Forum Forum finansoweInne

Polisa na życie

Polisa na życie

aragones / 2010-04-19 10:56
czesc. dopiero co wróciłem do kraju. chciałbym zostać jednak dłużej. i chciabym tez wykupić polisę na życie. mógłby mi ktoś doradzić gdzie obecnie mają najkorzystniejsze oferty?
Wyświetlaj:
MArko12 / 62.21.51.* / 2010-04-20 14:17
Wszystko zależy od Ciebie nie każda oferta jest idealna dla każdego. Jak rozumiem chcesz się ubezpieczyć tylko na siebie? Nie na rodzinę, czy razem z dziewczyną (żoną)?
Ja, prawdopodobnie ubezpieczę się w ING Smart, ale rodzinnie. Więc chyba nieco inaczej niż Ty. Choć chyba możesz zajrzeć do ING Smart na stronę internetową, bo jest przejrzysta. Może znajdziesz coś dla siebie.
szklarek / 2010-04-19 11:48
Zawsze takie porady obarczone są subiektywnością.
Spróbuj sam :-) tutaj:
http://direct.money.pl/ubezpieczenianazycie/
grs / 217.149.246.* / 2010-04-19 11:47
Po co będziesz się ubezpieczał lepiej pieniądze które chcesz przeznaczyć na ubepieczenie przelewaj sobie np. na konto oszczędnościowe
aragones / 2010-04-19 12:55
A czy to nie jest tak, że jak np. ja spowoduje jakiś wypadek, to zostanie mi potrącone z polisy? Bo tak to się znacznie bardziej opłaca
grs / 217.149.246.* / 2010-04-19 14:53
Polisa na życie jest wtedy gdy dożywasz do określonego wieku lub w przypadku jak umierasz, masz jakiś wypadek, który oczywiście nie jest wyłoszony w ochornie ubezpieczeniowej.
W sytuacj jeżeli ty spowoduje wypadek np. samochodowy to tu obowiązuje OC pojazdu samochodowego, możesz ubezpieczyć jeszcze OC mieszkania
aragones / 2010-04-24 14:21
A co myślicie o ING Smart? Miał ktoś kontakt z tym towarzystwem? Podoba mi się ich oferta, bo w sumie formalności w minute przez internet mogę załatwić, do tego tania składka i multum konfiguracji, tak że mogę sobie optymlanie dopasować polisę pod siebie.
MArko12 / 62.21.51.* / 2010-04-26 12:04
aragones

Widzę, że podobnie myślisz do mnie. Składka w ING Smart faktycznie nie jest wysoka, ale bardziej liczy się chyba stabilny ubezpieczyciel i proste konfigurowanie oferty. To właśnie do mnie najbardziej przemawia.
lutkacy / 89.76.168.* / 2010-05-03 11:02
też myślę że ingsmart jest dobrym rozwiązaniem, właśnie przejrzałem ich ofertę, jak dla mnie nie budzi zastrzeżeń
aragones / 2010-04-27 10:18
Otóż to. Patrząc po innych ofertach, to mam wrażenie, że skonstruowane są dla finansistów i innych osób z branży. A ING Smart jest prosta, dla ludzi, a przy tym nic nie traci na swojej wartości. Jak ktoś jest przyjaźnie nastawiony do mnie, to i ja do niego, a tak właśnie odbieram ING
MArko12 / 62.21.51.* / 2010-04-27 11:33
Ja to sobie tłumaczyłem zakupem jabłek. Inne oferty to kupno jabłek z fachową poradą sadownika, dietetyka, bankiera, etc, którzy zaczną mi doradzać jakie owoce lubię, dlaczego właśnie te. Czy może powinienem kupić cytrusy, a nie jabłka. Poproszą mnie o wyciąg z konta, itd. Ja wolę po prostu wejść do warzywniaka i poprosić o trzy sztuki lub kilogram (dwa, trzy).
Dlatego ING Smart. Chociaż zastanawiam się również nad którymś Lwem w ING, ale niestety jest trochę drogi.
~aragones / 94.75.112.* / 2010-05-01 07:26
Lepiej bym tego nie ujął! Dokładnie o to chodzi! Po co mam latać po oddziałach, słuchać czegoś, co mam jasno, czarno na białym przedstawione u nich na stronie. Nie trzeba się tłuc po żadnych biurach, oddziałach itp. Wystarczy kawka, 15 minut skupienia i mam fajną polisę na całe życie

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: