Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc dla rolników pochłonie 100 mln zł

Pomoc dla rolników pochłonie 100 mln zł

Money.pl / 2012-04-03 08:12
Komentarze do wiadomości: Pomoc dla rolników pochłonie 100 mln zł.
Wyświetlaj:
:7* fiuuuu, fiuuuuuu. / 109.71.144.* / 2012-04-03 09:38
A ja bym chcial by sie nastepnym razem ubezpieczyli........socjalistyczny kraj, socjalistyczne metody, socjalistycza propaganda, socjalistyczna mentalnosc......zielona wyspa, buhahahahah
:7* fiuuuu, fiuuuuuu. / 109.71.144.* / 2012-04-03 10:46
Tu....sk vel-skroje was wszystkich i Prezez Jaroslaw vel-Dam wam wsztskim....wiedza co robia, a owce do strzyzenia, beee, beee, beee

A ja chyc do szarej strefy.
grają z polakami w monopol / 94.42.189.* / 2012-04-03 08:41
nie działają w swoich krajach, tylko zerują na słabych i nowych czlonkach UE.

nie spodziewajacie sie po nich jakis emerytur. Graja sobie na giełdach naszymi pieniędzmi chociaz nikt z nas nie dał im takiego pozwolenia na takie ostre granie. Gdzie jest KNF ?
włącz myślenie / 94.42.189.* / 2012-04-03 08:30
kontrakt gazowy z gazpromem ile POCHŁONIE naszych pieniędzy ??
a ile POCHŁONI naszych pieniędzy Pakiet Klimatyczny podpisany przez Tuska ?
a ile POCHŁONIE naszych pieniędzy wstrzymanie przez przyjaciela tuska-putina transportu ropy/gazu przez Polskę ??
a ile POCHŁONIE naszych pieniedzy degradacja portu Szczecin Świnoujscie przez rurę bałtycką ?
a ile POCHŁONEŁO naszych pieniedzy międzynarodowa zgraja tzw towarzystw emerytalnych ? samej prowizji za rok ubiegły zabrali nam 1,5 miliarda zł. od 15 milionów wpłacajacych pomimo tego, ze wygenerowali stratę ponad 10 miliardów złotych !

ta cała "reforma " emerytalna to NAKAZ PRACY aby paść międzynarodową finansjerę jak najdżłużej. W Chile po 30 latach ich dziąłania, te same fundusze ludziom nawet nie byli w stanie zagwarantowac najniższych emerytur. Orban ich wywalił z Węgier dlatego tak UE napadła na Węgry Orbana.

tusk, bielecki, lewandowski, buzek to oni wmanewrowali nas w te OFE, oszukiwali cynicznie emeryturą na wyspach pacyfiku !!!

weźcie wreszcie otwórzcie oczy. Przcież te pieniądze jksięgowane na kontach OFE to pieniądze które tusk pożycza na procent, zadłużając nas katastorfalnie.
Wszystkie pieniadze które sa wplacane idą przeciez na biezące wypłaty emerytur.

OFE/ ta 4 liberałów, założyło nam, wszystkim Polakom pętle na szyje !
mmx / 2012-04-03 08:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak pisałem wielokrotnie -
psl=najbardziej szkodliwa polska partia ostatnich 20lat (po cichu pod stołem a swoje zawsze dostanie)

==========
żywność min. 3-krotnie DOTOWANA (KRUS min.16mld zł; dopłaty z ue; paliwo rolnicze; itp itd) a drożeje

kpina i farsa .....w USA też dotują żywność ale tam jedzenie jest kilkakrotnie TAŃSZE niż w UE
123123124 / 31.62.78.* / 2012-04-03 08:12
No to sie tragedia stała .Niech dla rolników się Panowie posłowie z PSLu z własnych dołożą.
Mnie wymarzło w mieszkaniu rury z CO bo takie mrozy były i kto mi dołoży?

Pewnie niech szewcy i robotnicy oraz bezrobotni i emeryci się złożą na biednych rolników.

Najnowsze wpisy