Forum Forum finansoweKredyty

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

MAREK 123 / 89.17.224.* / 2007-08-24 13:34
LUDZIE UWAżAJCIE NA ,,NIBY BANK'' AIGO, JEST TO JAKAś PODEJRZANA INSTYTUCJA FINANSOWA, A W CZYM RZECZ; A MIANOWICIE MIAłEM POżYCZKę GOTóWKOWą W AIGO , SPłACAłEM REGULARNIE W KASIE ODZIAłU ( I NAWET NIE WSPOMNę Iż TRZEBA BYłO PłACIć 2 PLN W KASIE ZA WPłATę RATY O CZYM NIE RACZYłA POINFORMOWAć MNIE PRZEMIłA DORADCZYNI KIEDY BRAłEM POżYCZKę, PRZESTAłA BYć TAK MIłA KIEDY POPROSIłEM O WYJAśNIENIE TE SYTUACJI PODCZAS WPłATY PIERWSZEJ RATY ) .
ALE W CZYM RZECZ, PODCZAS TRWANIA SPłATY OTRZYMYWAłEM NADER NACHALNE TELEFONY Iż JAKO STAłY KLIENT TEJ INSTYTUCJI MOGę SOBIE DOBRAć JAKąś KWOTę BEZ DONOSZENIA ZAśWIADCZENIA. ZBLIżAłY SIę WAKACJE WIęC POSTANOWIłEM SKOżYSTAć. I JAKIEż BYłO MOJE ZASKOCZENIE KIEDY ,,PRZEMIłA ''DORADCZYNI DOłACZYłA MI DO POPRZEDNIEJ POżYCZKI NOWą KWOTę I MIAłEM JEDNą WSPóLNą RATę . NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAWAłO MI śIE TO PRZYZWIOTYM ROZWIąZANIEM, ALE PECH CHCIAł żE MOJA SIOSTRA JEST BANKOWCEM I KIEDY PRZEJRZAłA UMOWę TO SIę ZA GłOWę CHWYCIłA. NIE DOść żE WSZYSTKIE KOSZTY (CZYLI ;%,PROWIZJę I UBEZPIECZENIE )ZAPłACIłEM PODWóJNIE, CZYLI OD KWOTY KTóRA MI ZOSTAłA, A ZAZNACZAM żE TE KOSZTY RAZ PłACIłEM PODCZAS BRANIA PO RAZ PIERWSZY POżYCZKę (I KTóREJ JUż CZEść SPłACIłEM) TO I OD KWOTY DOBRANEJ-SZOOOOOK !!!!!!!CZYLI DWA RAZY ZAPłACIłEM KOSZTY OD PIERWSZEJ POżYCZKI ....LUDZIE CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ?????
A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO, TYDZIEń OD MOJEGO ,,DOBRANIA'' PRZYSZłA MI DO DOMU KARTA KREDYTOWA - SKąD , JAK , PO CO ??? PRóBOWAłEM SIę DOWIEDZIEć NA INFOLINI CO SIę DZIEJE I OTRZYMAłEM INFORMACJE Iż BęDąC W PLACóWCE ZGODZIłAM SIę NA KARTę KREDYTOWą I PODPISAłEM UMOWę !!!!!????? CHOLERA NIE POSZEDłEM DO TEJ PRZEKLęTEJ PLACóWKI PO KARTę , NAWET NIKT NIE WSPOMNIAł O KARCIE KIEDY TAM BYłEM. NO I OCZYWIśCIE ZA JAKIś CZAS PRZYSZEDł RACHUNEK ZA KARTę KTóREJ WOGóLE NIE UżYWAłEM 12.95PLN, MYśLAłEM żE MNIE SZLAK TRAFI !!!!!!
