Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska zgodziła się na unijny VAT

Polska zgodziła się na unijny VAT

Money.pl / 2006-02-02 18:32
Komentarze do wiadomości: Polska zgodziła się na unijny VAT.
Wyświetlaj:
S.R. / 62.179.23.* / 2006-02-08 19:54
W dyrektywie europejskiej dotyczącej VAT-u jest takie określenie jak budownictwo społeczne . Austryjacy tłumaczyli ostatnio polskim politykom , że możemy określić wartość domu , lub mieszkania , na poziomie do jednego miliona euro , aby łapało się to jako budownictwo społeczne . Tak naprawdę , to można już było to zrobić w momencie wejścia do Unii . To wynika z dyrektywy , którą Polska powinna przestrzegać , zamiast wprowadzać vat w wielu miejscach ją łamiący . Lepiej zabrać własnym obywatelom , niż coś im dać . Trzeba przecież finansować deficyt budżetowy , wzrost liczby urzędników , dopłaty do kredytów rolniczych , takiż samych ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych , paliwa , górnictwa , służby zdrowia w formie oddłużania i.t.d.
Lepiej zabrać tym , którzy do czegoś doszli , niż przeprowadzać faktyczne reformy w państwie , na końcu można jeszcze dać jakiś bzdurny zasiłek na dziecko , bo to dobry sposób na zwiększenie liczby elektoratu . Skalę miernoty wyznacza tu propagandowy wrzask o sukcesie , jaki odniosła Polska .
wesoły Jaś / 157.25.5.* / 2006-02-06 15:35
Czy dobrze zrozumiałem, że 7% będzie tylko od kołchozów zwanych TBS? Będziemy budowac nowe mordownie? przyszłe slamsy?
Ale się hiphopowcy ucieszą, będą mieli większe grono fanów.
Za to ja zapłacę 22% VAT bo zbuduję dom sam i nikt mi nie dopłaci. Alle solidarność. Mam to w d...
MediaMarkt-NieDlaPiSu / 83.26.133.* / 2006-02-02 18:32
Znaczy się, jak będę budował indywidualnie to zabulę 'godziwy' VAT, a jak z jakimś TBS czy spółdzielnią mieszkaniową "Proletaryat" to z 'elastycznie interpretowanym podatkiem'. Czy już odtrąbić sukces solidarnego państwa, czy jeszcze poczekać?
Wiechs / 83.10.5.* / 2006-02-02 22:51
Pani Ziuto ! Może jakiś przyklad. Jak będzie płacił Kowalski jak się będzie budował , a jak np. TBS -y ( złodziejski wymysł postkomuchów ).
ms / 83.10.1.* / 2006-02-06 13:13
Popieram podatek liniowy,sprawdza się w polskich firmach

Najnowsze wpisy