 2008-08-20 20:56
Wlaśnie nie wiem. Dziś byłem się pytać w banku i pani twierdzi, że ubezpieczenie jest bezzwrotne. Czy nie powinno być tak że ubezpieczenie się nalicza od kwoty ? A jak się spłaci wcześniej to się dostaje różnice ? Tak jest w każdym banku chyba ?
A jeszcze jedno jak nie będą chcieli oddać to można chyba podać pracownice do sądu o to że nie poinformowała o możliwości nie korzystania z ubezpieczenia ?
Pracownik AIGo / 193.22.252.* / 2008-10-02 16:05
ubezpieczenie jest zwracane - wystarczy napisać podanie o zwrot składek ubezpieczenia za niewykorzystany okres kredytowania i zanieść do placówki
grazynaws / 2008-11-08 08:48
czy składka ubezpieczenia za niewykorzystany okres kredytowania ulega przedawnieniu?
Alinka / 83.8.73.* / 2008-09-14 08:27
Ja tam na AIGO nie na rzekam,a wogule to ma sie 7 dni od odstąpienia umowy wiec w tych 7 dniach mozna oddać pieniadze ten kredyt gotówkowy do banku nie ponoszac zadnych kosztów innych....Jestem prawinikiem wiec wiem jaki sa prawa bankowosci...
gimnazjalista / 83.6.45.* / 2009-12-04 21:08
tak wogule jesteś prawnikiem hahaha
waderxxxx / 94.42.34.* / 2009-01-25 09:39
fujara jestes.... bez zadnych kosztow? klient ponosi oplate za przygotowanie wniosku. w umowie jest napisane, jaka kwote klient musi oddac, jak chce umiowe anulowac. nie jest to operacja darmowa. pomylili ci sie z karta, jak jej nie uzyjesz, to wtedy oplat nie ponosisz!
nowamariola / 2008-11-02 19:53
no to ci współczuje wiedzy jako prawnika ,bo jest 10 dni na rezygnacje z kredytu a nie 7 dni jak piszesz
pieszy / 78.154.93.* / 2008-09-16 19:27
nie 7 ,a 14 dni
nie 7 ,a 14 dni
kaczunia / 83.27.29.* / 2008-12-09 22:05
jesli juz to 7 dni!!!!!!!!!!!!!!1
ORTOGRAFIA / 80.54.27.* / 2008-09-15 08:11
Prawnikem jesteś? Coś mi się wierzyć nie chce,,w ogóle:" piszemy tak.
hehe / 193.22.252.* / 2008-08-21 17:49
podac pracownice do sadu...buhahaha....a umowe kto podpisał. podpisales wiec siedz cicho bo teraz to se mozesz. i wlasnei na takich ludkach jak ty sie zarabia.....bez odbioru
ka_milka / 89.229.18.* / 2008-08-16 07:52
JA mam pożyczke z aigo i nie narzekam.gosciu smieszny jestes najpierw czytaj umowy potem sie skarz.i rowniez mam karte i polecam kazdemu poniewaz osoby ktore maja problem z dostaniem pozyczki maja wieksze szanse wlasnie w aigo.aha i aigo nalezy do Banku _informacja dla nie douczonych AIG bank polska.a tak wogole kazdy bank ma inne zasady,i kazdy udziela kredytow inaczej.
Martencja!! / 77.253.150.* / 2008-09-01 16:32
Dokładnie tak. Trzeba czytać umowy to po pierwsze, nawet jak nie przeczytasz i podpiszesz to masz 14 dni roboczych na odstąpienie bez żadnych konsekwencji!! Ubezpieczenie zwracają w każdym momencie jeśli wcześniej spłacisz umowe (może pracownik był niedokształcony)..poza tym to do Marka 123 który zapoczątkował wątek i do innych przeciwników - nie musisz płacić rat w kasie możesz je wpłacać gdziekolwiek indziej np.przez internet - przelewy są za grosze i na nastepny dzien juz sa ksiegowane!! Poza tym skoro przyszedł Ci rachunek za karte tzn ze musiałes ja aktywowac telefonicznie po otrzymaniu - inaczej nie ma możliwości zeby sie sama uaktywniła - poza tym musiałeś podpisać OSOBNĄ umowe o karte!! Inaczej nie ma mozliwości jej otrzymania!! Lub musiałeś ją odebraćw kasie, i tego nie pamietasz, taka karta jest od razu aktywna!! Jednym słowem miej pretensje tylko do siebie...poza tym z karty możesz zrezygnować w kazdej chwili, wiec w czym problem?? Głupota kosztuje!!
