Forum Forum inwestycyjneFundusze

Pomocy...na co konwertować..??

Pomocy...na co konwertować..??

mariano_adams / 77.114.184.* / 2008-08-09 21:40
Ponad rok temu dałem się namówić na skorzystanie z jednego z produktów Skandii oferowanego przez pewną firmę doradctwa finansowego. Niestety doradctwo tej firmy polegało chyba tylko na złapaniu nowego klienta i dostaniu prowizji od głowy (zresztą jak czytam na innych wątkach to chyba nic nowego) i obecnie nie ma z jej strony żadnego wsparcia jak i w co inwestować żeby możliwie jak najmniej tracić.

Niestety jestem zielony w tym co się ogólnie dzieje na giełdzie i w co inwestować. Dopiero teraz planuję zgłębić tajemną wiedzę, żeby wziąść ciężko zarobione pieniądze w swoje ręce, bo na innych jak widać nie ma co liczyć. Jednak zanim cokolwiek zrozumię i zacznę się w miarę swobodnie poruszać minie trochę czasu, a nie chcę dalej patrzeć jak moje pieniądze topnieją jak śnieg na wiosnę przez kolejne 14lat !!!!!

Prosze Was wobec tego o pomoc - na co skonwertowac i w jakim procentowym rozkładzie obecne środki (oczywiście spośród produktów oferowanych przez skandię).

Mój obecny portfel wygląda następująco:
ARKA3 ~3%
CU3 ~22%
KAHA2 ~27%
NB3 ~49%

Wielkie dzięki za wszelkie konkretne propozycje
Wyświetlaj:
mariano_adams / 77.114.88.* / 2008-08-11 20:04
No ależ się spieszą wszyscy do pomocy....;)
elmo141 / 2008-08-11 21:50
jak przerzucisz w zrownoważone typu ARKA2, nic nie zarobisz ale nie stracisz jak na akcyjnych
elmo141 / 2008-08-12 08:38
mój błąd, Arka 2 to obligacji :)
max1224 / 2008-08-12 00:23 / Tysiącznik na forum
arka 2 nie jest zrównoważona do lekturki brachu do lekturki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy