Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Policja wabi młodych billboardem

Policja wabi młodych billboardem

Money.pl / 2008-09-09 20:16
Komentarze do wiadomości: Policja wabi młodych billboardem.
Wyświetlaj:
Bernard+ / 83.22.88.* / 2008-09-09 20:16
Tak, ale co to za sukces zostać policjantem z pensją 1500zł brutto, aby regularnie dostawać po głowie petardami, kamieniami, stylami od kilofów, nakrętkami stalowymi o wadze 0, 5 kg od zarabiających 5000zł związkowców z kopalń protestujących przed Sejmem i budynkami ministerialnymi o podwyżki płac, wcześniejsze emerytury i inne przywileje. Bo związkowcy wiedzą, że im więcej, kto władzy i broniącym jej policjantom wleje tym więcej dostaje. Poza tym obecnie na Śląsku trwa kampania reklamowa naboru pracowników do Przedsiębiorstw Robót Górniczych po hasłem ”Szychta murowana i prawdziwie męski zawód z zarobkami 2 razy lepszymi niż w Irlandii.” Zobaczymy kto z młodych i zdrowych mężczyzn wybierze Policję a kto Górnictwo?
andrev / 85.128.107.* / 2008-09-10 08:17
to niech sie zamienia praca i zobaczymy czy beda zadowoleni - z tym dostawaniem "za kazdym rogiem" to chyba troche przesadziles, ja tez widze co policja robi - nic - i jeszcze za to im placa i oprocz pensji maja dodatki - mieszkaniowy, 13-stki, mondurowki....
Mariusek84 / 80.48.113.* / 2008-09-14 16:59
A ja tak czy siak wstąpie do policji... innego zawodu u siebie nie widze, chociaz siedze za biurkiem i gram w karty na kurniku :) tylko ze ja mam jeden problem ... nieodrobiona służba wojskowa i nie wiem jak to bedzie, ale spróbowac zawsze mozna :)

Najnowsze wpisy