EDZIA291 / 83.19.135.* / 2008-09-09 17:20
GUZIK PRAWDA, UMOWA O KARTĘ JEST NA JEDNYM FORMULARZU RAZEM Z POŻYCZKĄ... KTO O TYM NIE WIEM TO PODPISZE UMOWĘ O POŻYCZKĘ A I KARTĘ PRZY OKAZJI...
pieszy / 78.154.82.* / 2008-09-16 20:16
Zeby dostać kartę musisz podpisać oddzielną umowę.Słuchaj jeżeli umiesz czytać to dobrze ,ale naucz się jeszcze rozumieć co czytasz.
rokisia / 77.113.109.* / 2008-09-15 15:14
NA PEWNO NIE ja mam pozyczke w aigo i nie dostalam karty zeby ja dostac trzeba podpisac druga umowe cos pokreciles a teraz szukasz winnych .aigo jest spoko maly procent profesjonalna obsluga tylko trzeba umiec czytac .pozdrawiam
Martencja!! / 77.253.150.* / 2008-09-01 16:34
I przede wszystkim AIG Bank- to dla tych co mają problem z odczytaniem napisu na szyldzie i umowie!!
adrian79 / 89.108.248.* / 2008-08-25 13:54
Masz racje ka-milka,czyta sie umowy a poza tym,jezeli siostra jest bankowce to czem nie wziełas kredytu u niej?Podpadziocha w KRD co ?
radomianin / 79.189.61.* / 2008-08-10 00:40
Wszystkie takie instytucje - to złodzieje. bo korzystaja z oszukańczych metod. czyli mówią jak najwiecej ale nie to co dla klienta jest najwazniejsze jak wysokość kosztów rzeczywistych pożyczki itd. wielokrotnie miałem okazje rozmawiać z klientami aigo i innych niby banków (pełno ich teraz w kazdym miescie) ktorzy nie maja pojecia o rzeczywistych kosztach (pisane zawsze malutkimi literkami w umowach) jakie ponoszą biorąc nawet kolejną pożyczkę. to jest ich błąd ale jesli to dotyczy emerytów, którzy muszą wyżyć za 700 zl to jest mi ich poprostu żal. wiem że biznes to biznes i jakie prawa w nim rzadzą.... kasa...... kasa. swoim bliskim nigdy bym nie polecił aigo. Są banki gdzie jesli ma sie stałe dochody można wziąść kredyt na dużo korzystniejszych zasadach i tyle.
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.34.* / 2009-01-25 09:43
zal mi twoich rodzicow, skoro jest napisane w jakiej wysokosci bedzie rata, to bierzesz komoreczke i liczysz, ile wiecej musisz oddac, proste? czy na to nie wpadles? przestrzegam przed jedna rzecza: rzeczywisty koszt kredytu, to nie to samo, ile przeplacimy, takze tym wskaznikiem nie ma co sie sugerowac, wezmy kredyt na 12 miesiecy, przeplacimy 31%, a RRSO wyniesie nam 68%... ni jak ma sie to do rzeczywistosci! co do drugiego kredytu, liczymy roznice w ratach 1 i 2 pozyczki i nam wyjdzie.
xxz / 193.22.252.* / 2008-09-10 08:58
hehe bo klientow tego banku interesuje tylko kiedy dostana kase i jaka bedzie rata miesieczna... wiec mowisz ze rata bedzie 80zl na 3 lata i wydzisz na twarzy klienta rogala... a to ze koszt rzeczywisty wyniesie 80% to ich nie interesuje.
Karolina0512 / 87.99.27.* / 2008-08-08 21:49
Popierwsze:zawsze czyta sie umowe!!!!!!W umowie jest zawrta informacja ze korzystajac z uslug np. jak w Twoim wypadku pozyczki, zgadzasz sie na limit kredytowy-czyli karte kredytowa(i co do karty-to oplata jest dopiero w momencie aktywacja kart,wiec musiala byc aktywowana przez Ciebie)Po drugie co do oplat ktore ponioslas to nie oszustwo,skoro korzystalas z pozyczki ponownie tzw polaczonej(czyli dobieralas do kredytu kolejna kwote) to wszystkie oplaty sa normalnie naliczane,tym sie rzadzi prawo bankowe....Wszystkie te informacje sa zawarte w umowie...Wiec powtarzam jeszcze raz CZYTA SIE UMOWY!!!!I tu nawet nie powinnas sie przyznawac ze siostra jest bankowcem skoro nie wiesz o tak oczywistych rzeczach jak to ze (powtarzam sie)umowe sie czyta choc ma to zajac sporo czasu...