Wyświetlaj:
ARCZOO / 83.144.118.* / 2008-01-14 18:39
CYMBAL TOBIE BANKI NIE POTRZEBNE (idz do PKO.SA i zaloz konto firmowe to cie dopiero skroja za telefon 10zl ,monit 30 a ty nawet jednej operacji nie zrobisz pani dzwoni codziennie rzeby nalecialo a ty czekarz na karte do obslugi konta rzeby prowizji nie placic a tu kazda wplata minimum 15 zl za konto tylko????? 37zl)
AIGO JEST WPORZO JAK POTRZEBNA KASA DAJE
asjdhssddsffsg / 94.42.34.* / 2009-01-25 10:03
a co ma konto firmowe do arcydrogich kredytow farfoclu? w naszym banku niestety jest takie prawo, ze mozna firmy dymac nawet na oplaty... AIG to dno, tak samo jak eurobank, dbkredyt, dominet, lukas skok i kilka innych fajnych tworkow ;)
RAQnio / 77.253.179.* / 2008-02-18 13:30
koleś Ty w buszu mieszkasz. Nie uczyłeś sie ortografii w szkole?? Boże co za matoł :/
ROKISIA / 77.113.109.* / 2008-09-15 15:29
PANIE PROFESORZE A ZNA PAN TAKIE POJECIA JAK DYSLEKCJA I DYSORTOGRAFIA ??? TAKI JESTES UCZONY ??? A MOZE TY JESTES POLITYKIEM BO OBRAZANIE LUDZI ZNAKOMICIE CI WYCHODZI ....PSL????? NIE ,NA PEWNO PIS BURAK NIEDALEKO KARTOFLA
JON_540 / 80.54.27.* / 2008-01-17 08:46
DO ARCZOO;TO CHYBA TY CYMBAŁ JESTEŚ!
tomi_811 / 83.20.197.* / 2008-01-14 11:17
człowieku umowy sie czyta a nie ogląda tak na przyszłość pierw czytaj mały drug bo jak coś będzie to tylko tam jak juz tam nie pasuje to już mamy problem z głowy
aha85 / 83.15.72.* / 2008-01-07 10:24
ja spłacam 3 pożyczke i nie mam najmniejszych problemów.a tak jest kiedy sie nie wie co się podpisuje,dlatego za każdym razem czytam co podpisuje,żeby później nie było takich problemów.ja jestem bardzo zadowolona z tej instytucji.
goldie / 62.179.50.* / 2008-02-01 01:35
Ja brałem (lub starałem się brać) już kredyt w kilku innych bankach LUKAS, Cetelem (ot tak by sprawdzić, który bank jest lepszy i by móc się bardziej "przywiązać" do odpowiedniego banku ) i po tych doswiadczeniach z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że AIG wypada najlepiej.

Krótkie podsumowanie:
LUKAS: idę do MEDIA MARKTU bo jest promocja 0%. Zamierzam kupić laptopa ok 4500zł. Daję zaświadczenie o zarobkach - normalnie nie ma się do czego przyczepić (umowa o pracę ponad 3,5 roku, dochody 3500zł netto :) ... i nagle panienka informuje, że nie mam zdolności kredytowej !!! Nie potrafi mi jednak podać konkretnej przyczyny braku tej zdolności. I nagle (ku memu wielkiemu zdziwieniu) mówi, że mogę dostać kredyt ale... na innych warunkach (tzn. nie na tych promocyjnych - liczę koszty, kurcze prawie 2x drożej !). To czysty skandal. - Wychodzę.
? Czy moja zdolność kredytowa jest w LUKASIE wyliczana na podstawie ich zysku (czy kredyt promocyjny czy normalny ?!). Rozumiem zdolność kredytowa = ryzyko banku, ale co ma do rzeczy koszt kredytu ?

CETELEM: próba zakupu mebli na raty w jednym z salonów meblowych w CH Targówek.
Od razu zaznaczam, że całkowita kwota mebli to 5800zł (nie 58 000zł).
Pytania podczas spisywania umowy: zatrudnienie, dochody, niby nic nadzwyczajnego i nagle!!! ... ilość osób na utrzymaniu, czy mam mieszkanie, forma prawna mieszkania (czy własnościowe, czy rodziny, czy wynajmowane), dalej... wykształcenie !!! NIe wytrzymałem. To po prostu żałosne. Przeciez nie ubiegam się o kredyt hipoteczny na kilkaset tys. zł. a czuję się jak na lustracji. Może jeszcze spytają kiedy ostatni raz spełem z żoną ...

