Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezduszny inkwizytor Rostowski nie rzuci nas na kolana

Bezduszny inkwizytor Rostowski nie rzuci nas na kolana

Wyświetlaj:
x69 / 77.255.178.* / 2012-04-03 15:53
Tiaaaaa.... znowu sie znalezli ci ktorym trzeba dac. Jesli dac rolnikom to dlaczego nie gornikom. Mozna uzyc tych samych argumentow wpisujac zamiast slowa rolnik gornik, a moze policjantom a moze wojskowym. W ten sposob zrobiono wylom. Wspaniale pole dla tych ktorzy dysponuja masa. Jak wytlumaczyc teraz gornikom ze oni musza skoro rolnicy nie musza? Praca w kopalni jest lzejsza od tej na roli?
Poza tym jak mowia politycy ze zawsze mozna zmienic zawod. Nikt nie zmusza do pracy na roli.
Nie czepiam sie tu rolnikow tylko wyjatkow. Jesli powstal jeden zaraz powstanie ich setka. I bedzie z powrotem ten sam nomen omen gnoj.
PSL jest jak panna co sprzeda sie kazdemu. PO zgadzajac sie tez okazalo sie warte PSLu
Czego sie nie robi zeby kupic sobie glos ludu. W koncu wygodne zycie i posadki wymagaja ustepstw
x69 / 77.255.178.* / 2012-04-03 15:59
I jeszcze jedno. Skoro sprawa jest taka czysta dlaczego nikt nie powiedzial tego otwarcie po negocjacjach tylko probowano ten fakt przemycic w zapisach. Czyzby myslano ze nikt nie zauwazy?
Jeszcze ludzie umia czytac i to nie jest ta faza rzadow gdzie ma sie do czynienia z analfabetami i bezmyslna masa. Oj nisko nas wyborcow cenia rzadzacy, ale nie jest tak zle Panowie Premierzy - czytac ze zrozumieniem to umiemy
zmw / 195.245.213.* / 2012-04-03 09:51
Dlaczego przez tyle lat sprawą nie zajął sie prokurator.W PSL nie jest tajemnicą ,że to było celowe działanie na szkodę partii. Przez tyle lat nikt nie podjął się wyjaśnienia tej sprawy.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-04-03 08:34
Rolników będzie coooooraz mniej. Nie dlatego, że nikt nie chce pracować na roli, tylko dlatego, że nie potrzeba tylu rolników. Aby obrobić te 16 mln ha wystarczy 2 mln Polaków, a obecnie żyje z rolnictwa 6 mln Polaków. Oprócz 2 mln bezrobotnych zarejestrowanych mamy więc jeszcze dwa razy więcej bezrobotnych w rolnictwie. Dla nich potrzebny jest KRUS
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-04-03 08:22
"Że to nie tylko podnoszenie wieku emerytalnego."
TAK, to tylko podniesienie wieku. W taki sposób by PSL pozostało u żłoba.
maly kazio / 2012-04-03 07:36 / Bywalec forum
"Ale za czym ma być to argument?

Za tym, że nikt na wsi nie chce pracować. Rolnikom coś się należy."

Panie pośle,Pan wskaże wieś gdzie za dopłate z Powiatowego Urzedu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej jako trwale bezrobotny będę mógł utworzyć gospodarstwo rolne.Mnie się chce pracować.I nie będe narzekał że wymroziło,nie podlało albo wyschło.Takie ryzyko zawodowe.Pan wskaże miejsce a zostawie te dwa pokoje ,bo i tak niedługo komornik mnie eksmituje a zdobędzie Pan kolejnego rolnika i wyborce.Mnie się pracować chce tylko tacy jak Pan wcale tego nie ułatwiają.
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-04-03 08:28
pełna zgoda, ja też wolałbym zostać rolnikiem,ale, o dziwo, niestety nie jest to w interesie PSLu.
PSL to nie troska o polską wieś, tylko przede wszystkim o strażaków ;)

Najnowsze wpisy