GNEBIONY I WY TEZ BEDZIECIE!!!! / 89.228.105.* / 2008-08-04 15:36
i było bardzo dobrze do póki nie zachorowałem ZNALAZŁEM SIE W SZPITALU STRACILEM PRACE NO I OCZYWISCIE DOSTAŁEM A WŁASCIWIE PRZYZNALI MI RENTE W ZUSIE
TYLKO JEDNA SPRAWA NIE OTRZYMUJE JEJ OD 3 MIESIECY
A ZATEM NIE MAM Z CZEGO ZAPŁACIC
DOSTAJE NAGMINNIE TELEFONY WYSYŁAJA PONAGLENIA ABY TYLKO POWIEKSZY C KWOTE ZADŁUZENIOWA
NA TELEFON ODPOWIEDZIAŁEM ZE JESLI OTRZYMAM PIENIADZE ZALEGŁE BEDE PŁACIŁ PROPOZYCJA BANKU????? PROSZE GDZIEŚ POZYCZYC PIENIADZE I WPŁACIC ŚMIESZNE
JAK BYM MIAŁ TAKIE MOZLIWOSCI TO NIEBRAŁ BYM KREDYTU A O CO MI CHODZI .ŻE TAM ZA KONSULTANTÓW ZATRUDNILI AUTOMATY KTÓRZY DZWONIA CAŁY CZAS W TEJ SAMEJ SPRAWIE I JA W TEJ SAMEJ SPRAWIE ODPOWIADAM ZE CZEKAM NA PIENIADZE?PRZECIEŻ INSTYTUCJA PANSTWOWA NIE DOTRZYMUJE PRAWA I TAKICH LUDZI JEST WIELE NAWET CI CO PRACUJA A PRACODAWCY NIE PŁACA .I TEN KOLEGA MA RACJE TO JEST BANK DRECZYCIELI I NIE SŁUCHAJA CO DO NICH SIE MOWI.TO JEST CZEŚC TEGO CO MAM DOPOWIEDZENIA BANK NIE IDZIE NA ZADNE UKŁADY I PISMA KTÓRE DO NICH SIE WYSYŁA I TEN KOLEGA MA RACJE I POWIEM JESZCZE JEDNO DO TYCH CO TAK CHWALA BANK ZMIENICIE ZDANIE I TO BARDZO SZYBKO TYLKO NAUCZCIE SIE LICZYC BO JA W UMOWIE NIE MAM WYKAZANE ILE CO ZA CO TO JEST JEDNA CHAŁA TAM NIE WIEDZA KTO RZADZI BO DOSTAŁEM PROPOZYCJE NASTEPNA ZE DOSTAC KREDYT OCO W TYM CHODZIIIIII?????????
Martaaaa / 83.168.106.* / 2008-07-26 11:06
oczywiscie ze zgodne z prawem jak sie nie czyta umowy i sie ja podpisuje trzeba wiedziec pod czym sie podpisuje niestety wiekszosc polakow nie zna prawa ani tzw. jezyka sluzbowego.ja biore kredyty w aigo moja mama bierze ale zaznaczam swoje warunki umowy o laczeniu rat to klijent podejmuje decyzje.a baba poprostu wykorzystala pani niewiedze niestety to dosc w naszym kraju powszechne u nas takie rzeczy czesto dzieja sie w urzedach firmach bankach..nie to co zagranica.u nas wykorzystuja urzednicy nasza niewiedze zamiast pomoc i wytlumaczyc wszystko jasno.
HANIBAL / 83.24.59.* / 2008-07-08 18:03
Witam miałem niedawno przekonać sie na własnej skórze że to naciągacze i nikt więcej
również dostałem kartę kredytowa skusiłem sie i musiałem oddawac wieksze kwoty niz były zawarte w umowie spłaciłem już tą instytucje i naprawdę UWAżAJCIE NA TYCH LUDZI
ryba71 / 83.27.67.* / 2008-10-27 18:45
co do aigo to to po prostu ręce opadają.wziełam pożyczkę 5000 na 24 raty i po dwóch latach wyjdzie mi 2400 wiecej do oddania.jaki oni mają procent?
kasjdjkdfsdf / 94.42.34.* / 2009-01-25 09:48
42,42% w skali roku, tak wychodzi z kalkulatora kredytowego. toz k***a wiecej, niz bierze eurobank, czy dominet. alez zes przeplacil!
suchy987 / 83.238.146.* / 2008-06-14 15:24
Jak twoja siostrajest bankowcem,to u niej mogłeś wziąść kredyt. A nie teraz lamentować.
VERONA / 88.156.139.* / 2008-06-30 22:10
popieram............ ja mam już drugi kredyt w tym banku i niemam z nimi zadnego problemu, oprocentowanie maja w miarę, nie za niskie(bo niższe są) ale i nie za wysokie, a kredyty na dowód??? jak najbardziej, juz po kilku regularnie spłaconych ratach dostałam taką ofertę!!!!!A jeśli chodzi o ta siostrę bankowca...............mogła cidoradzić, żebys wziął kredyt bez ubezpieczenia-tak jak ja..........a jak juz ci go ubezpieczyli, to siostra powinna wiedzieć, że i tak możesz z tego ubezpieczenia zrezygnować w trakcie spłaty kredytu- WG. USTAWY O KREDYCIE KONSUMENCKIM I PRAWA UBEZPIECZENIOWEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZEJDZIESZ ZE SPOREJ ILOŚCI KOSZTÓW!!!!!!!!!!!!!!.a karta??? nic ci nie zaszkodzi, po prostu jej nie aktywuj-nic nie tracisz i nic nie zyskujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ONI PO PROSTU MUSZĄ JĄ SPRZEDAWAĆ, BO MAJĄ DO ZROBIENIA WSKAŹNIKI(SIOSTRA TEŻ COS O TYM POWINNA WIEDZIEĆ)-JA WIEM, BO TEŻ UDZIELAM KREDYTÓW!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
popieram............ ja mam już drugi kredyt w tym banku i niemam z nimi zadnego problemu, oprocentowanie maja w miarę, nie za niskie(bo niższe są) ale i nie za wysokie, a kredyty na dowód??? jak najbardziej, juz po kilku regularnie spłaconych ratach dostałam taką ofertę!!!!!A jeśli chodzi o ta siostrę bankowca...............mogła cidoradzić, żebys wziął kredyt bez ubezpieczenia-tak jak ja..........a jak juz ci go ubezpieczyli, to siostra powinna wiedzieć, że i tak możesz z tego ubezpieczenia zrezygnować w trakcie spłaty kredytu- WG. USTAWY O KREDYCIE KONSUMENCKIM I PRAWA UBEZPIECZENIOWEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZEJDZIESZ ZE SPOREJ ILOŚCI KOSZTÓW!!!!!!!!!!!!!!.a karta??? nic ci nie zaszkodzi, po prostu jej nie aktywuj-nic nie tracisz i nic nie zyskujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ONI PO PROSTU MUSZĄ JĄ SPRZEDAWAĆ, BO MAJĄ DO ZROBIENIA WSKAŹNIKI(SIOSTRA TEŻ COS O TYM POWINNA WIEDZIEĆ)-JA WIEM, BO TEŻ UDZIELAM KREDYTÓW!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
radomianin / 83.14.194.* / 2008-07-16 22:26
jak juz ci go ubezpieczyli, to
siostra powinna wiedzieć, że i tak możesz z tego ubezpieczenia zrezygnować w trakcie
spłaty kredytu----------------- czy czasem nie jest tak ze jesli ktos nie chce ubezpieczenia w tych niby bankach to musi płacic wyzsze odsetki haha.
JRUZELSKI / 80.54.27.* / 2008-06-15 15:29
TYnie lamentuj bo trche za cienki jestes
radomianin / 79.189.61.* / 2008-05-27 23:58
a wczesniejsza wypowiedz WENESKA to reklama pracownika Aigo haha
radomianin2 / 83.14.194.* / 2008-05-23 17:43
UWAGAAAA NA AIGO kredyty tosię bierze w normalnym banku a nie takim wynalazku jak aigo ha ha
radomianin / 79.189.61.* / 2008-05-23 17:40
Kredyty to sie ludziska bierze w normalnych bankach a nie takich wynalazkach jak aigo. a potem płaczą a przecież można było nie brac.
radomianin / 83.14.194.* / 2008-05-03 14:13
Wszystkie takie instytucje - to złodzieje
greve / 79.187.200.* / 2008-09-28 13:50
bank to nie instytucja dobroczynna
Karolina0512 / 87.99.27.* / 2008-08-08 21:52
Te instytucje to nie zlodzieje tylko ze tez musza zarabiac...Rzadza sie swoimi prawami!

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: