Forum Forum finansoweKredyty

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

MAREK 123 / 89.17.224.* / 2007-08-24 13:34
LUDZIE UWAżAJCIE NA ,,NIBY BANK'' AIGO, JEST TO JAKAś PODEJRZANA INSTYTUCJA FINANSOWA, A W CZYM RZECZ; A MIANOWICIE MIAłEM POżYCZKę GOTóWKOWą W AIGO , SPłACAłEM REGULARNIE W KASIE ODZIAłU ( I NAWET NIE WSPOMNę Iż TRZEBA BYłO PłACIć 2 PLN W KASIE ZA WPłATę RATY O CZYM NIE RACZYłA POINFORMOWAć MNIE PRZEMIłA DORADCZYNI KIEDY BRAłEM POżYCZKę, PRZESTAłA BYć TAK MIłA KIEDY POPROSIłEM O WYJAśNIENIE TE SYTUACJI PODCZAS WPłATY PIERWSZEJ RATY ) .
ALE W CZYM RZECZ, PODCZAS TRWANIA SPłATY OTRZYMYWAłEM NADER NACHALNE TELEFONY Iż JAKO STAłY KLIENT TEJ INSTYTUCJI MOGę SOBIE DOBRAć JAKąś KWOTę BEZ DONOSZENIA ZAśWIADCZENIA. ZBLIżAłY SIę WAKACJE WIęC POSTANOWIłEM SKOżYSTAć. I JAKIEż BYłO MOJE ZASKOCZENIE KIEDY ,,PRZEMIłA ''DORADCZYNI DOłACZYłA MI DO POPRZEDNIEJ POżYCZKI NOWą KWOTę I MIAłEM JEDNą WSPóLNą RATę . NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAWAłO MI śIE TO PRZYZWIOTYM ROZWIąZANIEM, ALE PECH CHCIAł żE MOJA SIOSTRA JEST BANKOWCEM I KIEDY PRZEJRZAłA UMOWę TO SIę ZA GłOWę CHWYCIłA. NIE DOść żE WSZYSTKIE KOSZTY (CZYLI ;%,PROWIZJę I UBEZPIECZENIE )ZAPłACIłEM PODWóJNIE, CZYLI OD KWOTY KTóRA MI ZOSTAłA, A ZAZNACZAM żE TE KOSZTY RAZ PłACIłEM PODCZAS BRANIA PO RAZ PIERWSZY POżYCZKę (I KTóREJ JUż CZEść SPłACIłEM) TO I OD KWOTY DOBRANEJ-SZOOOOOK !!!!!!!CZYLI DWA RAZY ZAPłACIłEM KOSZTY OD PIERWSZEJ POżYCZKI ....LUDZIE CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ?????
A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO, TYDZIEń OD MOJEGO ,,DOBRANIA'' PRZYSZłA MI DO DOMU KARTA KREDYTOWA - SKąD , JAK , PO CO ??? PRóBOWAłEM SIę DOWIEDZIEć NA INFOLINI CO SIę DZIEJE I OTRZYMAłEM INFORMACJE Iż BęDąC W PLACóWCE ZGODZIłAM SIę NA KARTę KREDYTOWą I PODPISAłEM UMOWę !!!!!????? CHOLERA NIE POSZEDłEM DO TEJ PRZEKLęTEJ PLACóWKI PO KARTę , NAWET NIKT NIE WSPOMNIAł O KARCIE KIEDY TAM BYłEM. NO I OCZYWIśCIE ZA JAKIś CZAS PRZYSZEDł RACHUNEK ZA KARTę KTóREJ WOGóLE NIE UżYWAłEM 12.95PLN, MYśLAłEM żE MNIE SZLAK TRAFI !!!!!!
Wyświetlaj:
stokrotttkaaa / 87.207.195.* / 2009-11-20 15:34
po pierwsze- przychodzi klient w potrzebie, wlepia oczy w sliczną panią która poleca mu super pożyczkę, nie czyta umowy i aneksów i podpisuje.... póżniej płacze!!
po drugie- pożyczka jest jak każdy inny produkt na rynku - TOWAREM, który banki chcą nam sprzedać. A więc uśmiechają się szeroko i pobierają prowizję, naliczają odsetki, wciskają ukryte koszty... bo chcą zarobić na swoim produkcie!
