Forum Polityka, aktualnościKraj

Polski parlament nie powinien ratyfikować umowy ACTA

Polski parlament nie powinien ratyfikować umowy ACTA

Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2012-01-29 13:52 / Tysiącznik na forum
Proszę Państwa czytajcie sobie gorzką prawdę Lista Wałków PO POLSKA SPRZEDANA (szczegóły w tych sprawach ujawnią „Anonimowi” to jest porażające) "Tusku twój czas już minął - „Anonimowi” ujawniają tajne dane!"
http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50090,tusku-twoj-czas-juz-minal-anonimowi-ujawniaja-tajne-dane
obywatel PL / 79.163.92.* / 2012-01-29 13:16
http://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEMZk4&feature=player_embedded
Ceneo / 83.29.77.* / 2012-01-29 11:02
Sprawa ACTA to kompromitacja rządzących, dowód arogancji władzy. Wydaje mi się także , że to początek demokratycznej rewolty w Polsce. Społeczeństwo nie pozwoli już dalej traktować się jako przedmiot rządzących.
Także cała procedura dotychczasowego procedowania nad ACTA to kompromitacja rządzących. Dodajmy nie jedyna.
W wymiarze symbolicznym, dowodem na egzotyczne pojmowanie egalitaryzmu przez rządzących, jest sprawa cudownego ukończenia studiów przez syna Ministra Rolnictwa. Szkoda, że sam zainteresowany, jak i jego przełożony - Premier Rządu - nie uważają za stosowne zabranie głosu w tej sprawie.
Szerzej na ten temat: Syna Ministra szokujące Przypadki na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
luk333 / 79.185.121.* / 2012-01-29 01:26
http://demotywatory.pl/3672256/by-zylo-sie-lepiej

trochę prawdy
Wskazanie z Maripozy / 178.42.56.* / 2012-01-28 23:51
Niżej jest tak: "ACTA dba o interes amerykańskich koncernów, a nie o polską gospodarkę. Wymusi transfery pieniędzy z portfeli polskich obywateli na konta miliarderów w USA. Ambasada USA już naciska na naszych polityków. A ci albo dbają o polską rację stanu, albo są lobbystami amerykańskich interesów."

Pointa zaś jest taka :

1. Nie słuchać złodziei o bolszewickiej mentalności. Na złodziejstwie można było zbudować na 70 lat moguczyj sowieckij sojuz.
2. Zamożność i rozwój bierze się nie z handlu nie z pieniądza tylko z myśli ludzkiej i dlatego tam jest postęp gdzie jej owoce były, są i będą, chronione.
3.Skończyć ze strategią, że lepiej ukraść i podrobić niż wyłożyć na kształcenie B+R

4. Wywalić Gowina , a nie Zdrojewskiego (TW- Boni, w ogóle nie powinien być rządzie) - to jest haniebne, że minister sprawiedliwości opowiada się za złodziejami i wzywa do nieratyfikowania ACTA.
cukier drogi jest / 62.148.66.* / 2012-01-29 11:12
W Polsce te złote myśli nie działają. O uwłaszczeniu nomenklatury i prywatyzacji,tudzież abolicji dla swoich, skromnie zapomniawszy, a ? Po ile sprzedawał nam Microsoft swoje produkty, przed wejściem do Unii?
kaczorek ma motorek / 2012-01-28 22:39 / Tysiącznik na forum
A tak z Donka się nabijają na facebooku
http://kwejk.pl/obrazek/880516
3gz3kutoR / 89.230.66.* / 2012-01-28 23:11
No i przez ciebie żonę obudziłem, nie mogłem się od śmiechu powstrzymać.
A filmek zrobiony z głową, właśnie zdzieram go na dysk (a co zpirace se)
kaczorek ma motorek / 2012-01-29 13:47 / Tysiącznik na forum
Ale to co teraz Ci polecę już nie jest do śmiechu to gorzka prawda
Tusku twój czas już minął - „Anonimowi” ujawniają tajne dane!
http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50090,tusku-twoj-czas-juz-minal-anonimowi-ujawniaja-tajne-dane
trudno się otwiera bo dużo użytkowników to czyta
kaczorek ma motorek / 2012-01-28 20:47 / Tysiącznik na forum
Oficjalna strona w sprawie referendum ACTA (wniosek o poparcie referendum)( film informacyjny ,lista punktów gdzie się składa wypełnione wnioski oraz możliwość złożenia wniosku na miejscu na terenie całej Polski
http://ReferendumACTA.pl
socjolog / 159.205.90.* / 2012-01-28 18:09
Internet to jedyna obrona obywateli przed złodziejami politycznymi, chronią tylko bogaczy.W 1980 r solidarność obaliła ucisk ,teraz tylko nadzieja w internautach by się skrzyknęli i zaprotestowali .
Floyd / 2012-01-28 18:21 / Tysiącznik na forum
A, przeciwko komu chcesz protestować rybeńko?
Pewnie przeciwko rządowi naiwniaku.
A, jak już przetestujesz wszystkie rządy i żaden ci nie przypadnie do gustu ( o czym jestem przekonany), to przeciwko komu będziesz protestował?
kaczorek ma motorek / 2012-01-28 22:45 / Tysiącznik na forum
czyli co? dalej głosować na PO. Teraz już wiem dlaczego POparcie ciągle im rośnie. OBOS-y CEBOS-y pewnie o tym dawno temu wiedziały.
Dziękuje Tobie za oświecenie .
Floyd / 2012-01-28 23:19 / Tysiącznik na forum
Guzik zrozumiałeś. Ja tylko chciałem powiedzieć, że zmiana polityków tych na innych, to ślepa uliczka i wcale nie oznacza, ze w takim razie trzeba głosować na PO. Myślę, że 90% społeczeństwa rozumuje tak jak Ty. Mają też nadzieję, że jak "okradający" ich rząd obniży akcyzę na paliwa, to benzyna będzie tania. Powodzenia. Ja w każdym bądź razie nie mam zamiaru cię pouczać i coś sugerować, stwierdzam tylko fakty, a Ty masz swój rozum.
kaczorek ma motorek / 2012-01-29 22:42 / Tysiącznik na forum
Co do ceny paliwa owszem masz racje zresztą i tak za chwile zacznie się w Iranie więc cenny poszybują o 30% a jeśli chodzi o wymianę polityków to miałem na myśli przedterminowe wybory bez głosowania na komuchów
m-53 / 83.24.46.* / 2012-01-28 20:09
I właśnie z tego powodu, troski o lud, drogi towarzyszu, protestowanie na Białorusi, KRLD i podobnych jest zakazane.
bsf / 80.50.144.* / 2012-01-28 17:52
Czy ta kolorowa ferajna gadających głupstwa głów to Polski parlament ?
polski patriota / 194.63.135.* / 2012-01-28 16:55
Precz z nowym totalitaryzmem , który u nas jest tworzony przez ... Donalda Tuska .

Nie dla ACTA , nie dla inwigilacji społeczeństwa , nie dla zbierania danych o internautach , nie dla Donalda Tuska i jego całej ekipy .

Gdzie się podziała wolność , gdzie liberalizm , gdzie swoboda ?
mocnopotrzydziestce / 195.212.74.* / 2012-01-28 14:59
ACTA dba o interes amerykańskich koncernów, a nie o polską gospodarkę. Wymusi transfery pieniędzy z portfeli polskich obywateli na konta miliarderów w USA. Ambasada USA już naciska na naszych polityków. A ci albo dbają o polską rację stanu, albo są lobbystami amerykańskich interesów.

Aby zarabiać kolejne miliardy, amerykańskie koncerny uknuły pojęcie "praw autorskich", "kradzieży" wartości niematerialnych itp. Bo chcą zarabiać jeszcze więcej.

A przy okazji chcą szpiegować wszystkich obywateli, bo ACTA to świetny pretekst na szpiegowania w ramach prawa. Te dane, które zbiorą, są potencjalnie warte następną olbrzymią kasę.

Na polityków, którzy poprą ACTA, w życiu nie zagłosuję.
bubek1781 / 149.254.234.* / 2012-01-28 14:48
@Komentarz usunięty na wniosek Donalda Tuska
cos tam / 77.45.13.* / 2012-01-28 14:10
Kontrolerzy NIK będą mogli zbierać informacje nt. preferencji seksualnych, poglądów politycznych, wyznania, a nawet informacji genetycznej - podaje tygodnik "Polityka".

Tygodnik podkreśla, że projekt nowelizacji ustawy o NIK nie wzbudził sprzeciwu posłów. Został przyjęty przez Sejm i wejdzie w życie w czerwcu. Kontrolerzy NIK uzyskali dzięki ustawie ogromne uprawnienia. Będą mogli zbierać i gromadzić informacje ze wszystkich sfer życia obywateli m.in. na temat pochodzenia rasowego, preferencji seksualnych, poglądów politycznych, wyznania, a nawet informację genetyczną, nałogów oraz stanu zdrowia - pisze "Polityka". Tygodnik podkreśla, że jedną z niewielu osób ostrzegających przez zmianami był p. Michał Serzycki, były Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Krytykuje je również poprzedniczka p. Serzyckiego na stanowisku dr Ewa Kulesza.
- Dla mnie to rzecz przerażająca. Takich uprawnień nie posiadają nawet funkcjonariusze służb specjalnych - oni, chcąc uzyskać dostęp do danych wrażliwych, muszą przedstawić szczegółowe upoważnienie od przełożonego. W ustawie o NIK takiego zastrzeżenia zabrakło - mówi dr Kulesza. źródło: polityka.pl
Teraz zostaje nam się zaobrączkować i jest hodowla bydła.
Ludzie u władzy czują się panami trzeba zrobić porządek !!!
:7) / 109.71.144.* / 2012-01-28 14:34
Jedynie prawy i sprawiedliwy zbawca i obronca suwerennosci Polakow nawet o tym nie p*******, wiec o jakim porzadku piszesz???

Kto zrobi porzadek, lud pracujacy miast i wsi.........ok, a co potem???
zby799 / 79.163.234.* / 2012-01-28 15:26
Skoro będzie porządek to co chcesz jeszcze zmieniać?
.zip / 91.224.216.* / 2012-01-28 13:47
najpierw powinno rozwiązać umowę ACTA, a później sami niech się rozwiążą. to w końcu zrobią coś dobrego dla kraju
sak / 79.186.151.* / 2012-01-28 13:28
USA powinno podpisać Protokoł z Kioto, a nie ACTA.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy