Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Polonia w Niemczech krytykuje władze za nieszanowanie umów

Polonia w Niemczech krytykuje władze za nieszanowanie umów

Wyświetlaj:
tato_a_marcin_powiedzial / 2013-04-16 11:49
ooo poalcy dopchali sie do glosu i zacyznaja pyskowac ze cos im nie pasuje tak? typowe polaczki za granica gdzie lizneli luksusu
Lektor00 / 2013-04-16 15:52
Ciekawe że mniejszość narodowa niemiecka ma o wiele więcej praw niż mniejszość poslka w niemczech!! No ale widac u nas w kraj politycy musza każdemu do tylĸa wchodzić!!
t3t43t3455 / 83.12.121.* / 2013-04-16 09:25
jest taka scena w "Szeregowcu Ryanie" gdzie jeden z jankesów z oddziału ratunkowego walczy wręcz z Niemcem, powoli przegrywa i słabnie a Niemiec wbija mu nóż w brzuch cały czas coś do niego uspokająjąco gadając. Mówi ciepłym głosem głosem i jednoczesnie wbija nóz coraz głebiej. To mi przypomina stosunki polsko-niemieckie.
zeppp / 83.10.136.* / 2013-04-16 10:45
Hehe rozbawiłeś mnie kochany nacjonalisto polski.Stosunki polsko niemieckie są dobre i chwała Bogu.
Grupka głośnej Polonii w Niemczech, której właściwie nic się nie należy od państwa niemieckiego lubi sobie pokrzyczeć w Niemczech.A niedawna umowa to tylko dobra wola państwa niemieckiego że da pieniądze dla Polonii.Czy Polska jako państwo daje pieniądze jakiejkolwiek ludności napływowej na kulturę, naukę języka(np wietnamczykom )Arciszewska Mielewczyk to chore z nienawiści do Niemców babsko.Dobrze wie co to znaczy mniejszość i na jakiej zasadzie może być uznana w państwie niemieckim.To bicie piany o mniejszości polskiej w Niemczech, wygląda tak samo jak z tymi wizami Polaków do USA.Żadne państwo na świecie nie zmienia prawa dla widzimisię jakiś nacjonalistów polskich, czy populistycznych polityków!!!
2erer2er2 / 83.12.121.* / 2013-04-16 11:35
mniejszości niemieckiej w Polsce tez sie nic nie nalezy- nie wiem skąd ten zapis w ordynacji o dwóch ich posłach. Nie ma większych nacjonalistów od Niemców. I chwała im za to. Nie rozumiem dlaczego [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
i jak ty próbują wmówić Polakom że nacjonalizm jest czyms złym
zeppp / 83.26.145.* / 2013-04-16 23:45
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
.Nacjonalizm nie jest może i zły.Ale w wykonaniu [...] nadzwyczaj szkodliwy.Dlaczego szkodliwy?No to ci tłumaczę [...]Dlatego że tacy ludzie którą wymieniłem wyżej i ta sławetna polonia po prostu kłamie na temat sytuacji polaków w Niemczech i stosunków polsko niemieckich.Ta opcja nacjonalistów polskich ma swoją własną historię o wszystkim co dotyka się Niemiec i Polski.Niemców obojętnie jakiej opcji nienawidzi.Tyle.

Najnowsze wpisy