Przecież to normalne jest.... skąd więc to zaskoczenie??
A szanowny klient naoglądał się kolorowych reklam i wyobraża sobie że dorwał nadzwyczajną okazję i wszystko za darmo!
Corba / 77.253.140.* / 2009-11-02 00:45
UWAGA!!! Zadzwoniłem do AIGo z chęcią szybszej spłaty kredytu i Pani wyliczyła mi kwotę całkowitej spłaty którą mam przelać na ich konto. Zrobiłem to. Było to w maju 2007. Przedwczoraj czyli po ponad dwóch latach zadzwonili do mnie, że nie wpłaciłem 28 raty tj. brakuje kilkadziesiąt pln. Ja na to, żę nie mam u nich żadnego kredytu bo dawno spłaciłem. W odpowiedzi dowiedziałem się, że mam jeszcze 8 rat do spłacenia. Szlak mnie trafił. Jakiś OSIOŁ u nich pewnie coś przeoczył lub nie zaznaczył w systemie czegos dwa lata temu a ja drugi osioł nie dopilnowałem czy przyszło rozliczenie. Jestem w plecy ponad 1600pln. Mimo, iz kapitał całkowity kredytu leżał u nich na koncie od ponad dwóch lat. ZŁODZIEJE. NIE POLECAM.
Anna Czarna / 83.30.47.* / 2009-10-10 07:59
To WYŁUDZACZE ! uwaga! Ja wziełam pozyczke w 2007 roku i spłaciłam im całośc w ciągu 14-tu dni. Napisałam im na przelewie ,ze to jest cała spłacona pozyczka - nic mi nie odpowiedzieli. Dopiero taraz po upływie 18-tu miesiącach , zaczeli wysyłac mi monity,że mam zapłacić odsetki , ubezpieczenia , prowizje...i straszą mnie teraz komornikiem.
Z taką bandą złodzieji jeszcze sie nigdy nie spotkałam. To jest bank???
yeronimo / 88.156.109.* / 2010-02-03 19:51
w ciągu 14tu dni nie wystarczy splaćić trzeba złożyć odstapienie od umowy, podpisało sie umowe to trzeba ja zerwać, samemu to można sobie no wiesz...
dxgfds / 89.75.160.* / 2009-10-19 20:45
Trzeba było przyjść i odstąpić od umowy tak jak nakazuje ustawa o prawie bankowym! Jak ktoś jest durniem i nie raczy nawet przeczytać umowy to jest! W umowie wszystko jest napisane, Wasze błędy wynikają z tego, że nie czytacie dokumentów, które się wam pokazuje.
mny / 213.77.101.* / 2009-10-20 19:21
Czy ty jesteś naprawdę też takim durniem jak oni,czy po prostu świrujesz? Przestań sie ośmieszać na forum!
mbl / 77.254.89.* / 2009-10-17 21:30
Mnie to potraktowali !!! Jestem ich klijentem od X lat. Najpierw miałem pare kredytów potem jako lojalnemu klijentowi dostałem karte na 9-tysiecy no i wkońcu nie wiadomo dlaczego 17 pażdziernika blokada karty. Bądzcie czujni, czytajcie umowy i nie dajcie sie naciągac
południowiec / 79.139.91.* / 2009-10-19 10:36
Mnie też spotkała blokada karty. Pomimo tego ,że spłacam wszystko grubo przed terminem.
Nigdy nie zalegałam z żadnymi płatnościami . Może ten bank upada i nie zależy im na klientach.
zamknąć AIGO / 87.199.40.* / 2009-09-22 07:51
p********* wyzyskiwacze ciężko zarobionych pieniędzy
gutla / 77.115.227.* / 2010-01-05 20:23
racja jak nie masz pieniędzy to cię zgnębią nie dosyć, że telefonami to za 10 dni opóżnienia straszą firmą windykacyjną
IROKEZO / 213.77.101.* / 2009-09-22 18:22
BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
scorsesse / 212.106.30.* / 2009-09-16 15:58
Po pierwsze - umowę należy czytać. Po drugie - AIG udziela kredytów wszystkim - nawet tym, którzy w innych bankach mieliby problemy z uzyskaniem pożyczki - na pewno dostaniesz ale będzie drożej. Ja osobiście korzystam czasem z AIG - wiem że jest drogo ale jak potrzebuję gotówki to załatwiam ją w dosłownie 10-15 min bez dokumentów, kwitów i marudzenia. Jak ktoś uważa że został oszukany to może mieć pretensję również do siebie - umowę się dokładnie czyta i zawsze można przecież nie podpisać. Zamiast dobierać i sumować ratę można śmiało wziąć drugi niezależny kredyt w AIG i wtedy nie ma prowizji od łącznej kwoty.. Ale jeżeli chce się mieć jedną ratę to niestety trzeba zapłacić.. Można również zrezygnować z ubezpieczenia, które jest od razu doliczane a nic w sumie nie daje. Proponuję czytać umowę i sprawdzać całkowity , łączny koszt pożyczki. Pozdrawiam.
graszkaa / 78.88.28.* / 2009-08-25 13:59
gdzie znajduje sie ten bank aigo prosze o pomoc potrzebuje pilnie kredytu a nie wiem gzie znajduje sie oddzual aigo pisac na e mail milutka .buziaczek@op.pl
esencja zła / 89.76.55.* / 2010-06-14 21:41
w tym panstwie jest od sciągania długów sąd i komornik a reszta niech sie wali hehhehehehh
esencja zła / 89.76.55.* / 2010-06-14 21:43
brałes pozyczke to teraz jestes bankowym niewolnikiem hehhehe
twoplus one / 87.206.218.* / 2009-07-20 07:57
Bank dziadowski!!! Nadplate zwracaja za szybsza splate kredytu..tylko... doliczaja sobie koszt za przekaz....zaden inny bank tego nie robi. Nadplaty nie zwracaja automatycznie, tylko trzeba ja odebrac w kasie. Przelewem na konto nie zwracaja....bo chyba nie potrafia tego zrobic, a jak nie masz czasu odebrac nadplaty (zwrotu za szybsza splate) w ich kasie, to przysla przekazem, za ktory licza sobie ok 10 pln. Pani na infolinii mnie uprzejmie uswiadomila, ze przeciez poczta pobiera oplate za przekaz.... Wiadomo, ze nie odbywa sie to tak, ze pani Kazia z AiGO idzie i za gotowke robi recznie przelew na poczcie, ale maja z nimi podpisana umowe i przekaz ten na pewno nie kosztuje ich 10 pln. Jak klienci splacaja raty, to sobie od kwoty raty nie odliczaja kosztow przelewu, a biedny bank tak robi...Dodam, ze za kazdy telefon od nich, tez sobie doliczaja po 10-15 pln..pewnie dzwonia z Chin, bo jako trzecia pozycja w Google po wpisaniu AiGO wyskakuje notka z Wikipedii "Aigo to chińska marka odtwarzaczy muzyki w formacie mp3 firmy..."
anulka27 / 213.199.219.* / 2009-10-19 14:56
witam
nie zfgzdazm się ja spłaciłam pożyczkę w czerwcu 2009 roku
napiałam prośbę o rozliczenie całkowite i Pani wq oddziale musiała mi -przesłać za potwierdzeniem wniosek po niespełna 6 dniach dostałam zwrot nadpłaty na konto bankowe w citibanku więc proszę nie pisać że na konto abnkowe bank AIG POLSKA nie zwraca pieniędzy ,w tym banku jest problem z pracownikami call center bo są nieuprzejmi i niekompetni a jak jest problem sugeruję napisać skargę skierwoać sprawę zo związku banków polskich ,UOKIK I Komisji Nadzrou Finansowego
a jak ktoś nic nie robi to tylko narzeka i biadoli
axax / 193.22.252.* / 2009-07-22 14:25
koszt za przekaz nalicza poczta a nie bank
doloroso / 87.206.218.* / 2009-07-20 07:56
Bank dziadowski!!! Nadplate zwracaja za szybsza splate kredytu..tylko... doliczaja sobie koszt za przekaz....zaden inny bank tego nie robi. Nadplaty nie zwracaja automatycznie, tylko trzeba ja odebrac w kasie. Przelewem na konto nie zwracaja....bo chyba nie potrafia tego zrobic, a jak nie masz czasu odebrac nadplaty (zwrotu za szybsza splate) w ich kasie, to przysla przekazem, za ktory licza sobie ok 10 pln. Pani na infolinii mnie uprzejmie uswiadomila, ze przeciez poczta pobiera oplate za przekaz.... Wiadomo, ze nie odbywa sie to tak, ze pani Kazia z AiGO idzie i za gotowke robi recznie przelew na poczcie, ale maja z nimi podpisana umowe i przekaz ten na pewno nie kosztuje ich 10 pln. Jak klienci splacaja raty, to sobie od kwoty raty nie odliczaja kosztow przelewu, a biedny bank tak robi...Dodam, ze za kazdy telefon od nich, tez sobie doliczaja po 10-15 pln..pewnie dzwonia z Chin, bo jako trzecia pozycja w Google po wpisaniu AiGO wyskakuje notka z Wikipedii "Aigo to chińska marka odtwarzaczy muzyki w formacie mp3 firmy..."
anulka27 / 213.199.219.* / 2009-10-19 14:58
witam
nie zfgzdazm się ja spłaciłam pożyczkę w czerwcu 2009 roku
napiałam prośbę o rozliczenie całkowite i Pani wq oddziale musiała mi -przesłać za
potwierdzeniem wniosek po niespełna 6 dniach dostałam zwrot nadpłaty na konto bankowe
w citibanku więc proszę nie pisać że na konto abnkowe bank AIG POLSKA nie zwraca
pieniędzy ,w tym banku jest problem z pracownikami call center bo są nieuprzejmi i
niekompetni a jak jest problem sugeruję napisać skargę skierwoać sprawę zo związku
banków polskich ,UOKIK I Komisji Nadzrou Finansowego
a jak ktoś nic nie robi to tylko narzeka i biadoli

jestem klientem jesli Pan lub Pani nie wierzy zapraszam pokaże swoje dokuemnty zeskanoweane
................................................ / 213.77.101.* / 2009-08-11 07:50
Zgadza sie chamstwo i cwaniactwo!!!!!!!!!!!!!!!
Gall Anonim / 89.77.247.* / 2009-06-01 23:39
Polecam każdemu pożyczkę w AIGO. Brałem u nich pożyczkę na 6 000PLN. Spłacałem przed czasem, nie dostałem za to żadnych opłat mimo iż dwóch nie zapłaciłem w terminie(ale trzy zapłaciłem wcześniej), nie poniosłem za to żadnych kosztów, tak jak to jest w każdym banku. Całą pożyczkę spłaciłem wcześnie o około 7 miesięcy i... cóż za zaskoczeniem dla mnie było iż AIGO przysłało mi do domu kasę za wcześniejszą spłatę!!! Nie wiem jak jest u nich z oprocentowaniem, potrzebowałem pieniędzy i w pół godziny dostałem ją do ręki. PATRZĄC NA MÓJ KONKRETNY PRZYPADEK TO POLECAM KAŻDEMU!!!Co do procentowania to orientujcie się sami, ja potrzebowałem szybko pieniędzy i wyjątkowo mile się zaskoczyłem.
Też Anonim / 83.16.20.* / 2010-02-25 16:33
Gall A(igo)nonim. Pracujesz u nich?
ag21 / 83.23.51.* / 2009-07-26 21:02
a co ze zwrotem ubezpieczenia za miesiące , które obejmowało ubezpieczenie (odpowiednia kwota).Skoro pożyczka została wcześniej spłacona , a kwota ubezpieczenia została pobrana za cały okres spłaty kredytu to też należy się zwrot ,adekwatny do wykorzystanej kwoty.
yeronimo / 88.156.109.* / 2010-02-03 19:55
wystarczy złożyć wniosek, w AIG można, w innych bankoch troche gorzej
brenda / 83.220.120.* / 2009-07-10 20:09
Ja już dwukrotnie brałam na raty towary i korzystałam z usług tego banku, też spłaciłam raty przed czasem i otrzymałam zwrot odsetek. Mogę więc z czystym sercem polecić ten bank, odradzałałabym natomiast Gemoney bank, bo własnie z tym bankiem miałam przejścia.
desperata / 83.14.194.* / 2009-06-07 07:45
I co może nic Ci nie powiedzieli, że sie spóżniasz z wpłatą? musiałeś mieć nieprzyjemny telefonik z upomnieniem :)
Gall Anonim / 89.77.247.* / 2009-06-07 23:24
Ani razu!!! Czytaj uważnie co napisałem!!! W ich umowach pożyczkowych możesz spłacić wcześniej nie ponosząc kosztów. Żadnych telefonów nie miałem!! ZDECYDOWANIE KAŻDEMU POLECAM!!!
kome / 217.144.201.* / 2009-04-29 16:22
czytaj ośle co podpisujesz , a jeżeli nie aktywujesz karty to nie ponosisz kosztów
aig bank polska sa / 77.79.192.* / 2009-04-26 13:28
człowieku masz pretensje do garbatego że ma proste dzieci!!!!
PRZED PODPISANIEM UMOWY NALEŻY JĄ PRZECZYTAĆ, Z CZYM CHYBA MASZ PROBLEM!tam dokładnie było wszytko napisane jakie są wspólne koszty i że starej już nie płacisz!!!
a karta przyszła to to umowa wspólna nawet też nie przeczytałeś że tam karta jest!!!
miej pretensje do siebie! mogłeś zrezygnować a nie płakać jak dziecko!
NIESTETY TACY KLIENCIE SĄ ŻE NARZEKAJĄ I NIE CZYTAJĄ UMÓW!!!!
MOŻE SIĘ CZEGOŚ NAUCZYSZ NA PRZYSZŁOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A SIOSTRZE ŻYCZĘ POWODZENIA JAK W BANKU PRACUJE I BRATU NIE POMOGŁA TYLKO NARZEKA TAK JAK ON....... ALE CHYBA TO RODZINNE:p
qwaldek / 88.156.241.* / 2009-03-17 17:26
Człowieku ja mam 2 kredyty w Aigo i nie mogę złego słowa powiedzieć o tym banku.
Panie tam pracujące są bardzo miłe i wszystko wytłumaczą co i jak, więc mają plusa u mnie
orl.luk / 2009-02-17 13:09
WITAM. JESTEM DZIENNIKARZEM. OSTATNIO DOSTAŁEM KILKA SYGNAŁÓW OD OSÓB, KTÓRE MAJĄ KREDYTY W RÓŻNYCH BANKACH (GŁÓWNIE SYGMA I GEM) I KTÓRE TO PRZEZ TE BANKI CZUJĄ SIĘ OSZUKIWANE. PRZYTACZANE PRZEZ NICH PRZYKŁADY BYŁY WIARYGODNE I PO MOICH KONSULTACJACH Z BANKOWYMI EKSPERTAMI (PRAWNIKAMI SPECJALIZUJĄCYMI SIĘ W PRAWIE BANKOWYM I Z INSPEKTORATU NADZORU BANKOWEGO) OKAZAŁY SIĘ ZASADNE. GDYBY KTOŚ ZECHCIAŁ SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZE MNĄ, BO NA PRZYKŁAD MIAŁ/MA PROBLEMY ZE SWOIM BANKIEM - PROSZĘ O KONTAKT. MAIL: LUKORL@WP.PL, TEL: 604 102 721
Oferta Ioan sie teraz / 41.138.182.* / 2010-01-23 02:46
Czy próbowali pozyczki od lokalnych instytucji finansowych, a nie zostaly przyznane ze wzgledu na swój zly kredyt? Czy chcial Rozwin Biznes Finanse, jednak wydaje sie byc przeszkoda dla Ciebie? Chcesz spedzic wakacje za granica i finansów wydaje sie go zatrzymac swoje plany? Czym dokladnie jest problem? Wlazy Luken Loaninvestment Plc jest odpowiedz na swoje zmartwienia. To, co na granicy, aby skontaktowac sie z nami wiecej o lukenloaninvestmentplc@gmail.com. Dajemy pozyczki z oprocentowaniem na poziomie 3%, a nasz serwis jest szybki. Skontaktuj sie z nami dzis i otrzymac dlugo oczekiwany kredyt
pracownik mediamark / 79.189.61.* / 2009-01-24 21:02
Aigo - tylko dla idiotów!!!
joollkka / 83.14.194.* / 2008-12-26 10:32
nie mogę nic dobrego powiedziec o tym banku wiec nic nie powiem
antyaigo / 83.14.194.* / 2008-12-31 00:07
Ale ja powiem.... dziadostwo straszne
dfdfdfdf / 88.156.109.* / 2010-02-03 20:00
fajni9 jesteście, jak potrzebowaliście kasy to kochane aigo a jak trzeba splacać to antyaigo hehe wszyscy klienci banków którzy nie spłacają chyba tak mają :0

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: