Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polska prasa najmniej niezależna w UE

Polska prasa najmniej niezależna w UE

Money.pl / 2006-10-24 19:54
Komentarze do wiadomości: Polska prasa najmniej niezależna w UE.
Wyświetlaj:
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-03-28 09:31
Ale mi nowina....a która prasa jest niezależna?... na świecie?....
Jastrzebianin / 79.224.222.* / 2010-03-27 17:33
pisalem wiele razy w internecie do roznych wydawnictw, zwasze bez odzweu.
- a idzie po prostu o mafijny polski wymiar sprawiedliwosci, skandalem jest nazywanie go wymiarem sprawiedliwosci.
- po prostu dlatego ze do dziesieciu lat byly pracodawca, wielomilionowy zlodziej,kryminalista i oszust jest skutecznie tyle lat chroniony polskim prawem, przede mna . a to dlatego ze mam przeciw niemu wyrok sadu pracy , prawomocny sprzed 10 lat. 10 lat komornik potwierdzal niwprawde o tym ze dluznik nic nie posiada,i nie wie on gdzie dluznik mieszka. obecnie.
wskutek prywatnych poszukiwan latami, stwierdzilem ze dluznik posiada nieruchomosci w innym regionie Polski, zyje sobie swietnie z druga zona i 2 drugich dzieci, pierwsza zona i 2 dzieci tez swietnie zyje na Slasku w Jastrzebiu Zdroju.
Obecnie komornik w miejscu zamieszkania dluznika , tez nie moze dokonsc ugzekucji, bo ..... ponoc nie ma nabywcy na nieruchomosc dluznika , ktora komornik mchce sprzedac. Ta piosenke slysze od 10 lat.
Wiem ze Polska jest tym czym jest nazywana w calej europie , czyli krajem w ktorym najlepiej zyje zlodziej, bandyta , kryminalista i jest chroniony polskim prawem.
Dluznik zlodziej do tej pory mieszka nad polskim morzem, i swietnie sie ma, a ja moich wynagrodzen nie moge odzyskac do dzis, choc wskazalem w wyniku prywatnych poszukiwan mienie dluznika.
Kto jest w stanie cos w tej prrawie zrobic, jezeli polski wymiar sprawiedliwosci chroni zlodzieja ni kryminaliste.
prosze o kontakt : kolojot1@vp.pl
rozwado / 2006-11-03 15:27 / Tysiącznik na forum
Odpowiedz Mokrosinskiej przypomina mi do zludzenia wypowiedzi
Gomulki o wolnosci w Polsce. Jest to typowy newspeak. Ja jestem Europejczykiem i nie chce byc ofiara jakiejs rzekomej polskiej specyfiki. Jesli pojecie wolnosci slowa w Polsce ma odbiegac od Europy i Stanow Zjednoczonych, to zalezlismy sie w jednym koszyku z wahabitami z Arabii Saudyjskiej i z demokracja Putina.
Sunflower / 80.53.193.* / 2006-10-25 00:40
Nie ma niezależnej prasy. Nie ma takiego.
Wszystko do kogoś należy i wszystko ma swoja cenę.
soltys no 2 / 72.88.160.* / 2006-12-30 17:05
tak to prawda nie ma niezalerznej prasy w polsce wlascicela liczo ile zarobio a nie piszo rzetelnie z tego nie ma kapuch po drugie wlascicel jest [polakiem ] no i on decyduie co puscic to samo w mediach dobrze szczekasz dobrze rzyjesz nie to na ulice wiec gdzie jest ta wolnosc -chyba na smyczy
dwa soltysy / 72.88.160.* / 2006-12-30 17:05
tak to prawda nie ma niezalerznej prasy w polsce wlascicela liczo ile zarobio a nie piszo rzetelnie z tego nie ma kapuch po drugie wlascicel jest [polakiem ] no i on decyduie co puscic to samo w mediach dobrze szczekasz dobrze rzyjesz nie to na ulice wiec gdzie jest ta wolnosc -chyba na smyczy
rosa / 2006-10-24 21:36 / Bywalec forum
Proces ustalania kolejności państw w tym rankingu jest taki sam jaki był w latach ubiegłych. SPADAMY W TYM RANKINGU i to jest ważne. Bedziemy dalej spadalć jeżeli osoby które mają bronić dziennikarzy jak pani prezes SDP będą opowiadać takie bzdury. O specyfice każdego kraju i narodu można mówic dużo ale nie w tym problem. Problem w tym aby nie pójść w kierunku Białorusi Łukaszenkowskiej. Ten pan prezydent również mówi, że nie można wtrącać sie w wewnętrzne sprawy innych państw. Niestety bierzemy przykład z tego sąsiada a nie z 24 państw UE za którymi jeśteśmy.
Kaja / 83.31.2.* / 2006-10-24 19:54
cz może znacie Państwo przykłady tych więzionych za obrazę uczuć religijnych i wolność słowa? Serdecznie proszę o przykłady.!!Czy podający tę wiadomość redaktorzy Forum M.PL
byli szykanowani z powodu pisanych artykułów, kto kogo w Polsce knebluje? wydaje mi się iż właśnie pojawienie się
w publicznym szerszym obiegu treści choć nieco niezgodnych z poprawnością polityczną wywołało ten dosyć
śmieszny dla obywatela RP atak.Ciekaweteż dziennikarze jakich mediów odpowidali na te ankiety-proszę podać,jakie
pisma brały udział w ankiecie?

Najnowsze wpisy