AIG: szybko i całkiem sprawnie, choć ... jedynym minusem było to, że musiałem odstać w kolejce aby dostać pożyczkę i że nie ma AIGO w Grodzisku Maz. (najbliżej Żyrardów lub Pruszków). Ale dostałem to co chciałem bez problemów. Teraz dosteję pożyczkę lub raty na "gębe" bez zaświadczeń - co jest dla mnie baaardzo istotne, bo siedzibę firmy (= księgość) mam we Wrocławiu. W kwietniu spłacam już 4 kredyt w AIG i szczerze polecam :)
jksdhsdjfhdsdfsdfwfd / 94.42.34.* / 2009-01-25 10:07
zal mi ciebie, osoba o wyzszym wyksztalceniu z wlasnym mieszkaniem szybciej dostanie kredyt i taniej, niz osoba o wyksztalceniu zawodowym, mieszkajaca u mamusi... fakt, ze czasem z pytaniami banki czasem przeginaja, ale bez jaj. te informacje mialy na celu dac bankowi odpowiedz, czy jestes wiarygodny. ja w kredyt banku po serii takich pytan na wniosku dostalem kredyt na 10% w skali roku, bez zadnych ubezpieczen. ty bez takich pytan w AIGO dostales kredyt na 35%, widzisz - od taka mala roznica. mnie przynajmniej dupa nie boli, bo nie czuje sie wydymany ;) bez obrazy oczywiscie, bo ja tu placze ze smiechu czytajac posty, to lepsze niz bilet za 35 zeta do teatru na komedie.
klient aigo / 88.156.96.* / 2008-04-21 12:37
Mysmy tez brali kredyty w aigo i na dzien dzisiejszy spalcamy 4 kredyty i nikt nam jeszcze nie wciskal na chama karty kredytowej choc dzwonili z banku z propozycja.Dla nas bank aigo jest lepszym bankiem niz lukas choc i w lukasie mamy na dowod ale aigo ma duzo lepsze warunki.Zas bank CEtelem jest oszustem gdyz zaproponowali nam pozyczke i jak zlozylismy wszystkie wnioski i odeslalismy to sie okazalo ze nie dostaniemy a sami proponowali .Wiec na pierwszym miejscu polecamy AIGO a potem LUkas
bandi / 91.94.177.* / 2007-12-11 20:58
Ja mam tez pożyczke w aigo ,ale mam też w innych bankach ,i wieszcie mi ze wiadace banki w polsce sa dużo gorsze
jsdhfdjhfasdhfsdjfhjsdfksd / 94.42.34.* / 2009-01-25 10:09
ktore to banki SA WIODACE w Polsce? ;))))
win487 / 80.54.27.* / 2008-01-17 14:00
W pelni sie z Panem zgodze,z tym ze aig bank dziala mniej wiecej jak provident,tylko sa nieco sprytniejsi.Pozdrawiam
były klient / 83.16.221.* / 2007-12-09 15:50
Oferują łatwe i szybkie pieniądze,ale na pewno nie tanie,odsetki są kosmiczne w porównaniu do banków,no i trzeba czytać wszystko co jest napisane drobnym druczkiem,
a pobieranie opłat za wpłatę własnego kredytu od własnych klientów to już czysta zachłanność,jak podliczyłem kiedyś ile udzielono mi kredytu ,a ile muszę spłacić,poszedłem po kredyt do banku spłaciłem wszystko od razu i dzięki temu zaoszczędziłem ponad tysiąc złotych,po prostu drożyzna.
dziubdziuś1975 / 81.168.241.* / 2007-12-01 17:16
a tam ja spłaciłem juz 4 pożyczki aigo i jestem zadowolony z usług jakie oferują
McMarek / 62.141.248.* / 2007-10-09 18:45
Widziały gały co brały .Jak czytam te bzdurne wynurzenia to dochodzę do wniosku ,że edukacja ekonomiczna 90% dorosłych Polaków jest na poziomie przedszkola.Nie czyta się umów tylko biegnie tam gdzie szybko i bezproblemowo mozna dostać kasę ,a pózniej
pretensje nie wiadomo do kogo. Trzeba wcześniej ruszyć bańką.Jak nie pasuje Aigo to
zapraszam do Providenta ,tam szybko uczą gospodarki finansami.Pozdrawiam.
kisia / 194.106.211.* / 2007-10-02 11:53
Ja również jestem Klientem AIG,i bzdety jakieś opowiadasz o tej karcie.Karty bank nie przysyła do domu, tylko jeżeli ją chcesz to sobie musisz sam odebrać w AIGO, a później masz 3 miesiące na jej aktywację.Jeżeli jej nie odbierzesz lub nie aktywujesz karta jest do wyrzucenia.Panienki obsługujące nawet jeżeli nie informowały Cię o karcie to po to masz oczy żeby umowę czytać.Przecież są dwie rzeczy które musisz zrobić, przeczytać, zgodzić się lub nie i podpisać, po to tam poszedłeś!Ja po kartę nie poszłam i żadnych dolegliwości z tego tytułu nie mam.
ascheron / 83.29.4.* / 2007-10-01 12:19
tez mam tam pozuczke i tez zaluje ale taki mamy kraj gdzie nikt tego nie pilnuje niestety wiec daje propozycje do wszystkich oszukanych podpalmy kazda placowke aigo w naszych miejscowosciach
wicked / 79.187.96.* / 2007-08-30 17:14
Regulamin forum.
życzliwa / 89.17.224.* / 2007-08-27 12:11
Zgadzam się, miałam podobną sytuację połączyłam pożyczki i koszty wyszły mi KOSMICZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!, kartę kredytową też posiadam ale szybko z niej zrezygnowałam bo była za droga - DLATEGO LUDZIE UNIKAJCIE AIGO , MOżNA U NICH SZYBKO ZAłATWIć POżYCZKę, ale później trudno się połapać za co się płaci ;-(((((((((((((((((((((((
Zawiedziony / 195.82.187.* / 2007-09-19 21:58
AIGO to ZDZIERCY !!! NIKOMU NIE POLECAM :/
Wziąłem 8000 pożyczki w AIGO i po spłaceniu 6 rat po 350zł (2100zł) chciałem spłacić resztę i okazało się że muszę zapłacić 8400zł !!!
TO CZYSTE ZDZIERSTWO !!!!
seksana / 83.2.30.* / 2008-02-25 21:17
A zobacz ile zapłacisz w Lukas Bank jak dadzą Tobie cały pakiet ubezpieczenia
m@ximus / 89.78.82.* / 2007-11-05 22:30
A ja wziąłem kredyt na wykończenie nowego mieszkania.
Ponieważ umeblowanie mieszkania to nielada wydatek zbawieniem okazał się kredyt w AIGO, który zacząłem spłacać DOPIERO PO 6 MIESIĄCACH !!! :)
Przez ten okres (6 miesięcy) meble kuchenne już były, a ani złotówki za nie nie zapłaciłem. Dzięki temu mogłem pozwolić sobie na zakup innych niezbędnych sprzętów (lodówka, pralka, itp.) z bieżących pensji. Kredyt oczywiście kosztuje... ale COŚ ZA COŚ.
A jeśli wierzy Pan w cudowne kredyty za darmo (tzw. KREDYT 0%), to niech Pan najbliższy miesiąc pracuje ZA DARMO ! - czy to mozliwe ? ...
sdklhsdkfdfsdhjfhsdhhsdjksdf / 94.42.34.* / 2009-01-25 10:12
tak sie sklada,z e czasem w sklepach sa rzeczywiste promocje 0%, sam pracowalem w Avansie, to wiem, oferowal to Lukas i Ge money. za free mam wieze i telewizor, i jest ok:)
lololololo / 85.221.211.* / 2007-10-25 15:41
a ty myslales ze jak 8 tys wezmiesz to 8 tys musisz oddac ?? a odsetki od pożyczki ?? bralo sie fajnie przy splacaniu problemy ?? jak wyzej , nie czytacie umowy a pozniej do calego swiata pretensje ,
piotrn / 83.23.89.* / 2007-10-28 01:35
Widzę, że kolega lo(x5) i McMarek to agenci Aigiego. Kocham wasze poswięcenie dla dobra sprawy (targety i premie). Czym Aigo różni się od GE Money Bank? I od Providenta? Nazwą. Funkcja i zasady działania są takie same: to prawnie usankcjonowana LICHWA! Pozdrawiam wszystkich klientów tych "placówek". Bawcie się dobrze!
dplisek / 83.3.28.* / 2008-02-01 22:29
ge momey bank nie zwraca pieniędzy jak społacisz pożyczkę prędzej a ajgo tak
M-D / 193.138.110.* / 2008-03-22 09:55
Ge Monej Bank Nie zwraca bo do wpłaty wylicza kwote Bez oprocentowania i po spłacie kredytu mozna zawnioskowac o zwrot pieniedzy z tytułu ubespieczenia.
pink80 / 2007-12-09 19:45 / Bywalec forum
hehe no z tym ze to zalegalizowana lichwa to sie zgodze tylko niestety przyszly takie czasy ze czasem bez tego sie nie obejdzie ;/ no chyba ze widzisz inny lepszy sposob na dostanie pieniedzy :>
sm / 79.184.138.* / 2008-02-17 15:04
Pracowałem 2 lata w kredytexpres ,3 lata w providencie,teraz pracuje w eurobanku,i stwierdzam jedno ludzie biorą pożyczki i nie czytają co podpisują -przez 7 lat mojej pracy w finansach nigdy powtarzam nigdy nie widziałem żeby klient przeczytał umowę przed jej podpisaniem a potem płaczą że muszą spłacać.Sam korzystałem z zakupów na raty w aigo wiele razy i nigdy nie było żadnych problemów wnioskuję że ci wszyscy co mają o coś pretensję to chyba o to że wzieli i teraz trzeba oddać
asdfhfjkdfhsdhfhsdfsd / 94.42.34.* / 2009-01-25 10:15
masz racje, ja pracuje w 1 z banczkow juz kilka miesiecy i 1 klient spytal sie tylko, gdzie na umowie sa wypisane koszty, to mu pokazalem... najwazniejsze to jest nie sciemniac. przyszedl gosciu i pyta sie ile procentowo przeplaci, jak wezmie 4000 na rok. powiedzialem mu 31%. podziekowal i wyszedl. najwazniejsze jest miec czyste sumienie. a co mnie reszta obchodzi,z e ludzie sa przyzwyczajeni placic po 40% rocznie ;)
mirka 374 / 79.185.165.* / 2008-03-01 17:15
ja też często brałam na raty w aigo ale nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu i jest prawdą że zwracają kase w przypadku wcześniejszej spłaty mi zwrócili już 2 razy ijestem bardzozadowolona z ich usług a jak ktoś mówi że drogo to niech spróbuje w providencie albo w eurobanku tam to dopiero koszty
klsdhfsdfhsdhfjfhdjs / 94.42.34.* / 2009-01-25 10:16
eurobank panienko jerst duzo tanszy od aig. radze podejsc do placowki sie spytac o ratke. hehe.
Mirro20 / 83.5.88.* / 2008-08-07 09:37
CZYTAJCIE LUDZIE UMOWY I CO PODPISUJECIE A NIE ŻALCIE SIE ! BO JAK JEST KTOŚ GŁUPI I CZYTAĆ NIE UMIE TO MA ZA SWOJE !! POZDRAWIAM.
fightwoamn8 / 80.48.198.* / 2008-11-17 17:09
ludzie!!!! ostrzegam, nigdy nie bierzcie kredytu w tej po****nej placówce, oni was okradną, oskubią i jeszcze wyśmieją.....
zadowolony klient / 84.201.210.* / 2009-02-17 08:05
buhahaha zaraz padne ze smiechu ja np ze strony AIGO niemam zadnych zastrzezen i powiem jedno jestem bardzo zadowolony
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: